Autoflower (автомати) Outdoor *мнения*

145
63
Втория ми автоматик,вече при по хубаво време расте доста сбит . Висок е едва 7 см , а саксията е с диаметър 25 см и листата му стигат по краищата и.

145
63
Рано засятия автоматик се развива добре. При появата на първите пистили беше 30 см , а сега е 55см. Но височината не е важна,по важно е че като цяло поизбухна. И май наистина ще стане лилавичко,както го дават "измамниците" от сийд мафия.
Досега съм му давал само веднъж коприва и веднъж меласа. От днес почвам да наблягам на фосфор и калий.

Ако пусне висящи лилави пъпки които са затворени , а върха е цветен това какво означавА мажко или женско ?

ееи
:)
вандо, разбрахме ,че от мафията от 10семки 3 стават , може да не го повтаряш при всяко писане, че си уцелилдобра семка .

145
63
ееи
:)
вандо, разбрахме ,че от мафията от 10семки 3 стават , може да не го повтаряш при всяко писане, че си уцелилдобра семка .
При теб от от 10 само три 3 ли станаха? Кофти :(

539
243
Недей да слагаш тигана, докато рибата е в морето още. Ти за красота ли го гледаш или за друго? И една семка от един сорт, каква база за сравнение имаш ти знаеш ли изобщо какво предлагат, за да твърдиш, че са много добри. Когато изгледаш един сорт от 2-3 банки по, няколко пъти и после пробваш тези и ти харесат, тогава може да говориш, кое става и кое не. А ти си боцнал една случайна семка, попаднал си случайно на цветен ген и вече сеедс мафията са много добри, излагаш се само.

Какво се карате за глупости от 5000 сорта има поне 100 цветни просто е вапрос на преглеждане и търсене на който му се занимава.. Всеки вкус на човек може да бъде задоволен стига да се разрови да си избере прекрасно цвете по характеристиките.

142
93
Какво се карате за глупости от 5000 сорта има поне 100 цветни просто е вапрос на преглеждане и търсене на който му се занимава.. Всеки вкус на човек може да бъде задоволен стига да се разрови да си избере прекрасно цвете по характеристиките.
Така е прав си,само че той не казва "Аз съм задоволен с избора си,въпреки съмненията ви към мафията",а казва,че тези семки НЕ са били боклуци и че на тези семки НИЩО не им е имало,защото си е купил purple куш или хейз там квото и да е и наистина растението е излязло лилаво(което не е фактор,защото има и лилави сортове дето си излизат чисто зелени😅)

Аз казвам,че тези семки са абсолютен боклук,защото НЕ СА СОРТОВЕТЕ,за които ги представят.Сега им разглеждам бъгавия сайт и какво да видя ,сорт-Headshot феминизирана със снимка на The church на greenhouse seeds,или пък LSD-сорт на barneys farm на цена 4 евро за семка,а в сайта на барни е 10,50 евро едната 😂.Отделно на всякакви сортове виждам картинки,които са ми познати от др сайтове на легитимни банки.Това естествено го пиша за новаците,защото всеки,който разбира ще предпочете доказаното.
Момчето да си ги гледа,никой нищо не може да му каже,ама да не пише глупости,защото някой по-неопитен ще се подведе към по-евтините,лесни за получаване,шанаджийски семки.

145
63
Недей да слагаш тигана, докато рибата е в морето още. Ти за красота ли го гледаш или за друго? И една семка от един сорт, каква база за сравнение имаш ти знаеш ли изобщо какво предлагат, за да твърдиш, че са много добри. Когато изгледаш един сорт от 2-3 банки по, няколко пъти и после пробваш тези и ти харесат, тогава може да говориш, кое става и кое не. А ти си боцнал една случайна семка, попаднал си случайно на цветен ген и вече сеедс мафията са много добри, излагаш се само.
Прав си, че рибата е в морето и че на вид изглежда добре,но на качество не се знае какво ще е.
Живот и здраве след месец ще го пробвам и ако не става ще бъда искрен и максимално критичен и ще се извиня ако съм подвел някой да си купи семена от там.
Но поне думите ми ще са подкрепени с факти и личен опит,защото всички които ги плюят реално нито са гледали, нито са пушили техни сортове .

539
243
Прав си, че рибата е в морето и че на вид изглежда добре,но на качество не се знае какво ще е.
Живот и здраве след месец ще го пробвам и ако не става ще бъда искрен и максимално критичен и ще се извиня ако съм подвел някой да си купи семена от там.
Но поне думите ми ще са подкрепени с факти и личен опит,защото всички които ги плюят реално нито са гледали, нито са пушили техни сортове .
Какви факти, пак ти казвам от 2 семки не можеш да добиеш представа, какво представлява банката. Казах ти, изгледай същия сорт на още 2-3 банки, после сравни с този и тогава казвай, кое става и кое не. Ти няма как да ми дадеш факти, след, като нямаш база за сравнение.

Ina

5,159
313
Бе хубав ще стане,то се вижда и от сега.но наистина това нищо не доказва все още за цялостната репутация и продукция на тази банка.Не са техни,там е работата,нито сортовете,нито снимките им.А в сайта пишат,че работели с най-известни брийдъри,пък с най-добрите банки....По принцип оторизираните дилъри на дадена банка най-доверените ги има в сайта на самата банка също,а тези никъде не съм ги видяла.А като ги питаш кои чак се дразнят и викат "наши са си":)Е не може да са техни всички тези видове.Едно добро обяснение и щяха да ме навият.Доставката им е добре с Еконт,добре са уредили тези неща и стигат бързо,но защо не станат официални дилъри на реномираните банки и да си пише на опаковките им кое на кого е,толкова ли е трудно?!Пък да си брийднат междувременно и свои миксове ако им е кеф,но да се знае.Иначе може да са се постарали за сортовете да си отговарят на каквото пише,това добре.Да и аз си мисля някой ако си купи техни два сорта и същите оригинални и да ги сложи side by side най-добре ще се разбере...…..

142
93
Какви факти, пак ти казвам от 2 семки не можеш да добиеш представа, какво представлява банката. Казах ти, изгледай същия сорт на още 2-3 банки, после сравни с този и тогава казвай, кое става и кое не. Ти няма как да ми дадеш факти, след, като нямаш база за сравнение.
И аз това щях да пиша,ама не ми се занимаваше вече 😂.

Аз имам 3 от 33 непокълнати засега явно в мен е грешката или самата фирма от която зареждат

251
63
Аз имам 3 от 33 непокълнати засега явно в мен е грешката или самата фирма от която зареждат
Предишния грол ортака взе семена от друга банка и от 6 holy grail, едно едва го събудих. Отделно, че се изхермиха. :mad:

Втория ми автоматик,вече при по хубаво време расте доста сбит . Висок е едва 7 см , а саксията е с диаметър 25 см и листата му стигат по краищата и.
На колко дена е това чудо ? Аз също имам автомат около 15см издължено стъбло и листата на върха са повече... на 35 дена е моя .

145
63
На финала. Утре ще го късам.
Мирише на череши или нещо подобно.
Още преди 2 седмици го пробвах от най-долното разклонение,което даже не беше и главичка, а едно рехаво нищо и се направих леща :).
Не ме интересува на какъв сорт отговаря.
Това ми беше проба (на банката ) и съм повече от доволен.

323
143
На финала. Утре ще го късам.
Мирише на череши или нещо подобно.
Още преди 2 седмици го пробвах от най-долното разклонение,което даже не беше и главичка, а едно рехаво нищо и се направих леща :).
Не ме интересува на какъв сорт отговаря.
Това ми беше проба (на банката ) и съм повече от доволен.
Колко много глупости сте изписали и представа си нямате , аз имам дневник с отгледани доста автоматици аутдор , но явно няма кой да погледне и лилави и бимбяни и всякакви , живата истина е че от тези лилавите красоти се набляга на външния вид а не на сила и качество , хората искат лилаво и им дават лилаво ама дали напушва е друг въпроса и това също съм го писал ! Няма много - смисъл от автоматите , защото са колкото една клонка от фото растенията , да не говорим че са много пипкави и за да направиш добър резултат с авто трябва да разбираш какво правиш - демек не е добър вариант за начинаещи , защото всяка грешка като - преполиване , предобряне и т.н. са фатални защото нямат време да се възтановят от стреса и остават джуджета най - често!

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash