Ak Widow 47 - Indoor

• Thread starter B0lero
  • Start date
  • Tagged users None
bbking

bbking

2-ри ден след като ги обърнах на 12/12 върховете им леко запчнаха да пожълтяват това нормално ли e ?
Дай да видим де?
най0вероятно са започнали да нарастват и това са новите листа,ама.....Дай да видим!

Jointlover

Jointlover

Това не е проблем все още,те са най новите и млади листа,те не могът да станат тъмно зелени за 1 ден,всичко е наред.Като правиш снимки и искащ помощ ги прави на по естествена светлина,че на уфо лампите нищо не се вижда.

B0lero

B0lero

Благодаря ти за инфото! Днес ми пристигна терморегулатора за изкарващия вентилатор , нямам никаква представа дали съм свързал правилния вентилатор към терморегулатора ето няколко снимки да видите и вие и да си кажете мнението

Терморегулатор - Model AC-112
P5300041.JPG

Това нещо оправлява вентилатора който изкарва въздуха от GrowRoom-a на долната снимка :

P5300048.JPG

A освен него имам един който вкарва fresh въздух и един който върти въздуха в groowroom-a ето и снимки на тях :

P5300049.JPG

P5300050.JPG

Тези два вентилатора са 24часа вкл. понеже са с ниско КПД.

Ето и снимка на самитe растения за които по-рано се тревожих но сега съм с 24k усмивка :D На 14-тия ден от обръщане на цикъла 12/12 ще публикувам и температурата и влажността за изминалия период , за да добиете представа как вървят...
P5300047.JPG

Jointlover

Jointlover

Много хубави и здрави изглеждат,всичко 6 досега,подържай добрата работа и за напред.

Shrouded-Figure

Shrouded-Figure

За 400 вата МХ лампа по таблица го дават максимум половин метър да е. За твоята не знам колко е, но ми се струва, че на повече от 30 сантиметра не трябва да е.
извинявам се на автора за спам-а но не мога да пращам на стаско лични . пич поръча ли от бонза сийд и ако да всичко ток ли беше ? тъй като там намерих регулар семки на един фенотип който е изчезнал от няколко години ...

Shrouded-Figure

Shrouded-Figure

Да, всичко беше наред. Обаче слагането на пари в сайта чрез биткойн става много бавно. Поръчвай смело.
е аз с карта ще поръчвам :) мерси! и пак се извинявам на автора за спам-а ама нямаше как ...

B0lero

B0lero

Колеги имам простичък въпрос :) като си купих тентата ми пратиха подарък с нея една мрежа която е сложена над растенията , та за какво точно е тази мрежа , аз си го обеснявам , че е за подвързване на растенията , в правилна насока ли съм или далеч ? :) мерси

KOZqra

KOZqra

Колеги имам простичък въпрос :) като си купих тентата ми пратиха подарък с нея една мрежа която е сложена над растенията , та за какво точно е тази мрежа , аз си го обеснявам , че е за подвързване на растенията , в правилна насока ли съм или далеч ? :) мерси
по принцип трябва да е за SCROG ама ми се виждат много големи квадратите аз си го представях някви 5х5 см да са и си ордернах такова същото ама пристигна с големи квадрати и нз дали ще мога да го ползвам

B0lero

B0lero

Ето няколко снимки на разстенията на 13-ти ден на 12/12 , има ли смисъл да сваля мрежата ниско долу или това ще им спре растежа ?

