Discussion on Premium Membership

2,263
263
Dear Bulgarian farmers.

I can`t see any Premium Users from Bulgaria yet. This is not good folks we are around thcfarmer since 2008. Today 2 years later there are more than 10’000 posts and tenth of pages. I don`t know why no one actually participate in order to support this lovely place? This is so fookin miserable and you know it.
Btw instead of thinking how we going to pay for our own secure server if it’s possible :rofl lets focus on the Q how to support the farm a bit better. We cannot stay just like that on behalf of the Premium members.

We can always give thanks to Logic, but seriously folks I don’t believe that this will pay for the server.

Thanks Ripp!​

Ina

5,104
313
Е не мога да пратя 100 долара или колкото беше там за да cтана премиум мембър,cъжаляvам.

2,263
263
Е не мога да пратя 100 долара или колкото беше там за да cтана премиум мембър,cъжаляvам.

Аиде и ти ли :banana1sv6: Само сиромаси във фермата.:character0053:

Ina

5,104
313
еми на наште заплати не върви... за тях не е кои знае кво. еми толкова някъде беше.

2,263
263
Да проявим поне интерес за това е темата. Не се косете да давате пари, то остана и ние да храним Американците. Всичко е ок.

342
18
а за парите изпратени към THCbay и получено нищо за тях,може ли да се брои за дарение :) ... едва ли Логик го е закъсал чак толкова за да му даваме дарения... следя изкъсо какво точно се случва във фермата от дълго време и виждам пример как не трябва да се прави бизнес... говоря за отношение както към потребители така и към брийдери,личното ми мнение е че има хора изкарващи доста парички на гърба на други...
btw ситуацията е такава във всички форуми,и ние не можем да я променим така че:passingjoint:

Ina

5,104
313
аз не знам за какво става въпрос,но според мен е добре направен саита,ако изкарват кинти няма нищо лошо. ако има някакъв друг начин,например с полезност или опитност да станеш Premium membеr,някои от тук може да стане. но не и аз хаха

аз не знам за какво става въпрос,но според мен е добре направен саита,ако изкарват кинти няма нищо лошо. ако има някакъв друг начин,например с полезност или опитност да станеш premium membеr,някои от тук може да стане. но не и аз хаха
"ха ха" е ти какво каза :d

Ina

5,104
313
Какво?! Мен ли да ме питаш? почвам да се чудя вярно какво съм казала,което ви се струва странно:)

184
43
защо се заяждате с девойката,тя иска да каже че едвали би помогнала с кеш или с опит(донякъде)но ви направи комплимент,че някои от вас се справят доста добре и бихте могли да станете почетен член,ако това зависи от уменията ви,.!

1,068
113
Според мене много се оцапа форума.Твърде много grow-wannabe.Оплетени и преплетени теми.Пълен хаос!Пубери(без да се обиждат),питат едно и също нещо,което във въпроса е отговорено поне 20 пъти преди това.Незнам но,аз почвам да се чувствам некомфортно...Само ,аз ли съм?!?...

Ina

5,104
313
jakodim:благодаря че го формулира толкова просто и ясно:)

1,068
113
Идея която ми хрумна току що.Всеки който иска да рекламира гроу-шоп тук,да стане премум.Ще се радвам да вида малко конкуренция,а с конкуренция между шоповете ще се види кой колко струва.Аз не съм и познавам собственици на такива Grow/Head shops!! Да се знае! Надявам се че дори с идеята си не нарушавам правилата ,ама ги четох напушен.Мир и легализация!

685
113
Явно си от скоро тука :giggle Още преди 3,4 месеца стана една голяма караница тука и половината се преместиха в друг форум!

И постепенно се напълни с нови които искаха да учат и учат, но вместо да вземат да прочетат темите те задаваха елементарни въпроси които бяха обсъждани многократно!!

В началото се дразних, но сега разбирам, че това няма как да се промени всеки нов иска да е участник в диалозите и да зададе въпроса които го вълнува и него оставя да спи!!

Нека не ги упрекваме стига да не прекаляват естествено ;)

Явно си от скоро тука :giggle Още преди 3,4 месеца стана една голяма караница тука и половината се преместиха в друг форум!

И постепенно се напълни с нови които искаха да учат и учат, но вместо да вземат да прочетат темите те задаваха елементарни въпроси които бяха обсъждани многократно!!

В началото се дразних, но сега разбирам, че това няма как да се промени всеки нов иска да е участник в диалозите и да зададе въпроса които го вълнува и него оставя да спи!!

Нека не ги упрекваме стига да не прекаляват естествено ;)
да вярно скандала беше точно заради гроушоповете които налазиха форума с цел реклама

1,068
113
Ми ок,да има една тема само за бг гроу-шоповете.В спора се ражда истината.Иска ми се да го вида това.
Конкуренция! :fighting0040:

R

Riokoz

Guest
Ми ок,да има една тема само за бг гроу-шоповете.В спора се ражда истината.Иска ми се да го вида това.
Конкуренция! :fighting0040:
Ти да видиш :rastadancing:

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis