LSD & Big Bang

Много големи филми си набиваш! И според мен ти е от почвата. След като сложи снимка и видях коя е точно виждам че е от гадната. Пресеи в лактофол и полеи обилно с престояла вода. Последващи поливания да са нормални. След 1 седмица ще се оправят самички. А тез глупости за Ph-то....... много малко влияние оказва пх-то! Стига с това Ph.....успокой се , не е от него.

B

bahura

Guest
На същото мнение съм както darto_magare пХ за почва може да варира в по големи храници не си на хидро, че да се притесняваш толкова много .... неможе етъка без прецина да се промени разко и драстично

168
16
Здрасти и на теб.
И при мен по същия начин се случи. Направо не можах да повярвам.от 6,5 на 4,5. Бахти почвата.

168
16
ХАХА. :d Точно така да. Все едно е правена в някой зоопарк. И това е само едната и половина, а другата е от съчки, някой от които са толкова едри, че стават за камината. Да не говорим, че струва 4,5лв за 10 литра т.е. повече от лактофола. :d

B

bahura

Guest
Сещам се за какви косми говорите, но това не са животиннски ами са растителни нишки от стебла на тастения.... мецдо другото има супер малко песлит в тази почва някаде към 5% дали има :d

Я кайете някои Онлйне агро-магазин от кадето мога да си взема агро-перлит

B

bahura

Guest
super си ....... я кажи сега как е биг банг-а :p

168
16
Ако си поръчаш от този магазин- пиши после колко ти струва доставката, че само това ме спря да поръчам от там.
Ами моя Big Bang си расте , но с типичните рН проблеми: забавен растеж, извиване на връхчетата надолу, некротични петънца по листата, на места леко пожълтяване на долните листа(прдизвикано от трудния достъп до азота).
Аз предприех малко драстични мерки за да му вдигна рН-то. И го поливам с разтвор с рН ъп + с рН =8. Но ще има още няколко поливания да направя , че да и пооправя рН на тази почва. Ако до тогава не съм прецакал нещата заради това, че поливам с разтвор с 2,5-3 единици по различно рН от това на почвата : би трябвало да се оправи. Или ще го съсипя съвсем или ще се оправи. Все още нямам пари за по добра почва и си карам с тази. Инъче LSD-to изглежда по издържливо. Значитлно по малко проблеми има( като се изключи видимо по бавния растеж- защото аз съм свикнал при оптимални условия да гледам и сега ми се вижда доста по-бавно).
ПП За "космите" знаем... просто се шегуваме с това , че почвата изглежда доста грозна и определено има много малко перлит.

B

bahura

Guest
за lsd незнам но биг банг-а е кораво растение и не се сумняваи, че ще изкараш реколта от него ;)

Успех

105
18
Сещам се за какви косми говорите, но това не са животиннски ами са растителни нишки от стебла на тастения.... мецдо другото има супер малко песлит в тази почва някаде към 5% дали има :d

Я кайете някои Онлйне агро-магазин от кадето мога да си взема агро-перлит
чак пък агро?!?!?!? Перлита си е перлит! Днес си купих 100л за 9.50лв Проверете по строителните складове, топливо, бетонекс!

168
16
Да, но преди няколко дни ходих до една строителна борса и ми казаха, че перлита , който те предлагали бил смесен със стиропор. Направо ме хвърлиха в тъч... И пак беше само в 100л чували.

168
16
Малко да обновя:
Така и не ги пресадих. Като не можах да си взема перлит и в растена имаше само някаква гадна българска почва... това е. Ще видим как ще ги дооправям. Вече са на18-20 дни и последните няколко дни (откакто ги пробвах с разтвор с високо рН-8) започнаха да растат по-бързо и да показват признаци на подобренеие. Е все още има видими белези на рН проблеми, но се надявам до 2 поливания да оправя и това.
Преди 2 дни запчнах LST. Но не ме разбирайте погрешно- не гоня висок добив- просто искам да постигна по няколко равностойни добре огрявани глави от растение. Ето и снимки:

Big Bang#1 (това е този, с който експериментирам и все пак е пресят в друга почва, онази българската от растена) Използвах метода, който ми каза Spar row. Не е труден и дано стане... Мерси Spar row.

168
16
Ето и снимки на BigBang#2 (първите 2 снимки); LSD#2 (следващите 2 снимки) и 2 снимки на семейството:

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds