Jokera Втори Гроу

165
43
Здравейте пускам нова тема ехпериментална понеже ми се възбуди любопитстфо взех да поръчах от мафията и аз но малко за проба та да се види проба грешка whte widow - skunk по 3бр другите семки са ми от предния гроу та за сега съм ги поставил във чаши със вода да престоият 12,16 часа и направо във саксики квото стане стане казано е проба грешка може би да излезе нещо знае ли се божа работа почва от миналия гроу но малко оногатена със торф от калифорниски червей малко перолит за сега ще чакам да видя дали ще покълнат...

165
43
Да прав си моия е грешката не бях прочел правилно на опаковката

143
63
Здравейте пускам нова тема ехпериментална понеже ми се възбуди любопитстфо взех да поръчах от мафията и аз но малко за проба та да се види проба грешка whte widow - skunk по 3бр другите семки са ми от предния гроу та за сега съм ги поставил във чаши със вода да престоият 12,16 часа и направо във саксики квото стане стане казано е проба грешка може би да излезе нещо знае ли се божа работа почва от миналия гроу но малко оногатена със торф от калифорниски червей малко перолит за сега ще чакам да видя дали ще покълнат...
И аз имам 2 бр. whte widow и 3 бр. АК 47(фотопериодни) от мафията,но ще ги сея края на май.Ще ги видим.
Тук не е темата,но ще кача снимка на техен автоматик на 10 дена(от днес е снимката).Без лампи или някакви други екстри,колкото го напече слънцето през деня(ако въобще има слънце,а сутрин температурата е около 3-4 градуса). Един беше казал,че от 6 автоматика на мафията всички покълнали и след седмица умрели всичките и обвини семките-били боклук,ташак и т.н.Моето няма симптоми да умира,така че не подвеждайте хората ако вие сте объркали нещо.
Според мен гена на техните семки може да не отговаря 100% на сорта който сте си поръчали,но това не значи че са боклук- едва ли не дивак както ги изкарват почти всички.
Ще кача снимката и в темата за автоматици

165
43
Аз затова взех за проба и то от любопитсфо днес ги сложих във салфетка гледам и 6 те семки беха се разпукнали та ще видим какво ще стане

143
63
Аз затова взех за проба и то от любопитсфо днес ги сложих във салфетка гледам и 6 те семки беха се разпукнали та ще видим какво ще стане
Как се се разпукали за един ден? Няма как,според мен?

22
13
Миналата година поръчах семена от тях,забавих ги доста,доста се измъчиха обаче си искараха до края,и бях доволен от качеството имам и снимки в общата тема 2018.

165
43
Днес всички 6 от 6 покълнали със хубаво коренче вече засадени по късно ще кача и снимка на саксиките те са около 2 литра за вегитацията по на там ще дам и подробности и за почвата

165
43
Здравеите вече всички 6 от 6 поникнаха но върво да започна със лампи и дросели

142
93
И аз имам 2 бр. whte widow и 3 бр. АК 47(фотопериодни) от мафията,но ще ги сея края на май.Ще ги видим.
Тук не е темата,но ще кача снимка на техен автоматик на 10 дена(от днес е снимката).Без лампи или някакви други екстри,колкото го напече слънцето през деня(ако въобще има слънце,а сутрин температурата е около 3-4 градуса). Един беше казал,че от 6 автоматика на мафията всички покълнали и след седмица умрели всичките и обвини семките-били боклук,ташак и т.н.Моето няма симптоми да умира,така че не подвеждайте хората ако вие сте объркали нещо.
Според мен гена на техните семки може да не отговаря 100% на сорта който сте си поръчали,но това не значи че са боклук- едва ли не дивак както ги изкарват почти всички.
Ще кача снимката и в темата за автоматици
Нека да го кажа така...Някой от нас,които сме в форума от 2-3 години и повече,да си видял да си купят семки от там? Хмм..защо ли?
Представи си влизаш в технополис и искаш телевизорче Самсунг,човека ти предлага Самсунг(истински)за едни пари,а след това предлага Фамсонк(примерно:D) по-евтинко,без да си имаш идея какво ще е и до кога ще го бъде.
То си е до човека,ако искаш истински резултати,ще вземеш истината.Но все пак оставам неутрален и искам да видя това растение (каквото и да е,защото със сигурност не отговаря на сорта си)как ще изглежда по-нататък,след 3-4 градуса температури и 50 плевела до него.
Успех

КЪМ ВСИЧКИ НОВАЦИ,МОЛЯ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ СЕМКИ ОТ МАФИЯТА.
Ако парите са ви проблем вземете си примерно от Royal queen сорта special queen(скънк) има всякакви евтини сортове на други банки.60тина лева са ви 10 семки,перфектно за експерименти.И още нещо,вие си давате инфото на тези хора,подбирайте на кой давате каквото и да е информация за вас докато гледате.

165
43
Да така е наистина но не всички са от мафията а от по не без извести сидс банки просто за ехперимент взех и от мафията наи вече от любопитстфо иначе другите 3са амстердам просто чисто любопитстфо относно даните си прав така е все пак качестфото се плаща ефтините неща се указват наи скъпи но и така и така имах малко местенце във което не пречи

165
43
Абе не ама си е румънско и любопицвото наделява ма поне са само 3 борики та нема да е проблем

Ina

5,159
313
Е и мен ми бяха любопитни защото са румънски,качеството може и да е добро,дори да са крадени или нещо си....Кажете как са накрая по всички показатели,дали са яки на напушване,дали си приличат на описанието,ако са ауто цъфват ли,как изглеждат въобще на вид и глави.......И аз се бях изкушила,ще видим,може някога и да ги пробвам ако сте всички доволни:)Е да,имайте си и други и това е....

165
43
Е да на мен ми беха устанали 3бр невил хеиз от стария гроу аз ги бех закупил от амстердам но понеже съм много любопитен затова си права сега ехперимент пък като стане стане ще давам постоияно снимки и инфо

• Like
Reactions: Ina
143
63
Е да на мен ми беха устанали 3бр невил хеиз от стария гроу аз ги бех закупил от амстердам но понеже съм много любопитен затова си права сега ехперимент пък като стане стане ще давам постоияно снимки и инфо
Това е твоя тема,но по-нататък може и аз да кача тук някоя снимка на моите мафиоти :). Но няма да е скоро,рано ми е да сея още.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash