12/12 От Семка

Ina

5,254
313
Това се вижда вече.Екстра,чудесно!Има какво да се махне…..До едно ниво най-отдолу може да с е разкарат листата и клонките,там някъде ,където се разклоняват главите приблизително би могло да е оголено изцяло.....

Kot

1,136
163
Това се вижда вече.Екстра,чудесно!Има какво да се махне…..До едно ниво най-отдолу може да с е разкарат листата и клонките,там някъде ,където се разклоняват главите приблизително би могло да е оголено изцяло.....
И аз така си мисля, обаче не мога да се реша все още. Миналия гроу китките бяха заели цялото хоризонтално пространство, но някой от тях бяха много ниски, не се издължиха както си мислех след пускането на 12/12 и по тоя начин бях "ударен" в добива.

Този път обаче китките растат по съвсем различен начин. Не спират да правят нови и нови глави нагоре. Направо като се сетя за миналия гроу и ми става жал за китките през какви мъчения минаха и как изглеждаха листата им и корените им накрая. Сега пак имаше някоя и друга мушичка fungus gnats, ларвите на която се хранят с корените, но ги убих в зародиш. Много съм доволен от едни жълти лепки, на които се залепват мушичките. Миналия гроу като сложих четири такива за два дни се бяха налепили сигурно 70 мушички, направо лошо ми стана.

Kot

1,136
163
Последни снимки качвам тук, следващите може да ги видите във grysti точка ком.

Ден 26 от 12/12.

Това и е със 65 сантиметрови три върха.

IMG_1229.JPG
IMG_1230.JPG

Това също е 65 сантиметра, но е с един връх.

IMG_1232.JPG
IMG_1234.JPG

Това е от най-ниските с около 40 сантиметра върхове.

IMG_1235.JPG
IMG_1236.JPG

Малко им бях спрял азота в последните хранения, че краищата на листата бяха завити надолу, но май не е от преторяване с азот, защото доста листа най-отдолу почнаха да жълтеят. Явно е от хормоните.

Температура 27-8 градуса, влажност 45-55%, CO2 1100 PPM. Сила на храната 300 PPM.

Едно-две тръгнаха да излитат в космоса и станаха над 120 сантиметра та се наложи да им отрежа по 30 сантиметра от върховете, че нямам място. Направо съм доста очуден как растения с върхове 5-8 сантиметра станаха толкова високи. А някой даже нямаха и два сантиметра на върховете, бяха само топирани при пускането на 12/12. Следващия път мисля да ги пусна по-рано да цъфтят.

HST; LST .. щяха да са много по-добро решение за намаляване на височината ! Същия проблем имах през лятото ама с 3-4 метра борчета :D :D

Kot

1,136
163
HST; LST .. щяха да са много по-добро решение за намаляване на височината ! Същия проблем имах през лятото ама с 3-4 метра борчета :D :D
Аз искам да са високи за да ударя грам на ват.

Грам на ват от 12/12 .. сложно. А за височината не мисля че реално ти го скъсяваш чрез ЛСТ... просто гънене.

Kot

1,136
163
Грам на ват от 12/12 .. сложно. А за височината не мисля че реално ти го скъсяваш чрез ЛСТ... просто гънене.
Мойте не са на 12/12 от семка, а от ден 21 след показване над земята. Няма къде да го гъна настрани, защото отстрани е следващото растение и няма място.

Kot

1,136
163
Последни снимки качвам тук, следващите може да ги видите във grysti точка ком.

Ден 26 от 12/12.

Това и е със 65 сантиметрови три върха.

View attachment 847250 View attachment 847251

Това също е 65 сантиметра, но е с един връх.

View attachment 847252 View attachment 847253

Това е от най-ниските с около 40 сантиметра върхове.

View attachment 847254 View attachment 847255

Малко им бях спрял азота в последните хранения, че краищата на листата бяха завити надолу, но май не е от преторяване с азот, защото доста листа най-отдолу почнаха да жълтеят. Явно е от хормоните.

Температура 27-8 градуса, влажност 45-55%, CO2 1100 PPM. Сила на храната 300 PPM.

Едно-две тръгнаха да излитат в космоса и станаха над 120 сантиметра та се наложи да им отрежа по 30 сантиметра от върховете, че нямам място. Направо съм доста очуден как растения с върхове 5-8 сантиметра станаха толкова високи. А някой даже нямаха и два сантиметра на върховете, бяха само топирани при пускането на 12/12. Следващия път мисля да ги пусна по-рано да цъфтят.
Проекта го завърших, ако някой случайно иска да види целия дневник може да го направи в гръсти. Резултата е 0,8045 грама на ват много добре тримнати и без стебла глави.

IMG_E1363.JPG
IMG_E1362.JPG
IMG_E1358.JPG

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New