GanjaLAB Direct

Status
Not open for further replies.
2,263
263
Всъшност това трябваше да е очакваната тема за безплатна реклама но за сега няма да стане, защото е в нарушение с точка 2 от правилата на Груапта ни а именно 2. - "Избягваи да правиш комерсиална реклама или да искаш от другите членове да купуват, продават или разменят, каквито и да е комерсиални продукти".
Което ще рече че които иска да си прави безплатна реклама и да офертира хората най добре да си прави група/магазин/форум и там да си разцъква бизнеса.

съжелайвам за тези, които се надйваха да направят някои друг лев на анш гръб но няма как да стане освен ако не нарушим правиалта си за което и дума не може да стане.

Поздрави и успех с бизнеса

69
16
Ама дълго ги държа в очакване имайки в предвид написаното...Малко смесени чувства.От една страна хора със знание и опит от друга търговци.Ам ко ши праим ся?
Подкрепям анти рекламната кампания и ще се радвам ако въпросните търговци могат да прескочат отвъд бариерата и да продължат да обменят опит с другите тук безкористно.Звучи малко утопично...ама знае ли човек :)

2,263
263
Абсолютно няма как да знаем че човек които може да извлече няква директна печалба ще е искрен и няма да предоставя подвеждаща инфомрация. Такива хора ще преследват по скоро интереса си да заработят някои лев колкот и тъпо да звучи отколкото да помагат на потребителите във фермата, въпреки че може и да знаят нещо. Моето мнение е че, е по добре някои заблуден потребител като [jimbojones] да се изцепва от време на време и да бъде поправен, отколкото някои които умишлено ще тегли каруцата към пропастта. Както и да е правиалта ни са закон, заради тези правила и ние сме сега тук и движим напред и сме номер 1, така че не смятам да ги нарушавам. Както е било до сега така ще бъде и за в бъдеще, които нарушава правилата и общоприетия тон във фермата ни ще бъде наказван. Решенията ми относно управлението на Групата ГанджаЛАБ са краини и не подлежат на коментар.

Мир и любов

мен ме кефят новите търговци най малкото защото са сериозни хора които разбират от отглеждане на биволски сърца и др. :giggle и докато не нарушават правилата въведени тук мисля че няма нищо лошо да си говорим без значение дали са търговци или не. а рекламата в сайта е регламентирана и който иска може да рекламира колкото пожелае както и да купува откъдето си иска няма лошо

2,263
263
@coco така мисля и аз само дето поставям под съмнение искренността на търговците, не сикам да се пълни форума с подвеждащ потребителите флууд.

Групата ГанджаЛАБ=THC Farmer?
Българския форум в THC Farmer е част от Групата GanjaLAB и съществува заради инициативата на членовете на GanjaLAB. С други думи преди с drowhit да насочим членовете на тук въобще Българския флаг го наямаше във фермата приятел. :D

69
16
Само не разбрах кое беше смешното?Вярваш ли че повечето потребители знаят това което току що написа?

Не подценявам това което е направено и има в лабораторията...

2,263
263
Няма как да знят болшенството потребители защото още не съм почнал да пиша история на ГЛАБ за да знаят подобни подробности, които мисля че е добре щом се интересува някои да научи. :D Астрал за това и ти казвам щото ти поне си превел един текст за разлика от мног други. Обективно погледнато няма как да знаете защото всички новодошли идват след сътворението :sun2: към по следващ момент.
И след като нямаме все още написана историq на GLAB е много трудно да се добeрат до подобна информация.
Не си чешете мозъците да ми разсъждавате тука а се наслаждавяте на безкраиния празник наречен GanjaLAB и всичко което ти се предлага абсолютно безплатно и без никва комерсиална цел.

69
16
Респект за Сътворението!Имах в предвид споменаването на всякъде на GanjaLAB което също изглежда в стил реклама при положение ,че много от хората не знаят за кво иде реч,а и няма още написана история,а в съшност тва е подфорум на форум който е за БГ говорящи и много от потребителите влизат заради БГ-то щот иначе няма за кво да влизат...информацията ни залива във времето в което живеем...само да знаем какво търсим!

Респект!

2,263
263
Респект за Сътворението!Имах в предвид споменаването на всякъде на GanjaLAB което също изглежда в стил реклама при положение ,че много от хората не знаят за кво иде реч,а и няма още написана история,а в съшност тва е подфорум на форум който е за БГ говорящи и много от потребителите влизат заради БГ-то щот иначе няма за кво да влизат...информацията ни залива във времето в което живеем...само да знаем какво търсим!

Респект!
така е прав си информация много на които не му харесва тук да си хваща пътя. аз няма да ставам пъдар тука и не смqтам да се занимавам с идиоти :party0033:

Status
Not open for further replies.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis