Jokera Indoor Първи Гроу Начинаещ

• Thread starter Jokera
  • Start date
  • Tagged users None
Jokera

Jokera

Усветление вегитация под 600х сега xps 600w торове комплект био биз

Jokera

Jokera

Четох във форума и много съвети от ина инот други хора получих и много ми помогнаха мн сам благодарен за инфото

Vetrushka

Vetrushka

Пробвай да ги изравниш на височина, така не получават еднакво количество светлина.

Jokera

Jokera

Да сега тфа направих да подложих да са равно по натам ще кача още снимки по хубаот тези да се вижда естестфения цвят на листата

Jokera

Jokera

Да сега тфа направих да подложих да са равно по натам ще кача още снимки по хубави. от тези да се вижда естестфеният цвят на листата

Jokera

Jokera

Здравейте да питам за разпознаване на пола понеже немога да намеря темата имам самнения че две са ми ели мъжки ели хермафродити на 3седмица цъфтеж са и на тях няма власинки дали може да се забавят ели ако се укажат че са мъжки възможно ли е да се опрашат другите

firstcitizen

firstcitizen

First Citizen
Supporter
https://www.thcfarmer.com/community...utorial-начинаещи.25532/page-298#post-2185837

Да, възможно е ако имаш мъжки или херми да опраши женските, но за да стане "полов зрял" му трябва време, така че ги дръж за да видиш хубаво дали е мъжко, женско или херми.
Мъжките показват пол по-рано от женските.

• Like
Reactions: Ina
Jokera

Jokera

На някои снимки се виждат тези които се самнявам че са мъжки ели херми извинявам се за снимките че са снимани лошо

Jokera

Jokera

Само това ми е под съмнение има само една власинка но е кафява явно още трябва да се чака

Jokera

Jokera

Невил хеиз фото стават доста прилични въпреки че са със дълаг цъфтеж

Jokera

Jokera

Да така е но сега ще изчакам имам две не са си показали пола а са на 3, та седмица цъфтеж..

Jokera

Jokera

Дали е възможно ако има мъжко и са във 4 седмица цъфъеж вазможно ли е да се опрашат от това се опасявам

Top Bottom