G13 Labs Skunk 1

127
0
Някой да има опит с този сорт на тази банка?Спешно ми трябва инфо относно качеството на този скънк.Ако някой е пробвал(пушил),ще съм му задължен ако сподели.Дали си заслужава?

127
0
Гледам над 50 преглеждания на темата и никакъв коментар.Кажете поне скънка като сорт заслужава ли внимание.Един френд има няколко костилки скънк и се чудя дали да отделя време за този сорт?Какво ще ме посъветвате?

105
18
В момента вкоренявам скънк 1 ! имам 1 майка, ще кажа мнение по- нататък! :)

X

xubpug

Guest
малко растение с малък добив ей тва е скънка :)

127
0
За добива хубаво , но качеството как е? Бяха ми говорили че скънка не бил толкова силен(малко тхц),така ли е ???

малко растение с малък добив ей тва е скънка :)
точно обратното представлява това цвете ... високо с добър добив ... мисля бях чел някъде специално за скънка на г13 много добри гени в смисъл стабилни

127
0
Благодаря за отговора КОКО.А някой все пак тествал ли е някакъв скънк?

2,263
263
дали ще видя едно смислено изречение до няколко дни в тая невероятна тема за скънка. Или да я бодна и нея горе в графата какви разсъждения неща да виждам във ферамта. За скънка съм писал аз а ти чете ли? - скънка е бащата на почти всички модерни холандски хибриди. Като се появи скънка в Амстердам отвориха навсякъде кофешопове щото трябваше да се изфукат пред света Холандците с вероятно наи доброто хибридизирано растение преди 3 десетилетия. Погледнете пос тарите теми за скънк ще видите много полезно инфо.

в темата става дума специално за skunk no1 на г13 а не за скънковете като цяло защото те са доста по обширна тема и frutty grower си е направил труда да преведе доста обширен марериал точно за генетиката на g13 в темата "за сортовете и хората" мисля се казваше за което само благодарности заслужава

G13 Labs Skunk #1

Type : Indica / Sativa, Mostly sativa
Flowering : Photoperiod
Genetics : Stabilized hybrid
Flowering Time : Medium
Outdoor Harvest : Late October
Height : Medium, Tall
THC Level : Medium

127
0
Като цяло ме интересува не само скънка на Г13.Главното което ме интересува е какво е напушването.Заслужава ли си да се гледа?Бяха ми говорили че не бил много силна ганджа!!!

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds