Outdoor

Добре ли е мястото, разположението и на време ли съм ги преместил от кофичките

369/5000

На мен ми изглеждат малко млади, щях да чакам още малко, но трябва да са добре, стига да сте в състояние да ги следите. Докато те са на място, което ще получи много слънчева светлина и малко дъжд или друга влага, ако не можете често да ги поливате, те трябва да са добри. Аз съм сравнително нов за отглеждане, така че вземете мнението си с щипка сол

They seem a little young to me, I would have waited a little longer but they should be fine as long as you're able to keep an eye on them. As long as they're in a spot that will get plenty of sunlight, and some rain or other moisture if you can't frequently water them, they should be good. I am relatively new to growing though, so take my opinion with a pinch of salt

• Like
Reactions: Ina

Ina

1,999
313
Можеше да поседят в кофичките да позаякнат малко,да имат по няколко листа,това е смисъла на предварителния разсад.Но нищо де,щом са навън вече може да ги покриете с туба отгоре ако ги гледате редовно.Почвата малко е странна,какво има в нея?правили ли сте дупки,в които да има различна почва,добавена от вас или си е тази от там?Не е лошо в дупка с хубава и като станат по-големи вече да навлязат в местаната,ако и тя става ще е добре.Ако е много сухо там в последствие ще трябва редовно да се полива.