Medical strains cannabis – Медицински сортове марихуана/канабис - Ruderalis Indica & Special Kush

Status
Not open for further replies.
212
43
talasum как вървят нещата чакаме ъпдейт :) Иначе за всички които са на ти с английския език съм докопал е това клипче което мисля че ще е много интересно (ще разберете от кое как се чувствате когато пушите и защо)

140
43
Към края виждам формулата на Бензена (C6H6) за който преди време се е твърдяло че е канцерогенен, и редовната му употреба можа да предизвика отравяния ...

212
43
Не зная за Бензен пропуснал съм я тази част или не съм гледал внимателно но частта в която обясняват за това как канабидиола влияе върху нервите ме кара да съм все по обнадежден за моя проблем

15
3
Не зная за Бензен пропуснал съм я тази част или не съм гледал внимателно но частта в която обясняват за това как канабидиола влияе върху нервите ме кара да съм все по обнадежден за моя проблем[/quot
Още малко и ще е ок. особено мед. употреба! :)

15
3
Истината, че конопът лекува, забраната убива, а стотици български пациенти и техните близки ежедневно правят избора да станат престъпници, за да запазят сила и надежда за РЕСТАРТ.
Време е за истината да бъде чута в българския съд - 26.03.2014, ЛРС, 10,30ч.!!!

Здравейте на всички!Някой от вас продава ли такова масло?Спешно е нямаме време да посаждаме.

image.jpeg
Много ти благодаря за отговора!Четох ,че в Македония е разрешено продават капките,който ние закупихме от Англия ,но те не съдържат тхц а и да ида до Македония в аптеката трябва рецепта !Реших да пиша тук ,защото видях че доста хора сами си правят маслото на Рик Симпсън!Намирам го в доста сайтове ,но все в Америка и не доставят в България!Ако знаете някой да продава Дори и в Македония!Имам коноп ,но нямам познания дали е мъжко или женско и какво е.По рецептата на Рик за маслото разбрах ,че трябва женска индика!Качвам снимка на това ,което имам ако някой може да каже какво е!

146
63
Това е дивак,ти с лечебна цел ли го търсиш това масло или за да се нацепиш?
Защото доколкото знам CBD e лечебната съставка в марихуаната, а ти търсиш THC.

Търся го за лечение на рак.Моята Майчица е с разсейки и постоянни болки!Не търся масло само с тхц а с всичките му там канабидиол и канабинол!Извинявам се за невежеството си от към канабиса! А подчертах тхц ,защото пише че трябвало да присъства и то!Благодаря ти все пак

Здравейте, моля за съвет - баща ми е с лимфом в малкия мозък (злокачественно образование). И с напредваща фома на деменция, която лекарите все още не могат да ми обяснят дали е резултат от злокачественното заболяване. Минахме вече 6 курса химиотерапия и 1 курс лъчетерапия. Баща ми е съсипан, пълна развалина както физически така и интелектуално и психически е напълно деградирал., превърнал се е в бледа сянка - много е слаб, не се храни, изпада в агресивни състояния или отива в другата крайност - пълна летаргия. Паметта му е деградирала. Ох, страшно е. Каво ли не опитахме. Сега съм се хванала като удавник за спасителен пояс .Моля ви, посъветвайте ме какъв сорт растение да търся - до колкото се запоснах, трябва да търся с високо съдържание на CBD- (до колкото четох , тези вещества именно поддтискат развитието на раковите клетки), но с по-ниско съдържание на THC (нали то предизвиква психотропния ефвекет - страхувам се как ще му повлияе , защото е много слаб). Какъв сорт трябва да се търси - Индика или Сатива. Имали някаква схема по ,която да започна да му давам , в какви дози. Нямам време да отглеждам - за това ще се опитам да си купя , на първо време, а после ще търся варианти за отглеждане. МОЛЯ, дайте ми съвет.

Благодаря анонимен. Сега чета от книгата на Рик Симпсън - за медицинската марихуана, той пък препоръчва сортове Индика, но тези сортове не са ли с по-силно изразено психотропно действие?

28
3
редакция хипер връзка cureyourowncancer Тук има доста информация за oil-a и дозировката. Не се бойте от психотропното действие, в неговия случай ще има благоприятен ефект върху настроение,апетит и др. Успех и дано се оправи баща ти

edit firstcitizen :външни препратки не се допускат с цел безопасност .

Last edited by a moderator:
За лечебни цели се избира индика и то доста силна. Като за направата на масло се ползва цялото растение - стебла, листа и цвят за да се извлече целия канабиноиден профил. Лошото е, че нямаш никакво време за отглеждане, а ако вземеш от кварталия дилър качеството на маслото, което ще направиш няма да е в пълния си потенциал. Да не говорим и как ще е гледан въпросния матерял,но това е друга тема....
Химеотерапията го е съсипала горкия човек... Скъсили сте му живота доста , но това пак е тема на друг разговор.... Не съм лекар, но знам,че се спазват специални диети на хранене като се изключват напълно месото и млечните продукти. Не съм диетолог и немога да изготвям такива специални диети. Знам от места, че черупките на ореха са полезни и убиват раковите клетки. Приготвят се с водка,но за рецептата потърси в Интернет. Както знам и за чесън концентрат продават се по 100мл за шишенце -потърси в гугъл. Организма му не иска да се храни заради тумора,така възпрепятства храненето му и разпространението му. Успех ви желая

Благодаря на всички ви за отделеното внимание, попивам всеки съвет , с надеждата да му помогна!

image.png
Здравейте, моля за съвет - баща ми е с лимфом в малкия мозък (злокачественно образование). И с напредваща фома на деменция, която лекарите все още не могат да ми обяснят дали е резултат от злокачественното заболяване. Минахме вече 6 курса химиотерапия и 1 курс лъчетерапия. Баща ми е съсипан, пълна развалина както физически така и интелектуално и психически е напълно деградирал., превърнал се е в бледа сянка - много е слаб, не се храни, изпада в агресивни състояния или отива в другата крайност - пълна летаргия. Паметта му е деградирала. Ох, страшно е. Каво ли не опитахме. Сега съм се хванала като удавник за спасителен пояс .Моля ви, посъветвайте ме какъв сорт растение да търся - до колкото се запоснах, трябва да търся с високо съдържание на CBD- (до колкото четох , тези вещества именно поддтискат развитието на раковите клетки), но с по-ниско съдържание на THC (нали то предизвиква психотропния ефвекет - страхувам се как ще му повлияе , защото е много слаб). Какъв сорт трябва да се търси - Индика или Сатива. Имали някаква схема по ,която да започна да му давам , в какви дози. Нямам време да отглеждам - за това ще се опитам да си купя , на първо време, а после ще търся варианти за отглеждане. МОЛЯ, дайте ми съвет.

Здравей аз успях да поръчам масло с 16% cbd от Англия ,но с доставка до там за Бг няма!4-ти ден Майка ми го приема (тя също е с рак,но с много метастази)за сега чакаме и се молим да има ефект от маслото!Дали и колко е качествено за сега незнам! Сайта е cbdbrothers

Status
Not open for further replies.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis