Jokera Втори Гроу

165
63
Колега какво стана с тея мафиоти бре?
Още не съм ги сял фотопериодните :) . Мога само да ти покажа автоматика. Като за "семки боклуци" ми изглежда доста добре. И има поне 35 дена до финала както го дават. 68 см ,като се има предвид каква вегетация изкара през април - на студ и облаци :)

Ina

5,254
313
ЛИЛАВОТО В СЛУЧАЯ Е ОТ ГЕНA A НЕ ОТ СТУД.
Да,и аз така си мисля.Има различни видове лилавеене,от студ да кажем крайчетата на листата повече(но има такива и от ген или реагират така на студ заради ген,малко объркващо звучи хаха,но не всички от студа стават лилави) и мъничките листа на главата,от проблеми -дръжките на листата и стъблото,някои зелени връхчета преди загниване също лилавеят(но пак това може и да бъде от ген,само че лилавото и начина на полилавяване се различава ясно),от ген-вътрешната част на главата,както тук си е съвсем видимо доволно растението и лилавее отвътре именно от ген,не от проблем.Както Дарк девил и подобните сортове.Има чисто тъмно лилави с тъмно лилави листа също,които още от бебета се вижда,че са някакви особени.Аз много харесвам цветни,за силата им не знам,но са много ефектни за снимки!

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out