First Indoor

голям е 1.8 Х 1.8м .Вентилатора е 800м3/ч, бокса не го използвам напълно защото ще вдигна температурата, иначе съм приготвил още една 600W Sylvania, ама като стане по студено ще я пусна и нея

Децата са много готини :) поставй снимки и споделяй че ми е доста интересно

Ето снимки с апарата на един приятел, по добре е от телефона. Започнали са да оформят цветовете, мисля че се развиват доста добре. Очаквам коментари и съвети от по опитни гроуъри

2,263
263
добре изглеждат здрави

според мен е важно да изрежеш лситата които са под мрежата за да може главите които се оразуват там да получат повече светлина. Също така ще имаш по добра циркулация на въздуха в гроу рума ти. Болка в гъза си е рязането на толвка много лсита под мрежата ама иначе правиш компромис в краиния резултат.

Благодаря ти ripp,
по принцип не ме мързи да ги обслужвам, интересно ми е щото ми е за пръв път. Добре че има отзивчиви фермери с полезни съвети. На някои хора сигурно съм досадил доста с въпросите си, но явно не е било напразно. Всичко върви идеално до този момент

След няколко дни влизат в шеста седмица и ще променя малко хранителния режим. Ще добявам към основните торове на Биобиз и Top Booster(РК 13/14+желязо) в продължение на една седмица, а като ми свърши Top Max-a ще го заместя с Bud XL защото е по силен. Ще стане много интересно, органични торове с минерални добавки

168
16
добре изглеждат здрави

според мен е важно да изрежеш лситата които са под мрежата за да може главите които се оразуват там да получат повече светлина. Също така ще имаш по добра циркулация на въздуха в гроу рума ти. Болка в гъза си е рязането на толвка много лсита под мрежата ама иначе правиш компромис в краиния резултат.
Взе ми думите. При този метод наистина е важно тези много ниските разклонения да бъдат отстранени- за тях и без това не стига светлина и няма снисъл да черпят от енергията... Аз по принцип то съм го използвал този метода за да постигна максимално еднакво качество и всички глави- а тези без светлина ще станат само някви тип "пуканки". Но пък и гледай да не се престараеш, че при първия проблем на растението веднагаще бъдат засегнати най-важмите части- затва махни само по- миските разклонения или поне като за начало.

168
16
Иначе добре изглежда всичко! Продължавай с добрата работа...
И още нещо: внимавай с тези минерални торове , които ще добавяш- може да им дойдат в повече на растенията. Пробвай с 3 пъти по малка от препоръчаната дозировка като за начало. А Bud XL може направо да го започваш вместо този Top Max. От много по -отитни градинари зная , че е с пъти по-добър , а и аз честно казано не съм особено очерован от Top Max-а. Като започнеш да слагаш РК 13/14+желязо - намали тези на биобиз поне на половина, че определено ще им дойде в почвече. Даже може и да спреш bio bloom-а. Само по малко bio grow - за да подобри вкуса и да ти дава все пак някакъв азот- но като цало и с него не прекалявай последните седмици... ти знаеш защо. Хайде успех!

Мерси за съветите!
Аз поливам веднъж с торове, веднъж с чиста вода, но ще разредя още поливането с торове, виждам че нямат нужда да се зобят толкова често. Ще поливам два или три пъти с чиста вода и един път с торове

за вегетация е, ама я включвам като правя снимки че иначе не излизат добре нещо

За шеста седмица са слаби,това си е мое мнение не искам да те критикувам просто си казвам мнението,по на често зобчето мисля че слабо ги храниш,успех за напред

168
16
Мерси за съветите!
Аз поливам веднъж с торове, веднъж с чиста вода, но ще разредя още поливането с торове, виждам че нямат нужда да се зобят толкова често. Ще поливам два или три пъти с чиста вода и един път с торове
Аз исках да кажа да поливаш с по слаб разтвор( по ниска концентрация). Поливай си всеки път с торовете- може веднъж на 2 седмици да правиш поливане само с вода.

Ina

5,159
313
А,тя става и за цъфтеж щом е лилава. Аз питах каква е по точно,че ми е интересно.

За шеста седмица са слаби,това си е мое мнение не искам да те критикувам просто си казвам мнението,по на често зобчето мисля че слабо ги храниш,успех за напред
взимаш ли в предвид че ще цъфтят още поне седем седмици. Аз мисля че вървят много добре. Имам отстрани едно растение, което е някъв Kush. То е с 8 седмичен цъфтеж и ако ти го покажа как изглежда... :sun

Не, ще го снимам накрая като стане. То представлява една глава около 40 см височина, без разклонения с много малко листа. Много хубав сорт за гледане, остава да е добър и за пушене..... ще видим накрая, остават му три седмици

update

През изминалата седмица полях два пъти само с Top Booster и Bud XL, без торове. Оттук нататък ще слагам по малко от Bio Grow и Bio Bloom като основен тор, а ще добавям Alg-a-mic и Bud XL

Благодаря приятели, много се радвам и аз. Дано не объркам нещо до края само. Остават 7 седмици цъфтеж още, абе луд Хейз е това:)

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash