ICA

14.08.2019
Cobra Lips - Bodhi
Genetics: Chem 3 x Appalachia

14.08.2019
BC God Bud - BC Bud Depot Seeds
Genetics: God x Hawaiian x Purple Skunk

24.08.2019
BC Blueberry - BC Bud Depot Seeds
Genetics: Blueberry IBL

C3ED5E00-613D-4F52-88DB-6E7CFA6A6757.jpeg

0CED398A-96D8-45FC-84C4-2C9671A5B055.jpeg

F9BC9037-5FFE-4992-8543-1C4BFB6A52DC.jpeg

2F73A52D-DBA0-4406-AAA0-088721024E84.jpeg

26882DD0-FF6B-4748-BED5-A10BBE980E20.jpeg

F2020B2A-3EA7-4709-85C8-B77308ECCAC7.jpeg

D3F5176D-057F-44AF-AA4D-37095F208AFC.jpeg

Next generation - Blue Dynamite
14.08.2019
Cobra Lips - Bodhi
Genetics: Chem 3 x Appalachia

14.08.2019

24.08.2019
BC Blueberry - BC Bud Depot Seeds
Genetics: Blueberry IBL

View attachment 892114
View attachment 892110
View attachment 892112
View attachment 892111
View attachment 892109
View attachment 892113
View attachment 892115
Обърках се тези малките кълнове бяха 24.08.2019 BC Bud Depot The Purps
Също имам едно Grapefruit Kush - Next Generation

15.06.2019
Blue Dynamite - Next Generation
4liter pot - soil mix (Organic COCO, worm humus, perlite,blood meal, bone meal, fish meal, cottonseed meal, alfalfa meal, bat guano...)
BC00677B-3282-40FE-8FF6-FDCD60573E94.jpeg

336
143
Уооу какви растенийца , май и твойте ги е хванал природния цикъл или по -скоро зимуват !

Мойте “растенийца” са на балкон в 4 литра саксий какво очакваш “Гений”?
Горкия отгледал 5 растения в гората където всичко му е на готово и си мисли че е голям градинар 😂
Като отгледаш растение indoor можеш да ми дадеш пример как се прави как растенията зимуват господин природен цикъл 😄

336
143
Мойте “растенийца” са на балкон в 4 литра саксий какво очакваш “Гений”?
Горкия отгледал 5 растения в гората където всичко му е на готово и си мисли че е голям градинар 😂
Като отгледаш растение indoor можеш да ми дадеш пример как се прави как растенията зимуват господин природен цикъл 😄
В гората викаш е по -лесно от колкото на терасата :) представям си колко усилия и труд си вложил да сложиш семките в саксията , ти сам показваш че мозъката ти дълбоко зимува в природния цикъл !
А за това , че са ти рехави главите , не търси оправдания в саксийте или в това че са на терасата , там се виждат уменията на градинаря !

Last edited:
  • Like
Reactions: Ina
Имменно покажи ни колко лесно си слагаш семката в саксията и без усилия вадиш голеемите растения и големите глави нали уш било много по-лесно отглеждането в саксия на балкон и indoor от колкото в гората 😄 много говориш за чуждите растения ама не виждам да имаш нещо да покажеш колко лесно било в саксията растяло 😄
Навън викаш много е трудно ? Какво си направил навънка? Садил си растенията в гората ли ? Почвата дето отглеждаш в гората ли си закарал ти ? Организмите гъбите бактериите и насекомите предполагам ти си ги закарал там ?
Смешника сложиш навънка 5 растения от фем. семки закарал 2 шепи чкч и перлит и хвърля вода от време на време и си мисли че има големи скилове... 😂
За разлика от теб аз говоря от опит понеже съм отглеждал indoor, outdoor(в гората с големи дупки с хубав микс който аз съм носил на крак с километри в нищото и съм носил вода всеки път от воден източник който е не по близо от километър с 10литрови бутилки вода) и на балкона ...

