Organic Growing, Efektywne Mikroorganizmy itd

4
0
Siema , porozmawiajmy trochę o tym .
Co i jak robicie , jeśli uprawiacie ekologicznie :]
Ja z mojej strony polecam EM (emgreen.pl) i dżdżownice kalifornijskie. Nie ma jak domowy kompost!! Zapraszam do dyskusji , bo na ic jakoś mało to ruszają ludzie:[

Siema, link sie przydał bo jest tam Melasa której nie mogłem kupić. Przyznam że dżownice są bardzo dobre, mało ich używam ale polecam każdemu. Jak widzisz pustki są tutaj.

4
0
Widzę , trzeba by to zmienić:] Kup i emy od razu , rozłożą ci ta melasę na potrzebne roślinie związki i antyutleniacze . Każdy profesor ci powie że niema dobrej gleby bez mikroorganizmów. A dzięki em przewagę maja te pozytywne kultury bakterii , grzybów i promieniowców :] twoje dżdżownice lepiej będą trawić materiał organiczny jak będą mieć zdrowe przewody pokarmowe. Jak każde zwierze potrzebują do tego odpowiednich kultur mikroorganizmów. Roślinom nie są potrzebne tylko same nawozy, związki mineralne. Potrzebne są im niektóre związki organiczne które muszą wytworzyć odpowiednie mikroby. Plusy można mnożyć bez końca. Najlepiej kup książkę i poczytaj o tym. Na stronach też trochę jest info , np u konkurencyjnej firmy em-farming.pl
Tak czy siak jakość produktów uprawy ekologicznej jest nieporównywalnie lepsza niż konwencjonalnej z użyciem masy nawozów chemicznych które mogą zawierać nie porządane związki i wybijać mikroflorę przy nieodpowiednim stosowaniu.

Latest wikis

• GMO Cookies
    GMO Cookies
    GMO Cookies
    • logic
    • Updated: