2 x Himalayan Gold + White widow

69
16
Да го разбирам ли това че в момента в който ги изкараш (клонинги или разстения расли под лампа) започват да цъфтят от смяната на фотопериода и така чак до жътва?Ако денят е над 12 часа би трябвало да не е така теоретично поне.Аз си имам опитни зайчета...ама така като ги гледам нямат намерение да спират с цъфтежа.

Наистина ли няма някой който да изкаже компетентно мнение по въпроса?Не толкова мнение колкото ожънат опит.

@nov_indoor аз мисля до 30 санта макс да ги пусна....адски си прав в пренасянето е спека...колко сме се смяли с приятели само от спомени от едно такова мащабно пренасяне :D

Аз също съм си купил 12 семена от хималаята и мисля до край да ги държа индоор!

105
18
Това е година за експерименти, ща направя всичко възможно да засадя аут, поне на 3 пъти през 20-30 дни и ще гледам крайният резултат за догодина ще съм наистина потготвен!

69
16
Малко снимки

Клонингите на първата и Super cropping-a на вдовицата -малко се престарах,но определено канабиса е много издръжливо растение.Надявам се шока да е бил умерен.От утре ги пускам в цъфтеж! :sun2:

69
16
15-ти ден 12/12...изтормозена работа.Доста се забавих с цъфтежа.Надявам се да ги докарам до край.Ето и малко снимки на ефекта от супер кропинга:

2,263
263
добре вървят браво. :animbong:

чудя се не обмислqш ли да ги поокастриш малко само в долните клонки. Изглеждат ми зашумени и според мен лек трим няма да е излишен.

Поздрави

69
16
@jhook за 15 дена мисля са цъфнали добре..все пак сега започва цъфтежа.400 ватов ХПС мисля е напълно достаъчен...за CO2-то мисля да не ползвам този сешън.Проблемът ми е че дълго вегетираха(почти 3 месеца) и станаха огромни а светлината беше оскъдна в последния месец.Нямах кеш за ХПС-а и за тва.

@RIPP Хималаята сама се подстрига от недостига на светлина.Долния половин метър е без листа и разклонения.Взех от вдовицата 6 клона в цъфтеж(преди няколко дена) да видя кво става и как става.Мисля да окастря още малко.В момента се е получил параван отгоре и цялото ми налично място е изпълнено с разклонения - бъдещи глави.Отдолу светя с няколко CFL-та на 2700К.

Благодаря за коментарите!

Поздрави и успех с проектите!

Хей,хей ама те много яко изглеждат друже!!! Дебютираш с проект на ниво!!! Дали
лампата не ти е малко на високо а? Подкрепям Рип в мнението му за да разчистиш или ако искаш махни малко от големите листа да имаш добра пенетрация!!
Още веднъж-прекрасно начало друже, респект!!!!!

168
16
ААА , колега! :movie:sign0005: Май много се е разрастнал проекта... :weed-sign: С каква площ е това помещение( ти беше споменал някъде , но вече не помня а и не ми се търси)?

69
16
@ Frutty_Grower Благодаря за добрите думи!Лампата ми е на около 40 санта в момента..вчера я вдигнах малко защото май започна да се усеща хийт-а и някои от връховете станаха светлозелени.Вентилацията малко куца ама съм взел мерки преди активния цъфтеж.Както споменах мисля да поокастря още малко...само да спре малко растежа нагоре.

@newcomer Поолях се бро..нямах такива идеи в началото...ама все пак в БГ живеем :) Площа ми е малко по-малко от 1м2 на 2.20 височина.В момента булките със саксиите са към 1.80 и лампата ми е вдигната почти на макс.

148
0
имам един вапрос неможах да видя нито една снимка а ми е интересно за хималая моля за малко инфо за ефекта и като цяло.сори за невежеството ми

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out