Autoflower (автомати) Outdoor *мнения*

323
143
Наистина от всичките автомати , които съм отгледал лилавите ми бяха най - слбички иначе много красиви !

• Like
Reactions: Ina
Проблем при цветята ми .... листата са на изгорели дупчици кажете решение на проблема ????

143
63
Колко много глупости сте изписали и представа си нямате , аз имам дневник с отгледани доста автоматици аутдор , но явно няма кой да погледне и лилави и бимбяни и всякакви , живата истина е че от тези лилавите красоти се набляга на външния вид а не на сила и качество , хората искат лилаво и им дават лилаво ама дали напушва е друг въпроса и това също съм го писал ! Няма много - смисъл от автоматите , защото са колкото една клонка от фото растенията , да не говорим че са много пипкави и за да направиш добър резултат с авто трябва да разбираш какво правиш - демек не е добър вариант за начинаещи , защото всяка грешка като - преполиване , предобряне и т.н. са фатални защото нямат време да се възтановят от стреса и остават джуджета най - често!
С всичко съм съгласен. Имам и други сортове автоматици които ще изгледам(за първа и последна година ), истината е във фотопериодните. И дали е лилаво,жълто или бимбяно- също не ме интересува.
Но в конкретния случай няма да се съглася с теб за силата на точно това растение,което и мен ме учуди.
Още неузряло и неизсушено те прави "бавноразвиващ и неадекватен", абе маже много. Даже на мен ми става по скоро лошо отколкото хубаво.
Трима приятели ми бяха на гости. Тримата са върли пушачи ( не като мен от дъжд на вятър пуша). Единия си тръгна бос(дойде с чехли),другия си забрави телефона в нас-размазаха се.

Сега телефона ми не спира да звъни и да ми пишат -"брат дай ми малко от това МОЛЯ ТЕ"
Знам че сега ще последват много подигравателни коментари,бъзизи и т.н.
Дреме ми, само аз и аверите разбрахме за какво става въпрос специално от тази китка.
P.S.Че пускат много малко това е ясно. Твоето лилаво как беше на сила и какъв сорт е?
P.S. 2 Това съм го поливал 2 пъти с коприва и 3 пъти с Bio Bizz Bloom през живота му.
P.S.3 Лично на мен този сорт(какъвто и да е ) НЕ МИ ХАРЕСВА. Прекалено те размазва. А аз не искам така .

Ina

5,159
313
Сега телефона ми не спира да звъни и да ми пишат -"брат дай ми малко от това МОЛЯ ТЕ"
То нали е много:DТор не им трябва изобщо повече,мислиш,че ако си сипал нещо повече е щяло да има особена разлика,но то зависи от саксията и хубава почва.Така си беше доволнo и зелено през цялото време(малко по-големичко да беше израснало,но е екстра ,много ефектно),иначе може да видиш на други места с изпържени листа и тн,няма смисъл.Не пускат винаги много малко,може и повече,но горе долу да,не може да се сравни с добив от огромно растение.
Наистина най-лилавите ги дават по-слаби,бях чела статия за това,но това не значи,че е задължително.Аз ги харесвам заради вида на цветето докато цъфти и на изсушените глави ,просто лилави глави винаги правят впечатление и като е и яко още по-добре!:)Ами браво,значи ти става лошо,това за мен е добър показател хаха пък ще дръпнеш малко ако е чак такава трошачка.:)Като поседи и се изсуши достатъчно уляга,запази връхчето!:)

323
143
С всичко съм съгласен. Имам и други сортове автоматици които ще изгледам(за първа и последна година ), истината е във фотопериодните. И дали е лилаво,жълто или бимбяно- също не ме интересува.
Но в конкретния случай няма да се съглася с теб за силата на точно това растение,което и мен ме учуди.
Още неузряло и неизсушено те прави "бавноразвиващ и неадекватен", абе маже много. Даже на мен ми става по скоро лошо отколкото хубаво.
Трима приятели ми бяха на гости. Тримата са върли пушачи ( не като мен от дъжд на вятър пуша). Единия си тръгна бос(дойде с чехли),другия си забрави телефона в нас-размазаха се.

Знам че сега ще последват много подигравателни коментари,бъзизи и т.н.
Дреме ми, само аз и аверите разбрахме за какво става въпрос специално от тази китка.
P.S.Че пускат много малко това е ясно. Твоето лилаво как беше на сила и какъв сорт е?
P.S. 2 Това съм го поливал 2 пъти с коприва и 3 пъти с Bio Bizz Bloom през живота му.
P.S.3 Лично на мен този сорт(какъвто и да е ) НЕ МИ ХАРЕСВА. Прекалено те размазва. А аз не искам така .
Да ти кажа от опит , че тия проби на бързо се пуши най - много хлорофил :) при мен след 3-4 месеца в буркан променят и аромата и нацепването !
Отгледал съм поне 20 автомата от различни сортове и банки и до сега не съм постигал твоя резултат - хората да не знаят къде са и мога да ти кажа защо - просто няма кога да я събере тая сила брато , за фотопериодните там вече мога да споделя , че когато съм черпил някой познат или някой по-лабави пушачи направо ги изключвам като електроуреди :) Гледал съм и fast version те са по-добрите автомати ,защото стават по-големи и имат повече време да съберат силица !
И не на последно място - правиш голяма грешка , като казваш на аверите за китките , ще си вкараш голям автогол и дано не се случи нищо лошо !(хората говорят без да мислят за теб и твоята сигурност и днес сте приятели а утре може да стане нещо и да не сте )
Автомата е Blody Skunk sweedseeds.

143
63
То за разцепването допринесоха и бирите които пихме,макар че 2 ПВЦта по 2 литра за трима човека не е много бира. :)

Ina

5,159
313
(хората говорят без да мислят за теб и твоята сигурност
Абсолютно!!!!!!!Понякога дори от добри чувства,да те похвалят пред други приятели и се насират!:)Понякога защото са прости,но ефекта за потърпевшия е един и същ,така че внимавайте много.Някой като ми каже "споко"и тн е тогава хич не съм спокойна!Или "нема страшно":(Бе ти си викай на баба ти"нема страшно"аз си знам най-добре кое е страшно и защо!Хората най-много обичат да правят компромис...с вашата безопасност:)Утре като ви вкарат в затвора и ви издоят с хилядарки за адвокати и простотии ще цъкат с език и ще го обсъждат като злободневна тема на по чашка и нищо повече.

525
93
Абсолютно!!!!!!!Понякога дори от добри чувства,да те похвалят пред други приятели и се насират!:)Понякога защото са прости,но ефекта за потърпевшия е един и същ,така че внимавайте много.Някой като ми каже "споко"и тн е тогава хич не съм спокойна!Или "нема страшно":(Бе ти си викай на баба ти"нема страшно"аз си знам най-добре кое е страшно и защо!Хората най-много обичат да правят компромис...с вашата безопасност:)Утре като ви вкарат в затвора и ви издоят с хилядарки за адвокати и простотии ще цъкат с език и ще го обсъждат като злободневна тема на по чашка и нищо повече.
И ще викат зад гърба ти като излизаш пред входа .?.тоя го хванаха и сега съден и не работи.и цъкат с език бабите на беседката.и ти си викаш майната му ще мине и тва.....ама с някой стават големи бели.!?!?

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash

DNA Genetics