Jokera Indoor Първи Гроу Начинаещ

• Thread starter Jokera
  • Start date
  • Tagged users None
Jokera

Jokera

Здравейте трябва ми малко помощт тъй като растенията много избухнаха и бокса ми е 150,-150-на 180 вътре са 8 броия и няма място пълен ужас е та миселта ми е следната ако го направя 2,на 2на 2 вискоко дали ще се наложи да добавя още една 400вата хпс. Защото до сега съм със 600 и ми се струва малко ако направя бокса по голям...

Jokera

Jokera

Леко полеко напредвам торове био биз, био-блумм, - топ-мах,, 6та седмица цъфтеж вече чакам новият бох че този стана малак наи малкото растение е 110см

Jokera

Jokera

Здравеите пиша тук да не спамя другаде във по високите части на разтенията главите са доста добре но във по ниските някак са по рехави осветлението е хпс, 600вата подъвах листа някои премахнах но обимислям да добавя няколко ув пури ели няколко прожекотра 3,4хилади лумена на брои за да се позасили дали ще е от полза бох са е 150,150,200см вътре са 8 броия 5 невил хеиз един критикъл джак и две бонуси но прекалено много избухнаха и ми се вижда слабо усветлението

Може да пооскубеш малко листа и ще се освети малко повече надолу,особено отдолу и между някои клони.Ми ако имаш,добави,няма да навреди...….Иначе една 600в е горе долу за един квадрат място,приблизително.И само с нея ще си станат като гледам,но може да се добави още нещо.....

Jokera

Jokera

Да аз даже съм със двоиния протектор но ми се вижда слаба бокса е 150,150 и ми идва слабичка но това осветление което го имам е 6000к, а натриевата е 2050к

Нищо,ще стане микс,дори ще стане по-добре.Тя 600в ХПС 2050к е адски червена(аз бих избрала нещо към 3200/3500к за целия цикъл ако ще е) и без това и пак ще преобладава нейната светлина.Става микс с преобладаващ подходящ цвят за съответната фаза.не знам,аз си мисля че ще е яко.

Jokera

Jokera

Даже и сега водя един ехперимент със критикал джак на лед чипове да вида как ще се представят нека да мине малко време ще кача и снимки на резултат от лед чиповете

• Like
Reactions: Ina
Jokera

Jokera

Напално уборудвани за сега има добър ефект не е като хпс ели мх но пак става с повечко броия

• Like
Reactions: Ina
Crazy Train

Crazy Train

Здравеите пиша тук да не спамя другаде във по високите части на разтенията главите са доста добре но във по ниските някак са по рехави осветлението е хпс, 600вата подъвах листа някои премахнах но обимислям да добавя няколко ув пури ели няколко прожекотра 3,4хилади лумена на брои за да се позасили дали ще е от полза бох са е 150,150,200см вътре са 8 броия 5 невил хеиз един критикъл джак и две бонуси но прекалено много избухнаха и ми се вижда слабо усветлението
Стига да ти позволява температурата пускай колкото имаш лампи (без стари ХПС). Със същия бокс пробвах с 2 Х600в. ама им идва в повече. С 800-1000 в. става. Всичкото това с добра вентилация и без кул тюб.
мир

Jokera

Jokera

Здравейте ето една снмимка на трихомите доста от тях станаха кафяви малко помощт кога как да разбера дали е готово търсих темата но не я открих..

Кафявите"косми"това са близалата(pistils),а трихомите са тези кристалчета,които покриват всичкo.Според мен(оттук доколкото се вижда)те са частично млечни(вече не прозира кристалчето,а е мътно бяло)и сигурно още има доста прозрачни(през кристалчето се вижда и главата седи по-бляскава).Можеш да ги гледаш с микроскопче най-добре,но така или иначе цялата глава започва да става по-набъбнала,твърда,вече не излизат толкова нови косми и не блести прозрачно,а седи повече бяла(мътна) на око.Тогава е готово.Изчакай примерно още седмица горе долу,после пак виж или покажи....Към седмица,10 дни и ще да е готово може би...…

Top Bottom