P6060035.JPG P6060036.JPG

Забелязах , че някои от листата пречат на развитието на растенията в долната им част като спират притока на светлина , има ли опция да ги орежа малко или да не ги пипам ?

rusiani

rusiani

При фотопериодичните е задължително да направиш малко Лолипопинг , демек да махнеш най долните разклонения до които не достига светлина за да се съсредоточи растежа по горните разклонения.Аз лично махам около една педя от почвата нагоре, понеже при мен тази част остава неогрята и стават само пуканки.Това е хубаво да го направиш някъде между 2-3 седмица на цъфтежа,като видиш къде се появяват главите и къде не ги огрява.Всичко зависи от колко място имаш и колко ти е силна светлината,но долу горе това си е техника която се използва доста навсякъде.Разцъкаи нета , Lollipopping Cannabis и ще видиш как го правят хората.
Успех

B0lero

B0lero

При фотопериодичните е задължително да направиш малко Лолипопинг , демек да махнеш най долните разклонения до които не достига светлина за да се съсредоточи растежа по горните разклонения.Аз лично махам около една педя от почвата нагоре, понеже при мен тази част остава неогрята и стават само пуканки.Това е хубаво да го направиш някъде между 2-3 седмица на цъфтежа,като видиш къде се появяват главите и къде не ги огрява.Всичко зависи от колко място имаш и колко ти е силна светлината,но долу горе това си е техника която се използва доста навсякъде.Разцъкаи нета , Lollipopping Cannabis и ще видиш как го правят хората.
Успех
Благодаря ти за полезното инфо , веднага щом прочетох поста ти се позаинтересувах и приложих лолипопинга :) оказа се , че извън тентата изглеждат много по красиви :) ето и няколко снимки от 14-тия ден на цъфтене :)

P6070070.JPG P6070071.JPG
P6070072.JPG

B0lero

B0lero

Днес реших да публикувам записките от последните 15 дни за да се добие представа за обстановката около тях и дали е достатъчно благоприятна , трябва ли да коригирам нещо и какви са долните и горните граници :) Поразтърсих се относно сорта който отглеждам и доста хора казват ,че е перфектен за нестабилни температурни показатели както и влажност ! Това са показатели от период 12/12 Цъфтеж

View attachment 1-15 Logger.pdf
Last edited:
B0lero

B0lero

Привет колеги :) Днес на редовната проверка забелязах няколко заболели листа на две от растенията, не съм сигурен дали е преторяване , поливах ги до вчера с "Big Bud" 0-1-3 , 22ри ден на цъфтеж, а на шишенцето пише да ги поливам между 2-рата и 4-тата седмица по 4мл./1л.Всяко растение поливам с около 500мл. през ден и обикновенно ги поливам в светлата част на деня , има ли значение дали спят или не ? Но има и друго вчера и днес е нетипично горещо а нямам климатик и също може да са прегрели , съответно и влажността на въздуха се покачва а не трябва да привишава 45-50% , какво е вашето мнение , мисля да ги флъшна поне седмицa.

P6180078.JPG P6180079.JPG
P6180080.JPG P6180081.JPG

Jointlover

Jointlover

Виж тази снимка ако можеш да надушиш нещо, какво се случва с твойте засегнати листа в момента.Да те питам твоята 300 ватова лампа достатъчна ли е за твоя бокс?добре ли се осветяват растенията или трябва още да се прибавя?Поздрави и успех,дано няма повече засегнати листа повече да върви грола с пълна пара.

B0lero

B0lero

Виж тази снимка ако можеш да надушиш нещо, какво се случва с твойте засегнати листа в момента.Да те питам твоята 300 ватова лампа достатъчна ли е за твоя бокс?добре ли се осветяват растенията или трябва още да се прибавя?Поздрави и успех,дано няма повече засегнати листа повече да върви грола с пълна пара.
Благодаря ти за полезната снимка :bookworm: Мисля ,че моите приличат на липса на ''калий'' имаш ли си на идея как да го покача :sorry:
Също така се чудех дали да приложа още веднъж лолипопинга , и има ли значрние дали са на светло или тъмно докато ги кастря ?

B0lero

B0lero

Също забелязах много странно нещо относно цветовата разлика помежду им ! Растенията са общо 4 разположени на 0.8кв/м2 в квадрат в левия горен и десния долен има 4инч. вентилатори за да движат въздуха но се вижда ясно че растенията който вентилаторите духат директно са по бледи ... дали е заради директната струя дъздух ?

Top Bottom