First Indoor

ти с толкова майка ще има да се забавляваш до края на оутдоора догодина(2011) ,че и 3 реколти почти ще направиш , Евала за първи индоор !
Ако се съберем нашта скромна компания, няма да ни стигне до нова година, гаранция. :winking0067:

Като за пръв път съм много доволен от постигнатото до тук. Само да не стане някъв проблем накрая.
Следващия ми проект ще е в кокос, много гроуъри казват че е по добро от почва и ще опитам за да видя каква е разликата.

Браво :) мн добри маменца!!!!!!!! Евала ти прааа брат че си извадил е така смелоста да поеммеш риска като за първи индоор.

И аз мисля да си купя некфи семчици ,чета,събирам информация и се надявам живот и здраве да искарам добра реколта:) Поздрави :)

Извинявай, но какъв е модела на това гъзарско термометър/влагомер-че? Защото имам едно дървено, което мисля, че не върши работа като хората, а винаги съм предпочитал електрониките.

Кога и по колко г/д поливаше бубите? През ден-два-три по половин-един литър на саксия?

термометъра изобщо не е гъзарски,а е най обикновен дигитален, има ги навсякъде против 30-40лв.
Тва растение дето е най отпред е Kush-a, който ще бера до дни. Много интересен сорт, определено е само за индор. Тва ако го сложиш навън ще хване мухъл 100%. Главите са много плътно една до друга.
Хейза направи оснем пълни седмици, започна девета и аз започнах с shooter-a вече две поливки направих и има видим ефект.

Започва операция "Наливане на глави":muscle

Този скрог го направих по принуда, защото височината на бокса ми е ограничена(1.70см), но съм много доволен от резултата до момента. Светлината от лампата достига равномерно до главите и няма засенчване.
Ето го Kush-a вече го отрязах, остава и да е добър за пушене:angel

здравеите
Искам да попитам дали идеята за индор през зимата е добра , наи-много ме притеснява температурата и се чудя хпс лампа 6те може ли да поддържа температурата в едно неотопляемо помещение . Другия ми вариант е да сложа бокса в стаята но ме притеснява 4е 6те се губи много топла енергия наван.
Замислил сам размери за бокса 1-1-2 .т.е един квадрат да е , за лампата ми се струва че 400 хпс е добра , мисля да сложа 5-6 растения в бокса спрял сам се на един биг банг от http://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/green-house-seeds-big-bang-feminized/prod_350.html . имам доста неясноти и се надявам да ми помогнете да ми стане ясно :)

здравеите аз сам нов вав форума
писах един пост тук но незнам защо не го изкара
трябва ли да имам някакво количество постове или след някакав период от време ще се появи :)

20
0
.

Здравей power of sun радват цветята. Браво ! :banana1sv6:

Да те питам доволен ли си от твоята 600W HPS Sylvania Gro lux ? Мене топлината най-вече ме притеснява, защото там където мисля да ги сея китките е много ниско и няма да мога да сложа лампата на голямо разстояние от цветята. Твоята на какво разстояние я държиш ?

Благодарение на Adjust-a-wing рефлектора имам възможност да сваля лампата до 35см. Той си е със спридер под лампата и нямам "hot spot" точно отдолу. Доволен съм от Sylvania-та, мисля че си върши добре работата. Аз съм рашил топлинния проблем с изходящ 800м3/ч вентилатор. Баласта е изнесен извън гроубокса разбира се, за да не дава и той допълнително градуси. Филтъра е точно над рафлектора и вади топлия въздух навън. Засега поддържам 23-24 градуса при главите и 19-20 градуса при корените. Лошото е че вече застудя и трябва да включвам някво отопление през тъмния период, че като влазох беше 16.5 градуса. Кофти работа.

20
0
.

Благодарско. Прочетох доста положителни мнения за тая крушка. Явно тя ще е моя избор :)

Аз четох някъде че трябва да я сменяш през 6 месеца горе долу. После и пада емисията и се отразява веднага на добива. Рефлектора играе много важна роля също. В началото бях с правен и определено беше зле. Откакто сложих Wing-a светлината пада равномерно навсякъде и няма горещи петна. Просто много добре е измислен тоя рефлектор

356
63
Има си работни часове,след тях променя спектъра и пуснатите лумени,фактически става лампа която не ни върши работа.

20
0
И аз четох за рефлекторите, ама мислех че нямат чак такава важност. Значи ще потърся такъв като твоя. Дано не е много скъп. Мерси за помоща ;)

Гледах по сайтовете за ко става въпрос, ама това е много над моя бюджет. Като за начало ще съм с някоя самоделка явно.

Започни със самоделка рефлектор, но при първа възможност си вземи Wings. Има голямо значение

20
0
.

Аз не мога пиша лични. Благодаря ви момчета, доста ми се изясниха нещата. Аз обичам да правя нещата както трябва и май засега индор-а ще бъде отложен, за да си набавя качествени неща и тогава. Живи и здрави :party0042:

здравеите отново :)
ами ако може само някои да ми отгори дали хпс лампата 6те осигури достатачно топлина през светлия период и колко от топлината в стаята се губи от вентилаторите в бокса ще му бъда благодарен :)
бокса 6те баде един квадратен метар с височина 2 метра в килер до стаята :)

2,263
263
Аз не мога пиша лични. Благодаря ви момчета, доста ми се изясниха нещата. Аз обичам да правя нещата както трябва и май засега индор-а ще бъде отложен, за да си набавя качествени неща и тогава. Живи и здрави :party0042:
Ще можеш да пишеш лични скоро просто като защита от злонамерени потребители или такива рекламиращи разни продукти.

!!!Хубаво е като има подобни оферти да сигнализирате аз знам кво да направя после :cool. Не злоупотребявайте с правилaта ни, това е най-важно.

здравеите отново :)
ами ако може само някои да ми отгори дали хпс лампата 6те осигури достатачно топлина през светлия период и колко от топлината в стаята се губи от вентилаторите в бокса ще му бъда благодарен :)
бокса 6те баде един квадратен метар с височина 2 метра в килер до стаята :)
По принцип HPS си е едно малко частно слънце:tongueout, пече си яко. Ако си решил да гледаш с 600 вата помисли даже как да вадиш топлия въздух от бокса. Успехи:anim_30:

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds