Mugen's Organic diary:bubble gum

356
63
Чудя се с този грол микс кога да започна да ги храня по малко ?

Не че за светлината ми стана ясно...
Кое не ти е ясно за светлината?

The nutrients that have been added to the Plagron Grow-mix consist of a carefully selected combination of fertilizers which meet all the needs of the plant during the first three weeks.

Ако малко си направиш труда да четеш какво всъщност купуваш ще си спестиш излишните въпроси.Аз ще те посъветвам да почнеш от 16-17 ден да ториш.И не очаквай винаги светкавични отговори не всички сме всеки ден по цял ден пред комповете

27
0
Благодаря за мненията.За светлината ми е под въпрос 20/4 добре ли е и да минавам ли после през 18/6 и колко ?

2,263
263
18+

mugen от това което виждам тука в дневника ти мисля, че нямаш навършени 18 години а това е строго против правилата ни. Единствения начин да си тука е с маиката ти примерно. Поправи ме ако греша за възрастта ти но ако съм прав по добре напусни сам.

Мир и здраве

27
0
Майка ми е починала доста отдавна,но твойта е напълно съгласна да ме представлява щом е така

2,263
263
Майка ми е починала доста отдавна,но твойта е напълно съгласна да ме представлява щом е така
Съжалявам за загубата ти приятел. Заподозрях те че си под 18 години и за това така реагирах. Грешки стават, понякога и по често отколкото ни се иска.

Как са растенията ти? качи снимки да ги видим.

Успех

27
0
Благодаря.Не сме тук за да се караме,а за да си помагаме...На снимките бг са на 10 дни вегетация като досега при първо поливане им сложих единствено рут стимулатор и съм ги поливал само с вода-количество между 80-120мл на ден.На снимките се вижда как изгорих връхчетата на листата на това средното,съвсем в началото от ниско разположената лампа.Нямам търпение да се развият още малко, за да почна да ги храня по-интензивно.До днес бяха 20/4 режим,но тъй като навсякъде ми препоръчват 18/6,го смених .

76
18
Така трябва да са на 18/6 ще видиш че ще им се отрази много добре. Изглеждат добре и са готови за хапа в умерени количества.

27
0
11 ден вегетация: Днес направих първото хранене с лек разтвор-grow 0.5ml/l , phytamine 1ml/l.Ще видим как ще реагират.Благодаря за коментарите

27
0
17 ден растеж: 18/6 - 600 w МХ плюс куул туб.Присадени са в 11л саксий,почва грол микс.Всички девойки се сдобиха с по няколко двойки седемделни листа,ароматът е невъзможно силен още в тази фаза(не ми се мисли занапред).Поливане през ден 600-700мл разтвор-грол 1мл/л,фитамин 3мл/л.Ето снимки от днес.Ще се радвам да си изказвате мнението.Благодаря предварително

Ina

5,113
313
Аз бих се радвала така да ми станат растениицата. перфектни са направо

2,263
263
mugen идеални са изглеждат в добро здраве сигурно храната им се отразява добре.

По принцип самия хибрид е характерен с това, че в началото малко изостава с растежа но това да не те притеснява. За нула време ще дръпне много бързо и дори ще се развива по агресивно от другите.

Успех

27
0
Искам да разбера какво е това подвиване на крайчето на дяловете на листа подобно на орлови нокти .Само едното е така.Някой знае ли от какво е ?

127
0
Май са си похапнали повечко.ПХ мериш ли?Каква в влажността?

27
0
Храня с разтвор 6.2 пх,влажността е около 55..Аз също съм на мнение,че ги презобих ,защото ги сложих в 11л саксий и трябваше май да изчакам повече с храненето(грол 1мл/л фитамин 3мл/л).

76
18
Ако това растение е под лампата измери влажноста до листата около лампата влажноста е по ниска. При мен от ниска влажност става така или просто самото растение си е недъгаво. Но това не е от преторяване ти ги ториш от 10 дена стига глупости с това преторяване.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds