Jokera Indoor Първи Гроу Начинаещ

108
43
Мерси ина извинявам се за грешката по нататък ще кача пак снимка

228
93
Виж има едни китайски в лох.бг 12 лв +доставка,даже имат uv лампичка,яко джобно микроскопче точно за глави да гледаш!!!!

• Like
Reactions: Ina
108
43
Здравейте имам проблем на главните разклонения имам като семка по две от всяка страна ето примерна снимка четох тук но не съм сигорен какво е по късно ще кача по хубава снимка

Ina

2,995
313
Прилича на семка:)разгледай всяко едно от всички страни дали няма едни бананчета(лимонено жълти като се загледаш)в главите.Но това се е случило доста рано,което е по-кофти-ранно херми?!Когато се изхермят се получава това,пускат бананче с прах(или цяло мъжко цветче-топче,което се разтваря) и то опрашва останалите,както може да опраши самото цвете ,на което се намира.Малко е късно да ги изчистиш,сигурно още ще има някъде семки накрая.Може да махаш самите бананчета,където ги намериш,понякога се случва на финала като узряват вече да излязат такива,понякога по-рано от някой стрес...…..Също може да си внесъл отнякъде ако друг твой колега гледа,има мъжки и си бил при него,но това е по-малко вероятно.Също може да имаш късмета това да е отминало само,да са излязли един,два банана и да са пуснали и умрели и да са се опрашили само по стъблото.....Всичко става...….Нека си дозреят,а ти ги прегледай колкото можеш.....

228
93
Може и някое насекомо с полен по крачката,както става много често и ние не виждаме дори и се чудим как се е отразило като са само хем.хахах

• Like
108
43
Всичките са феменизирани по главите до колкото огледах няма но по стаблата най вече при разклоненията ако има и по главите дали ще се утрази на качестфото и добивя

Ina

2,995
313
аз само на първата снимка, ранната виждам може би семка,надолу нищо притеснително...Ще се види в последствие ако има нещо в самите глави,но ако бяха целите опрашени повече би си личало.....По стъблата тези са си просто отделни плодничета,може да им изсъхнат близалата,но се вижда ако има семка вътре,става твърдо и тя се подава ясно в последствие.

108
43
До сега гледах във гугле като инфо и се двоимя и мисля със една пинсета да ги премахна откъснах една но нямаше нищо във неия ето и какво намерих

• Like

Ina

2,995
313
Ako не са банани(ей точно като тези на снимката на хермито,да),другото не пречи,няма нужда да ги махаш заформящи се семки,нито плодници от стъблото.....

108
43
Не са банани а като плодници със две власинки като на снимката надявам се да не се отрази по качестфото ели по някакви други причини

108
43
Да наистина не съм затова попитах и искам съвети лошо няма нали затова е форума да си споделяме опит и информация

19
18
Да наистина не съм затова попитах и искам съвети лошо няма нали затова е форума да си споделяме опит и информация
Ако Плодника е празен няма защо да се притесняваш всичко е нормално.

Ina

2,995
313
Направо backcrossing
По принцип може да се пробват тези семки и може да са добри,обаче в случая май много рано е било хермито ако е било от херми изобщо де.Аз семки от ранни хермита избягвам да ползвам......Във всеки случай ако намериш после готови семки,узрели не ги хвърляй,може да ги пробваш някъде,стига да не разчиташ на тях,да не са ти решаваща реколта,но има шанс да са хубави.

108
43
Огледах ги доста добре четох доста явно са плодници банани няма никаде махнах няколко и отвътре бяха кухи бе квот стане стане като за първи гроу натрупах доста опит

Огледах ги доста добре четох доста явно са плодници банани няма никаде махнах няколко и отвътре бяха кухи бе квот стане стане като за първи гроу натрупах доста опит
Имал съм такова цвете. Споко, пак напушва на копеле.