First Indoor

малко ъпдейт, нащраках ги с телефона

Растат като луди, много съм доволен от Биобиз серията:banana:

2,263
263
Супер охранени моми имаш там ако ги пусна на скакалците дето налитат на моита градина ще направят цяла седмица банкет ;-). Водиш ли си някъв дневник за поливките с БиоБиз хубаво ще е да ни дадеш по подробно инфо кога и с по колко поливаш и от кое.

Все по здрави да са ти.

гледам да не ги преполвам, през 2-3 дни някъде. По таблицата на биобиз спазвам всичко без био хевън, не ми стигнаха парите за него. Био гроу, Био блум, Топ макс, Алг-а-мик. Това последното е някъв много як продукт, някви екстракти от водорасли. Мисля че от него изглеждат толкова яки и здрави. Жалко е че нямам хубав апарат да се види колко са красиво зелени

207
28
Здравей
Похвали се с нещо, добре ли вървят, дай някоя снимка ако може :)

Поздрави

Много пораснаха мойте добичета, присадих ги в по големи саксии и ще трябва да им измисля няква мрежа да им сложа, щото няма да ми стигне височината на бокса. Топирах ги върховете точно преди да цъфнат. Махнах 6 мъжки излязоха.

така става като са много на гъсто и когато в една саксия пове4е от едно
някои маи се опитаха да те предупредят
но нали така се у4им от грешките
ина4е са супер
успех и 4акаме упдеити

един приятел така ги гледа и каза че никога не е имал проблеми. тука проблема идва от това че много расте тоя сорт и още не цъфти. днес е ден 22-ри от цъфтежа и още един мъжки вчера отделих. Надявам се да ми стигне височината на бокса. Ще слагам мрежа някаква

само осем седмици цъфтеж ще гледам от сега нататък:banana1sv6:

Ina

5,159
313
:rastadancing:Еи,ако това ти е first indoor,много добре си се справил досега. Успех от мен:rastadancing:

Много пораснаха големи, просто не очаквах и ги пресадих в по големи саксии. Сложих им мрежа и мисля че стана много добре. Утре ще ходя пак и ще снимам да покажа.
Между другото, махнах рефлектора самоделка(изобщо не беше добър) и взех от един приятел временно adjust-a-wing да пробвам. Много е хубав мамка му

:smiley_joint: thanks bro

ето ги и с мрежата как изглеждат, почти съм направил "зеления екран":dance

от строителното магазинче до нас, предполагам че ги има навсякъде. Размера е 2Х1м, цена 6 лв

148
28
Охоооооо......мисля че скоро и аз ще си закупя такава.....как се води тая мрежа...в смисъл какво да кажа в магазина като ида,щото около мене доста строителни складове има :)

356
63
Нищо не казвай ами си избери сам,примерно с размер на окото 10Х10 или 12Х12 те ще ти покажат какво имат ;)

аз отидох с нагласата да купя пластмасова мрежа някаква, но като видях тази направо я взех. Квадратите са 8Х8 най много и е направена от доста жилава тел, бях я навил на руло докато я носа и като я пуснах после се изправи като пружина

от строителното магазинче до нас, предполагам че ги има навсякъде. Размера е 2Х1м, цена 6 лв
братле колко ти е голям бокса,сори ако си написал някъде

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash