Mugen's Organic diary:bubble gum

27
0
За избързването имам предвид,че на грол микса пише,че има всичко необходимо за първите три седмици..

76
18
Това не са симптоми на преторяване с хап. Аз имам едно растение и то е така и си расте нормално просто самото растение е такова.

127
0
Предполагам че знаеш че е за пръскане!И се слага веднъж седмично.А ако го ползваш често трябва много малко да слагаш.Напръскваш ги докато не прокапи и толкоз!!

27
0
прьскам ги веднъж в седмицата 5мл/л и по 3мл/л поливам през ден

127
0
Чакай сега не разбрах!Хем ги поливаш хем ги пръскаш така ли?Брат казвам ти Пит-амина е силен с него се пръска седмично и не се полива!!!!

27
0
22ден вегетация: Новото е това,че от днес прибавям още 400В МХ и продължавам нататък...

Възможно ли е да сложиш някакви снимчици на вентилационната ти система? Защото и аз имам 400w mh и нямам идея как да и дърпам горещината...?

mal

Premium Member
Supporter
2,063
113
Lookin Good

Your plants look very healthy, happy, and clean. Great work mugen

mal

27
0
Staneca,доста тежко се преборих с този проблем.И двете ми лампи 400 и 600В МХ са с куул туб ,което обаче за жалост не е достатъчно,даже и да отвеждаш тяхната топлина извън помещението(тогава температурата ми стана по-приемлива,но пък имах сериозни проблеми с влагата).При това положение не можах да се оправя без климатик и сега действам с него,но пък помпи ток.Това е основното иначе имам силен вентилатор,който да ги поклаща.
Щракнах няколко снимки от днес 22 ден.Момичетата са по 25-30см и до няколко дни минаваме 12/12,че не се издържа.

76
18
Много добре се развиват браво. С тия двете лампи направо не издаржат. За влагата и за топлината мога да ти предложа да си купиш вентилатор които се монтира на някоя от стените и вкарва свеж въздух от вънка. Мериш колко квадрата е стаята и умножаваш по 20 това е количеството въздух които трябва да влиза 20 пъти за 1 час. Пример ако стаята е 5м2 начи 5*20=100м3 следователно ти трябва вентилатор с дебит не по малко от 100м3 на час.

Staneca,доста тежко се преборих с този проблем.И двете ми лампи 400 и 600В МХ са с куул туб ,което обаче за жалост не е достатъчно,даже и да отвеждаш тяхната топлина извън помещението(тогава температурата ми стана по-приемлива,но пък имах сериозни проблеми с влагата).При това положение не можах да се оправя без климатик и сега действам с него,но пък помпи ток.Това е основното иначе имам силен вентилатор,който да ги поклаща.
Щракнах няколко снимки от днес 22 ден.Момичетата са по 25-30см и до няколко дни минаваме 12/12,че не се издържа.
Много свежи и здрави изглеждат. Успех с проекта :cool0019:

Много добре се развиват браво. С тия двете лампи направо не издаржат. За влагата и за топлината мога да ти предложа да си купиш вентилатор които се монтира на някоя от стените и вкарва свеж въздух от вънка. Мериш колко квадрата е стаята и умножаваш по 20 това е количеството въздух които трябва да влиза 20 пъти за 1 час. Пример ако стаята е 5м2 начи 5*20=100м3 следователно ти трябва вентилатор с дебит не по малко от 100м3 на час.
То зависи и от мощността на лампата също. Ако сложиш 6 лампи по 600 вата в помещение от 5м2 е едно, и друго е да сложиш една от 600 вата.

27
0
24-ти последен ден вегетация: Височината на седемте варира между 40-45см,може и още,но нямам време.От утре 12/12,мощността на лампите е същата,само че HPS,alga bloom и така.Погледнах,че в сириоус дават 6,2ph на разтвора и мисля да го правя на толкова.

2,263
263
Всичко добре но ми се струва че няма да имаш от сатива фенотипа. Тези ми приличат на индики.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush
12