My firs diary church & Great White Shark

168
16
Споко, братле. По принцип намаля се, но според моето лично мнение не чак толкова- особено в случай като товя- когато опрашването не е цялостно! Количеството ще е по-малко, но пак ще пушиш чук!:cool0019: :smoke
Не спирай торенето- има още до края...

87
18
Хахаха братле мерси накараме да се усмихна :)
че бях се депресирал малко все пак гледам за първи път цветето има доста добър вид и ако се прецака нещо на края много ще се изнервя

207
28
Мойто цвете го откраднаха, очакваше се предвид мястото, ама му оставаха 10 дена докато е готово, та винаги може по-зле.
Късмет при теб.
Поздрави

87
18
Папран разбирам те това е най-гадното нещо което може да ти се случи някой :bandit да се домогне преди тебе
Радвам се че при мен няма такава опасност :hunter:

207
28
Ами случва се, най-големият проблем е, че е търсено, личи си как е газено по тревата, а там човек няма работа, също така това се случва точно когато съм на море, странно се получи, но другата година мястото ще е доста по-добро, но се чудя като ги сложа навън цветята, то в началото вали ала бала, ама ако ги оставя примерно когато са на месец и половина и ги поливам само събота/неделя щe стане ли работата според вас, или си трябват грижи като хората?
Имам предвид, няма да умрат нали?

87
18
няма да е добре да ти кажа.Може да измислиш някакъв вид капково което да си полива 2-3 дена в 10 л туба от вода .Няма да е много трудно да го измислиш,може би по пипкавата работа ще е да го регулираш и засичаш

207
28
Е то ако на 2/3 дена ще трябва да се ходи, може и без капково напояване, зависи и от почвата де, ама просто като го забия далееече от света, трудно ще се справям с нещата тук, та да ходя до там толкова често ;/
Иначе според мен е най-лесно да се направи капково със такова регулаторче от система, тези по болниците имат едни врътки които притискат маркуча ако не се бъркам, та лесна е работата, но пак казвам че се чудя как да го измисля да ходя през 5/6 дена ;/

87
18
намери по голям съд макари че по литър на ден е достатъчно според мене така че 10 л стигат за 7 дни стига да регулираш капковото толкова финно

Ina

5,112
313
аз на моя аутдор мога да ходя наи често веднъж седмично. въви си добре горе долу и сам. в началото ако ги нагласиш добре и ги засадиш по порастнали има шанс доста голям. Е,не е като да ги гледаш през ден.

207
28
Точно за това питам и аз, със сигурност ще ходя поне по един път на седмица, и съм запланувал ако сега индоор проекта ми се осъществи, докато са малки да ги сложа в бокса и като заздравеят ще ги сложа под голямата лампа(слънцето)

87
18
Колеги фермери ако може пак да окажете помощ от доста време гледам по листата в най горната част някакви странни работи аз си мислех че е мръсотия от вънка,но като му направих по щателен поглед сякаш не е (това е балконния чърч)

356
63
А ги имам същите петна само на аутдор се появяват нямам идея от какво :)

168
16
Аз имах някви мухи, които правиха подобни щети.... в последствие се оказаха безвредни и нямаше последващи проблеми. Но може и да са акари (spider mites), а това е лошо и ще се наложи пръскане с някакъв препарат. Аз лично почти никакъв опит нямам с вредители и не мога да дам компетентно мнение... някой друг дано се включи! Ако е нещо "зло" е добре да се отсртранят още докато са на листата, за да не се пръскат главите с химия....

Ina

5,112
313
Ако можеш да ги избъшеш с някъф по безвреден разтвор като за начало само листата отгоре и отдолу ще е добре предполагам. Това ако не са акари незнам какво може да е. А жълтеят ли,скапват ли се нещо или? може съсъ сапунена вода да ги забършеш колкото можеш. това е само идея де.

R

ReadySetGrowD9

Guest
idk if u can read this bc i sure cant read bulgarian but the spots on ur leaves look like spider mite damage to me

RSGD9

87
18
Акари значи а може ли да е само да е останало от акарите които съм имал защото сега като го гледам намирам само по един два и ги махам с ръка за да избегна пръскането

Според мен по добре е да не пръскаш с никакви отрови дори и да са акари толкова си близо до финала 4е няма смисъл и да има някои ще ги убиеш ако редовно ги преглеждаш

87
18
И аз така мисля косьо така или иначе всеки ден го преглеждам и ще пропусна отровата

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds