Outdoor Помощ!

може ли някой да ми каже каква сума ще ми е нужна за outdoor също така каква трябва да е почвата и как се третира след началото на цъфтежа.

261
63
Нещата са много относителни- надявам се, че си човек, който иска да научи нещо, а не просто някой, готов да набие някаква си сума пари ей тъй . Моят аутдор от 2018 е пример как НЕ трябва да се прави- от 12 китки изкарах 300 грама, за сравнение тука има хора като Ветрушка дето вадят буквално половин кило глави от едно растение. И понеже НЕ бях доволен от резултата, сега чета, за да се подготвя по-добре тази година. Ще те посъветвам нещо- прочети дневника на Ветрушка от 2018, дневника на музг1978 от 2018, темата аутдор 2017, дневника на Ина от 2018 и много неща ще ти се изяснят, тези теми си заслужават да бъдат прочетени...... Например сега си събирам дървесна пепел и намерих едни обяснения Ветрушка как трябва да се разрежда, понеже е много алкална и сега съм много по-информиран. Желая ти успех с Аутдора!

Ina

5,213
313
Mоя не беше най-якия,виж на Шорти и на Ветрушка,защото те бяха по-старателни и съответно по-успешни.И Мизг,да.
За почви има много писано,тя е най-важна за аутдора,също дупките и подходящи семки.като пари доста тънко може да с е мине,най-вече семките да ти струват нещо и някой чувал с почвен микс....Избери място,след това семена....Ако си в двор още по-добре з а теб.Купи семената(гледай да не са с много дълъг цъфтеж и да имаш някои за резерва в случай на провал с първите,че навън всичко става) и ние ще ти кажем допълнително каквото се сетим,но прочети сам преди това,че много са неща за писане.....

54
18
Мерси мнго
Братленце преди да се захванеш с това поне теорията трябва да я имаш защото така на сляпо ммм няма да излезе нищо чети интересуваи се но ако ти е само за някои лев бъди сигорен че няма да излезе нищо:)

Братленце преди да се захванеш с това поне теорията трябва да я имаш защото така на сляпо ммм няма да излезе нищо чети интересуваи се но ако ти е само за някои лев бъди сигорен че няма да излезе нищо:)
изкарал съм си всичко необходимо което намерх от предишните outdoor теми във форума все още имам неясноти който ще си изясня и тогава ще почвам

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out