[DIY] Направи си сам - всякакви самоделки!

Ina

5,104
313
пробва ли го?:) Гледаи само да се охлажда добре крушката,4е....

701
93
Комплект Лампа за 93лв
брат можеш ли да ми снимаш как са вързани дросела запалката и лампата имам същите и не мога да ги вържа

701
93
Някои знае ли трябва ли да се слага кондензатор към дросела или само запалка:)

381
63
Някой има ли идея как да се направи cool tube така че да излезе под 100 лв?

2,263
263
Ако някои му се намира pdf фаила Карбонов филтър да го качи, че нещо немога да го открия къде е.

Имахме го тук във фермата преди промяната като ел. книга.

Поздрави

381
63
Ваза за 8.50 дебело стъкло.Дъното се * реже* с прежда и кореселин ( спирт за горене ).You Tube - how to cut glass или vase.Аз моята ваза я палих 3 пъти.След като не стана номера минах циркулярно с изхабен елмаз ( резец) и на четвъртото палене дъното се отдели малко неравномерно но за 9 лв си затворих очите за естетиката.Тубата работи перфектно като температурата и е на много гореща чаша чай.
Благодарско, ще имам да черпя!Тубата стана супер-за 11 лв стъклен цилиндър(ваза) от магазина за лев, елмаз за 90 стотинки, канап за 95 ст, коресилин за 2 лева и шнур за простор за лев.Не е като от магазина ама и не е като да дам 100 лева.Вързах го към единия изкарващ вентилатор и резултата е поразяващ-27 градуса в бокса при разстояние от около 35 см от върха на китките и 24 градуса в стаята.Изрязах го по тоя метод и стана от първия път но предварително очертах с елмаза мястото където сложих канапа напоен с коресилин и после веднага под студена течаща вода.После само омотах краищата с изолирбанд да не се порежа като го мия.
P260412_14.46.jpg
P260412_15.45.jpg

Ще изчакам да се поразвие темата, че и аз да почвам да сглобявам. Но мисля лятото да я карам на джам за сега :D Така че давайте. БРАВО ЗА ТЕМАТА!!!

439
93
:)Много се радвам , че съм развинтил фантазията на някой.
Между другото си направих бокс от 2 стилажa и стана 150*60*75
Сглобих го като Лего.
Аз също имах твоята идея но се спрях на по-евтин вариант - текстилен гардероб за 21лв и ползвам само алуминиевата конструкция + бяло фолио. Размери 90х50х160.

24
8
текстилен гардероб за 21лв и ползвам само алуминиевата конструкция + бяло фолио.Размери 90х50х160.
От къде го взе? Че ми трябва по евтин вариант за едно ново проект-че. :)
Направо килим
Персийски :D

439
93
Прегледах сайта и установих, че го нямат в наличност. Цената беше намалена от 31 на приблизително 21лв (-30%). Виждам, че сега имат малко по-дълъг вариант на гардероба - 117х50х160см но за цели 49лв. Ако все пак те интересува магазина е на адрес stop2shop. eu (естествено без разстояние :)) , а гардероба в раздел Обзавеждане. Като знам какво представлява ми се струва доста това 50лв, че и доставка 7-8лв но върши идеална работа за нашите цели. Пробвай да намериш по Метро, Практикер и други такива вериги ако имаш наблизо. Отделно после и фолиото... за съжаление освен по гроу шопове не знам друго място за подобно фолио. Ако някой е открил такова черно-бяло или двустранно бяло фолио в магазин който не е "гроу" да пише на Ripp за да го добави в списъка на магазините.

4
3
Аз моя си го купих от Кауфланд преди 2-3месеца. Размерите му са 75х50х160см и беше намален на 10 лв. :), мисля че гледах преди 2-3 седмици, че още имат но цената вече беше 20-30 лв. Ако имаш възможност провери там, имаше около него някакви пластмасови маси сглобяеми и др.подобни, за да се ориентираш за щанда..
Отделно после и фолиото... за съжаление освен по гроу шопове не знам друго място за подобно фолио.
Моето гардеробче съм го облепил отвътре с използван винил (от тия за билбордовете), от едната страна е бял и отразява добре, издържа на влага и поне засега ми върши добра работа. Сигурен съм, че едва ли като свойства се равнява на фолиото, което се предлага в гроу-шоповете, но е евтин заместител, който може даже и без пари да се намери ;)

Персийски :D
МЕТРО, JYSK, Lidl, Penny ..

Сега в Lidl има един висок 60-70см идеален за авто-та.
В JYSK има и един на 2 етажа висок около 150см.

Моя гардероб го направих за около 50-60лв (гардероб+сенници за кола)
Само внимавайте с температурите и голи жици и т.н.
Не е шега работа. Горят апартаменти сещате се..

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush
12