First Indoor

до сега само аутдор 7-8 години, мисля че ще се справя. Изчетох всичко преди да започна
скромен бюджет, после ще ъпгрейтвам постепенно.
почва на биобиз лайт микс, до сега са били две седмици на вегетация и ги пуснах на цъфтеж от днес.
сорта е някъв хейз, приятел от Англия ми донесе семките.
осветлението е 600W HPS Sylvania Gro lux, рефлектора е самоделка, ама нестана хубав и ще го сменям

:banana1sv6:

356
63
нещо не ми харесват тези общи саксии...не че няма да се разделят но ще има наранени корени което ще ги позабави

87
18
power of sun извинявай че питам в твойта тема (но да не отварям нова) с една такава лампа хпс сивана гроу 600 вата ще мога ли да отгледам една сносна реколката имам предвид че лампата е придимно в червения спектър и малко в синия ще имам ли проблем с вегетацията

685
113
нещо не ми харесват тези общи саксии...не че няма да се разделят но ще има наранени корени което ще ги позабави
Защо пък трябва да ги разделя ?? могат да си останат 2х2 докрая ;) ... още повече, че това е сандъчи ;)

Ей swimsas с 600в ще ти свърши идеална работа и можеш да я ползваш и за вегитацията!

Дерзай ;)

87
18
А за оптимални условия долу-горе колко трябва да е голям бокса според тебе?

685
113
А за оптимални условия долу-горе колко трябва да е голям бокса според тебе?
Имаш в предвит за 600в хпс колко голям бокс ти трябва!?

С тези 600в ще можеш да осветиш 1.50м на 1.50м което микак не е малко! Сам си прецени колко да ти е бокса и дали ще си направиш место да влизаш и работиш вътре по растенията или ще ги обслужваш от отвън.

356
63
Защо пък трябва да ги разделя ?? могат да си останат 2х2 докрая ;) ... още повече, че това е сандъчи ;)
аххахаах не че нещо ама 2 китки в 5-6 литрово "сандъчи" много добре ще се чувстват направо страхотно :)

685
113
Ама нали се сещаш, че могат да станат 40см и могат да станат и 2 метра сично зависи от теб ;) тъка, че ти си избираш саксиите според начинати на гледане. А и човека каза, че се е запознал с материята и знае, че в тези саксий ще станат малки растения и затова ги е сложил толкова нагъсто ;) с къса вегитация. :)

207
28
Щом от втората седмица са на цъвтеж, сега колко горе долу порастване на височина може да се очаква?
Питам защото отглеждането индор никога не съм си го представял като толкова малко и за това го подминах.

0
28
Щом от втората седмица са на цъвтеж, сега колко горе долу порастване на височина може да се очаква?
Питам защото отглеждането индор никога не съм си го представял като толкова малко и за това го подминах.
Доколкото съм чел от пускането в цъфтеж до края израстват 2 до 3 пъти, но е добре и някой с повече опит да каже как е на практика.

685
113
Както ти каза... от два до три пъти! Много е относително зависи от сорта, светлината, топлината, хранителния и напоителен режим и т.н.

Общо взето ако пуснеш 30см. растения в цъфтеш ще стане от 60см. до 90см. съответно за индики и сативи.

Саксиите са по 10литра, щото в десет саксии се събраха точно два чувала от по 50 литра

power of sun извинявай че питам в твойта тема (но да не отварям нова) с една такава лампа хпс сивана гроу 600 вата ще мога ли да отгледам една сносна реколката имам предвид че лампата е придимно в червения спектър и малко в синия ще имам ли проблем с вегетацията
Swimsas, за първи път ми е да гледам индор, незнам пич. За мен HPS е най доброто за гледане от това което съм чел.
Може да съм направил някои грешки, ама си мисля че ще се справя

685
113
Swimsas, за първи път ми е да гледам индор, незнам пич. За мен HPS е най доброто за гледане от това което съм чел.
Може да съм направил някои грешки, ама си мисля че ще се справя
Невиждам причина да не се справиш! :sun

Успех ;)

Гледам да спазвам температурата в бокса, другото е лесно. Растат като луди мойте вампири, ще постна снимки тия дни

взел съм пълната серия на Биобиз: Fish mix, Bio Grow, Bio Bloom Top Max разбира се, много е важен, Alg-A-Mic и Bio Heaven.
С Alg-a-Mic правя и листно торене, когато е загасена лампата.
Четох някъде, че Top Max форсира цъфтежа и го прави по кратък, някой с повече опит с торенето да каже

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash