Outdoor 2019 (обща тема)

615
243
Защо не сте си направили една тема за отглежда на вън и за през този сезон?

• Like
Reactions: Ina
615
243
На мен тази година нещата ми тръгнаха много на криво и се забавих много. Първо семките не ми тръгнаха, пуснах в крайна сметка различни сортове от това, което смятах в началото и то пак не всичко тръгна. Тъпите тампони в които ги слагах в началото, били обработени с някаква химия и явно е пречила. Имам 4 основни дупки по 150-170 литра макс. Дупките са пълни с оборска тор и чкч, малко стара почва от миналата година. Разделил съм по 3 кг. Bad Guano и 3 кг. Fish Powder на Guanokalong. В последствие направих и 5-та дупка, която е пълна със стара почва от Indoor, чкч и оборска тор, не повече от 20% общо. Дупките бяха готови още началото на март месец и оставени да почиват. В последствие Indoor пробвах от почвата, беше много добре, пробвах я на случайна семка от моя Outdoor Миналата година, която в последствие изкарах на вън като 6-то растение, но просто за опит не разчитам на него :) Изкарах малки растения, чак след 10-ти Юни, за много лош късмет ме удари много стабилна градушка, след това ме нападнаха Russet mites и мислех направо да се откажа от outdoor-a, тази година. Ама си казах, че ще поправя нещата. Изкарал съм още клонинги, автомати за които на този етап няма какво да покажа толкова, по- натам във времето. Ето сега основните 4-5 растения.

Gelat OG
GelatOG1.jpg

GelatOG2.jpg

CriticalKush
criticalkush1.jpg

criticalkush2.jpg

Big Bang
BigBang1.jpg

BigBang2.jpg

BigBang3.jpg

Първите 3 са били изкарани преди градушката.
Afgani Kush x Skunk
afganiskynk.jpg

И това е клонинг Sapphire Og , той е в малка дупка 40-50 литра, и е без гуано и рибна пудра. Изкаран е последен края на Юни месец, след градушката.
sapfereog.jpg

sapfereog2.jpg

Моята семка от майка Critical + 2.0 баща xxx
1.jpg

2.jpg

Последните снимки са от миналата седмица.

200
63
Ето частм от моите сладурани :D. Мрежата е на ниво 2 метра. По високото е Hoony cream до него е 8 върхова Amnesia haze на която диаметъра е около 3 метра пък. И си виках, няма да правя гиганти таз година. То ко стана ...... Ко не додат нин'жити ще видя колко над кило ще има на корен :D

Абе колеги тия хаймани с чумата по прасетата дали при огнище не влизат в двора на всеки в дадено населено място ,че си е мамата ебало

Абе колеги тия хаймани с чумата по прасетата дали при огнище не влизат в двора на всеки в дадено населено място ,че си е мамата ебало
Влизат

• Wow
Иначе по темата , големите са green gelato на RQS, други те 2 са royalgorilla пак на RQS , всяка година в тази почва на гелато къде е гледам гиганти , това говори много и се отплаща за усилията , на другото място сложих горилите и се разчупиха доста но нямат този размер

Иначе по темата , големите са green gelato на RQS, други те 2 са royalgorilla пак на RQS , всяка година в тази почва на гелато къде е гледам гиганти , това говори много и се отплаща за усилията , на другото място сложих горилите и се разчупиха доста но нямат този размер
Бих те посъветвал ако те интересува някак си да ги покриеш измисли нещо като парник да не меришат толкова Но щом имат заповед от горе влизат зада са убедени че нямаш прасета да откриваш все пак всичко е се свежда до там че и глобяват хората който имат а това са пари за хазната помисли си дали няма да влезнат

Бих те посъветвал ако те интересува някак си да ги покриеш измисли нещо като парник да не меришат толкова Но щом имат заповед от горе влизат зада са убедени че нямаш прасета да откриваш все пак всичко е се свежда до там че и глобяват хората който имат а това са пари за хазната помисли си дали няма да влезнат
ако има парник от високата температура започват повечеда миришат ! А точно преди д а се оберат миризмата е ... уххх ... много тежка! :) Желая успех на всичко , който ще прибират реколта. :)

• Like
91
18
Ето моите аутдори, като за първа година нямам обработена дупка и ги извадих със саксиите два Super Skunk auto, white widow auto, Norten light auto, горе-долу на 42 дена са.
IMG_20190811_112311.jpg

Здравейте, колеги това са моите скромни растения тази година.Пресяти са 6 юни навън в нормални по размер дупки със 100% огнила оборска тор и с около 300 грама тераует разделен на две в горната и долната част на всяка дупка.На брега на поток са и получения резултат е без поливане.Торени са два пъти с амониева силитра и два пъти пръскани с Halo.Единствените поливки са около три-четири пъти с по 3 литра да може да се разтваря амониевата.Торя с амониева защото се ходи рядко на мястото и от личен опит си знам, че избухват от нея и също водата на мястото пресъхва рано рано и нямам възможност да пренасям големи количества вода, с която да разтварям други торове.Правя този пост, защото мисля да торя с Bat Guano и Palm Tree Ashes.До сега минали години съм торил само с гуаното по 100гр на корен сега искам да попитам дали е удачно да смеся двете и ако да в какви количества да бъде на корен?Снимките са от 6 август и да добавя, че слънчевата им светлина на запад е ограничена не на 100% но не е като да ги пече цял ден.

Last edited:
261
63
С какво и ги храниш, колко често ги поливаш. Кога ги изкара?
П.с. Евала!

261
63
Ето и аз да се отчета, снимката е от вчера. Притеснява ме, че нито съм му сложил колци нито съм го вързвал, дайте съвети.

115
18
Ето и аз да се отчета, снимката е от вчера. Притеснява ме, че нито съм му сложил колци нито съм го вързвал, дайте съвети.
С малко канап го превържи клон за клон с стъблото да стане по здраво ... Това ще е достатъчно да е стабилно.

155
63
Ето и моите. Понеже не исках да стават много големи засях семките на 4-5 юни и към 20ти юни ги изкарах на вън. . Но за 2 месеца пак станаха над 2 метра.
Още не са почнали да цъфтят,нещо се бавят.
За цъфтежа мисля да ползвам само тази тор и меласа.

615
243
Ето и моите. Понеже не исках да стават много големи засях семките на 4-5 юни и към 20ти юни ги изкарах на вън. . Но за 2 месеца пак станаха над 2 метра.
Още не са почнали да цъфтят,нещо се бавят.
За цъфтежа мисля да ползвам само тази тор и меласа.
Супер са, само ги укрепвай от сега, защото като натежат главите да няма счупени клони при някой по- силен вятър. Аз ползвам мрежа за краставици, като слагам и по някое колче да привържа разклоненията и през квадратите на мрежата, гледам да изкарам разклоненията над нея.

Afgani Kush x Skunk2.jpg

115
18
Май аз съм с най-малките цветя от всички... хахаха няма да изкарам нищо.....

115
18
Ето от мен бяла вдовица ауто на сеед стокерс вече мина 80 дена , но не знам дали е готова ... може да помогнете

115
18
Това е биг бъд ауто на сеед стокерс засято на 11 април и според мен нищо не става от него хахаха хич не съм доволен

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out