Outdoor/2019/

Status
Not open for further replies.
добре си го направил ама нема да се развие,ште си седи така със седмици сам ште се убедиш

145
63
Горе долу
Може да махнеш полупрозрачната пластмаса (дето свети), защото задържа доста от светлината.
Ако искаш да расте ти трябва още светлина. Само с тази няма да стане.
мир

Kot

571
163
добре си го направил ама нема да се развие,ште си седи така със седмици сам ште се убедиш
Ако пък се развие?

п.п. има буква щ на клавиатурата ти предполагам?

52
18
Ако пък се развие?

п.п. има буква щ на клавиатурата ти предполагам?
Ти ебаваш ли се бе маняк????
Всеки допуска пунктуационни грешки стига издребняваи те ебахти емоционално взривените сте честно за една буква ще си прави труда да коментира маикооо добре че е автор коректа да може поне лафа да си кажете стягаите се малко кво е тва?....

52
18
Може да махнеш полупрозрачната пластмаса (дето свети), защото задържа доста от светлината.
Ако искаш да расте ти трябва още светлина. Само с тази няма да стане.
мир
Поръчах тази която ми препоръча
Ако ги сложа двете?

145
63
Поръчах тази която ми препоръча
Ако ги сложа двете?
Супер, но пак ще им е малко светлината след десетина дена.
Аз ползвам 4 осрам 23в. за 6 китки за първите две седмици и пускам МХ 150в.

Kot

571
163
Ти ебаваш ли се бе маняк????
Всеки допуска пунктуационни грешки стига издребняваи те ебахти емоционално взривените сте честно за една буква ще си прави труда да коментира маикооо добре че е автор коректа да може поне лафа да си кажете стягаите се малко кво е тва?....
Всеки допуска грешки, така е, и аз допускам. Но смяташ ли, че е грешка да напишеш ште вместо ще? И това два пъти? Да не издребнявам за липсата на главна буква, липсата на точка, липсата на място след запетаята...

Не се ли сещате, че някой непредубеден и без мнение добра или лоша е тревата може да влезе във форума и като види вопиюща неграмотност какво ще си помисли за употребяващите.

52
18
Всеки допуска грешки, така е, и аз допускам. Но смяташ ли, че е грешка да напишеш ште вместо ще? И това два пъти? Да не издребнявам за липсата на главна буква, липсата на точка, липсата на място след запетаята...

Не се ли сещате, че някой непредубеден и без мнение добра или лоша е тревата може да влезе във форума и като види вопиюща неграмотност какво ще си помисли за употребяващите.
Така е и ти си прав но от както съм направил тая тема се някои се дерка за глупости бе човек 70% от темата е някой как спори карат се заяжда се без причина моля ви се бе на години сте, не сте по на 12

Kot

571
163
Така е и ти си прав но от както съм направил тая тема се някои се дерка за глупости бе човек 70% от темата е някой как спори карат се заяжда се без причина моля ви се бе на години сте, не сте по на 12
В тази тема да, иначе не е точно така. :)

52
18
Супер, но пак ще им е малко светлината след десетина дена.
Аз ползвам 4 осрам 23в. за 6 китки за първите две седмици и пускам МХ 150в.
За 1 китка няма да стигнат две лампи?
А не мога ли да взема някоя която ще им е ок почти през цялото време?
П. С. Братленце евала ти правя честно супер много акъл даваш не се заяждаш за глупости и искаш да помогнеш на хора които халхабер си нямат евала честно!

145
63
За 1 китка няма да стигнат две лампи?
Ще стигнат, зависи какво искаш да правиш с китките. Да ги задържиш на стендбай за на вънка, или да си ги зачуваш у вас?

52
18
Ще стигнат, зависи какво искаш да правиш с китките. Да ги задържиш на стендбай за на вънка, или да си ги зачуваш у вас?
Точно искам да мине март и да я извадя на вън когато времето вече ще е драстично по добре.

52
18
Може някой мх примерно 150-250в.
Ако може отново да ми препоръчаш ще съм много доволен!
Извинявай че ставам толкова нахален но нищо не разбирам от indoor

145
63
Точно искам да мине март и да я извадя на вън когато времето вече ще е драстично по добре.
В такъв случай трябва да ги държиш по-слабо осветление, ама да заякнат и една лампа ще стигне, но не бива да го оставяш да се стречне. Набий лампите ниско, докато заякнат/изкарат 3-4чифт листа и тогава им намали температурата и светлината.

Status
Not open for further replies.