Indoor Първи Опит За Sоg

998
113
65-70.
Заслужава си качеството,обаче и силата.Не предполагах такава сила.Не е от дащните сортове,но......!!!!Няма общо със снимката на СЕНСИ,така че не се плаши!Съвсем леко полилавяват някои....
Моите критерии за сила жестоки.За да кажа,че от най-големите СИЛИ......

212
43
НОВ ПРОЕКТ

Сортовете са:
Lost Coast Hashplant
■ 60% Sativa, 40% Indica
■ Genetics: Mendo Purps x Trainwreck
Indoor flowering time: 60 days
■ THC: 17%

Strawberry Amnesia
■ Genotype: Sativa dominant
■ Cross: Original Amnesia x Original Strawberry Cough
Indoor flowering period: 65-70 weeks
THC: 20-22%

Critical Kush
Genotype: Indica dominant
Cross: Critical+ x OG Kush
■ Indoor flowering period: 55-60 days
■ THC: high

Royal Caramel (Fast Version)
■ Type Sativa: 35% Indica: 65
■ Genetics: BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino
■ Flowering time 7-8 week
■ THC 16%

■ CBD Medium

LA Chocolat
■ 60% Indica : 40% Sativa
Genetics: Chocolope X LA Confidential
■ Flowering Time: 8-9 weeks
■ THC level: High

Lemon OG Kush (Presidential Kush)
■ 60% Indica : 40% Sativa
■ Genetics: Lemon Skunk x The OG #18
■ Flowering Time: 8-9 weeks
■ THC - МНОГО

Растенията от довечера ги броя да влизат в цъфтеж(14-ти ден 12/12) но се забелязват разлики в развитието давам и малко снимки от вчера на тези 6 растения и на другите 3 които цъфтят в бокса от известно време (2x Purple Bud + 1xRoyal Caramel)

998
113
ПБ и HashPl. sa 65дни.Дай им повечко време.Дълги са!Не се чуди,че не наливат отрано;)

212
43
ПБ и HashPl. sa 65дни.Дай им повечко време.Дълги са!Не се чуди,че не наливат отрано;)
Честно да си кажа имам такива наблюдения над 2та Purple Bud-a и даже се бях сдухал да не са пак като тия предните. Другото което ме притеснява е че мястото е малко. По-възрастните си останаха в 2L саксии - джуджета обаче тия новите съм ги пуснал в 4L почва и бях отделечил рефлектора за да догонят останалите на височина...уви започват да стават още по големи и май ще е доста тясно за толкова много растения.

212
43
Ден 7 цъфтеж(последен ден под CFL-ките) Пуснал съм ги под 400W HPS ама темп-а се вдигна над 35 градуса и ги оставих на тъмно защото вече бях разглобил предния рефлектор(handmade) надявам се да не изхермят. От довечера са със cooltube като монтирам всичко ще кача още снимки. Първата снимка е на caramel-a тя видно не е в 7-ми ден :D

212
43
Карамелчето много готино си го направил :)
Мерси братле но до сега е бил само под CFL респективно самите кристали не узряват така както под HPS. За пръв път ще гледам под такава светлина защото мястото ми е малко и много грее но да се надяваме с cooltube-a да са ОК нещата.
Ето и снимки как съм го направил и имам един въпрос тоя дросел сбърках ли че го фиксирах на стената на гардероба?
П.С. Не е много красиво с тия кабеляци но напрежението ми идва в повече като правя всичко за под 24ч.

135
43
Мене не ме кефи,че вентилираш само светлината за понижаване на температурата,пробваи с още един отвор за входящ въздух(лично мнение) Ще пратя снимки на моя бокс довечера може да вземея някоя друга идея

212
43
Мене не ме кефи,че вентилираш само светлината за понижаване на температурата,пробваи с още един отвор за входящ въздух(лично мнение) Ще пратя снимки на моя бокс довечера може да вземея някоя друга идея
Ще направя още един вкарващ аз също така го виждам но не ми достигнаха силите така че ще е довечера
Иначе дай снимки да ти видя бокса

135
43
Хоп заповядай,вента ми е с термостат и съм го сложил да изкарва през куултюба а отдоло са ми 2-та за свеж въздух.Съветвам те изкарващия да ти е отгоре понеже нагрятия въздух отива нагоре офц.Това е за лятото за да нямаш проблем с температурата на втората снимка ми е сънмастер 600 в за цъвтежа а другото е със ЦФЛка 85в за вегетацията.Дано съм бил полезен имайки напредвид,че съм в аматьорската лига.
П.П. По-добре им дай на по -малко разтения повече място ако искаш по качествена реколта в твойте размери не бих сложил повече от 4.
П.п.п. Не го прави докато спят може да се исхермят

Last edited:
998
113
Направил си го!!!!
Започвам да се срамувам,като гледам и чистота..
NO COMENT

135
43
Направил си го!!!!
Започвам да се срамувам,като гледам и чистота..
NO COMENT
Да ,но за мое много голямо съжаление местото се исгостира и реших да го разтуря докато има слънце ще са вънка,живот и здраве на есен го пускам в експлатация :) Даже мисля след около месец оригинал амнезията да я вкарам от вънка въътре 12/12 да цъвти,че навън няма да се справи.Пък относно хигиената,според мен е фактор н1 преди да почнеш да строиш какъвто и да е грол.
Поздрави :)

212
43
Аз съм няколко левъла зад теб братле. Бокса ти изглежда повече от добре :)
Пуснах всичко аз прекарах и още един вкарващ обаче влажността ми падна на 32%
Някакви идеи ?

135
43
Аз съм няколко левъла зад теб братле. Бокса ти изглежда повече от добре :)
Пуснах всичко аз прекарах и още един вкарващ обаче влажността ми падна на 32%
Някакви идеи ?
Drugiq variant e kofi s voda i vlajni kurpi testval sum go do 70 % Mojesh da stignesh i po dobre 2 vkarvashti i moje venta da go zakachish kum termostat ako nqmash pari za takav kato moq i 1 obdubvasht na stoika da slojish otgore bez da go vruzvash kum otvorite za vuzduh za da izbegnesh vakum.IZvinqvam se za shliokavicata nqmam kirilica na tova ustroistvo.pishi na pm ako imash nujda ot pomosht po el neshtata razbiram vovole ako ne kato se pribera shte pisha na kirilica tuk.A itnosno levela tova mi e purviq neznam kolko level nad teb da sum prosto pravq neshtata s jelanie.
Pozdravi i Peace ☺

212
43
Машина за студена мъгла няколко минути на ден
Братле ползваш ли такова чудо за да кажеш точно как се ползва (до вкарващия вент или да повиша в цялата стая влажността?) Купих овлажнител с ултразвук и изкарва студена мъгла обаче ме е страх че при вкарващия влажността е висока докато в най-далечната точка е по-ниска...долу при стеблата е 40% в момента не смея да вдигна повече че да няма мухъл!

998
113
Не го ползвай в късен цъфтеж!И аз съм с такива,но е по-добре 35% след седмица 4

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited