Jokera Втори Гроу

140
43
Колега какво стана с тея мафиоти бре?
Още не съм ги сял фотопериодните :) . Мога само да ти покажа автоматика. Като за "семки боклуци" ми изглежда доста добре. И има поне 35 дена до финала както го дават. 68 см ,като се има предвид каква вегетация изкара през април - на студ и облаци :)

Ina

5,040
313
ЛИЛАВОТО В СЛУЧАЯ Е ОТ ГЕНA A НЕ ОТ СТУД.
Да,и аз така си мисля.Има различни видове лилавеене,от студ да кажем крайчетата на листата повече(но има такива и от ген или реагират така на студ заради ген,малко объркващо звучи хаха,но не всички от студа стават лилави) и мъничките листа на главата,от проблеми -дръжките на листата и стъблото,някои зелени връхчета преди загниване също лилавеят(но пак това може и да бъде от ген,само че лилавото и начина на полилавяване се различава ясно),от ген-вътрешната част на главата,както тук си е съвсем видимо доволно растението и лилавее отвътре именно от ген,не от проблем.Както Дарк девил и подобните сортове.Има чисто тъмно лилави с тъмно лилави листа също,които още от бебета се вижда,че са някакви особени.Аз много харесвам цветни,за силата им не знам,но са много ефектни за снимки!