Jokera Indoor Първи Гроу Начинаещ

108
43
Здравейте тъй като не ми устава много до финала иммам малък проблем много на гъсто станаха шумките ако ги укастря малко да може повече светлина да влиза във по долните клони да не попречи нещо на цъфтежа ели..??

108
43
Ph, 6.8. седмица на цъфтеж 11та а от бридъра дават 12 лек дефицит които се дължи на ph но не мисля че е фатално торове серията на био бизз дефицитът проблемен ли е във този стадии и по възможност как да коригирам ph ели да го уставя така

Ina

2,995
313
Не е толкова фатално на този етап,изглеждат си много добре,а и леко пожълтяване на самия финал се води за съвсем нормално,дори някои нарочно ги оставят леко да пожълтеят последната седмица.но по принцип всяка дребна корекция и подобрение им се отразява добре.На финала аз поне обичам да махам доста листа,може да поразкараш всички жълти,някои засенчващи,които ти се струват,да се концентрира върху главите в последните си дни:)Има още,горе долу както брийдъра го дава ми изглежда,даже аз обичам да ги оставям още мъничко повечко,а може да пробваш и на различни фази обрани.Само да не е рано:)

108
43
Да аз така и ще направя поне има броики за да се ехпериментира иначе са доста лепкави и много специфичен вкус последната седмица ще ги карам само на водичка

108
43
Здравейте днес махнах едно от растенията близалата бяха покафенели трихомоте кехлибарени та въпроса е тримването добре ли е

Ina

2,995
313
Добре е:)Само че остави някое по-дълго,това леко раничко ми се струва.Е,вече е в норма де,може да се преброи за готово:)

19
18
Добре е:)Само че остави някое по-дълго,това леко раничко ми се струва.Е,вече е в норма де,може да се преброи за готово:)
Преди време бях оставил едно pakistan valley 70 на 30 в полза на кехлибара замириса малко на презряло но беше голямо чукче отне ми повече време но си струваше. То зависи и кой какво търси като ефект.

• Like
Reactions: Ina

Ina

2,995
313
Аз го гледам така на цялостен вид,че има още доста мустак,може да се позатвори още малко може би.Но иначе може да се каже,ч е си е готово и така,оттук нататък поне.Много рано да с е берат още рошави обаче е грешка,не трябва да с е бърза никога:)

108
43
Да така е но това е от по долната част на клончетата а по горните почнаха много да презряват

• Like
Reactions: Ina
108
43
Здравейте днес забелязах че от близалата са изпадали дали е възможно да е от обдухващият вентилатор

168
63
Невил хеиз височина 120см 13седмици цъфтеж като грамаш зелено 945грама
Като го изсушиш да не забравиш смоук репорта,ейййййййййййййййййййй!;)

108
43
Много силна и остра миризма но приятна помежението за сушене е напално тъмно и проветриво темперетура 18,20градуса