615
243
Когато ми покажеш хубаво растение което да ти е дало плод на 500 грама, тогава ще ми говориш разбираш ли, сега си само въздух под налягане. И след, като не знаеш ли аз какво съм правил още преди шибаната ферма, която ТИ и еба майката и изпорти RIP и още преди ганджа лаб, не ми говори. Аз за мен от това, което съм научил ми е достатъчно. Вадя си по 2 кг. херми от един outdoor и после си свиркам цяла година и се смея на такива тарикати, като теб с надуто ЕГО до небето. А в същност показва 5-6 недоразвити растения. Приятел на балкона от автомат съм вадил по 100 грама още 2000-та година, кога от 5 семки една с една не ставаха еднакви. А ти тук ми се пъчиш с две пръчки в саксия, аман от такива като тебе. Ако искаш някой да те вземе на сериозно покажи нещо.

И какво според това е херми, като е клонинг от феменизирана семка ?

mama1.jpg

mama2.jpg

Тоя форум става вече само за ебавка, за нищо друго. Ако искате да научите наистина заповядайте в другия форум.

Last edited:
  • Like
Reactions: Ina
Когато ми покажеш хубаво растение което да ти е дало плод на 500 грама, тогава ще ми говориш разбираш ли, сега си само въздух под налягане. И след, като не знаеш ли аз какво съм правил още преди шибаната ферма, която ТИ и еба майката и изпорти RIP и още преди ганджа лаб, не ми говори. Аз за мен от това, което съм научил ми е достатъчно. Вадя си по 2 кг. херми от един outdoor и после си свиркам цяла година и се смея на такива тарикати, като теб с надуто ЕГО до небето. А в същност показва 5-6 недоразвити растения. Приятел на балкона от автомат съм вадил по 100 грама още 2000-та година, кога от 5 семки една с една не ставаха еднакви. А ти тук ми се пъчиш с две пръчки в саксия, аман от такива като тебе. Ако искаш някой да те вземе на сериозно покажи нещо.

View attachment 893517
View attachment 893516
Хахах смешник какъв ауто си гледал 2000година дето ти даде 100 грама?
Напиши в търсачката на фермата first grow и ще видиш кви сте аматьори всичките в БГ форума 😂

615
243
Хахах смешник какъв ауто си гледал 2000година дето ти даде 100 грама?
Напиши в търсачката на фермата first grow и ще видиш кви сте аматьори всичките в БГ форума 😂
Защо не коментираш хермито? Какво съм правил си е моя работа, а иначе да обърках годините исках да кажа 2010-та прав си. И не ми пречи, да кажа, че съм объркал!

Още отглежда комерсиални фем. семена за 5€ и си мисли че като има 2 килограма трева е голяма работа 😂 пуши си 2-та килограма шума и са радвай ама няма какво да се хвалиш щото си смешен... не количество а качество е важно нещо което ти никога няма да видиш 😄

336
143
Още отглежда комерсиални фем. семена за 5€ и си мисли че като има 2 килограма трева е голяма работа 😂 пуши си 2-та килограма шума и са радвай ама няма какво да се хвалиш щото си смешен... не количество а качество е важно нещо което ти никога няма да видиш 😄
Господин То , ти как знаеш какво му е качеството , да не да имаш свръх изхермени сили ?

615
243
Може би да, и аз като гледам неговите растения и направо ми пресъхва устата, само да ги погледнеш как с се нацепили в 4-та седмица и получавам stone ефект.

336
143
Явно качеството е в рехавите листенца наподобяващи глави , за това ние сме толкова назад !

615
243

В другата тема обяснява, как феминизираните били по- скъпи, а сега били по- евтини, момче ти имаш изкривяване на личността, вземи много спешни мерки.

а ти купувай си фем. семки като искаш аз за същите пари купувам двойно повече reg. seeds(понеже фем. са два пъти по-скъпи) и 99% от времето имам поне 6/10 женски а понякога изобщо нямам мъжки от пакет 10-15 семки...

615
243
14.08.2019
Смехурко, моите семки стрували 5 еу, а твоите колко струват? 12 семки по колко евра ти излиза семката ? Ти наистина имаш проблем, по лошото е, че не си го осъзнал. Ама и това няма да разбереш.

Clipboard01.jpg

View attachment 893517
View attachment 893516

Тоя форум става вече само за ебавка, за нищо друго. Ако искате да научите наистина заповядайте в другия форум.

Кой друг форум?

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash