Plagron's " Green Sensation "

Някой ползвал ли го е,какви са впечатленията,лесно ли се предозира?

Прежалих 90 кинта и след няколко дена идва неговото време /от4 та до 8ма седмица цъфтеж/,та са ми интересни отзиви разни.

131
28
брат първо в бг греен сенсатион е много скъп http://www.norfolklights.com/green-sensation-plagron-p-1696.html е тоя саит идват работите с куриер до бг заръ4вал съм си бат гуано на плагрон от него въпреки 4е се бях много филмирал 6тото го няма6е 10дни и не ми отговаряха ни6то от саита,ония от градинар.бг са големи главорези пък и да ти кажа не е оферта 6тото тоя магазин много го следат,по добре от нета си заръ4жаи не6тата а греен сенсатиона стига да се води6 по бро6урката(ако са ти дали такава от магазина) за слагане вси4ко 6е е тип-топ и няма да предозира,а да не говориме 4е от ebay.co.uk съ6тия сеснатион е 1л за 150лв а в градинар е за 200 и не6то.

163
63
Да разбирам,че никой не го е ползвал тоя боостер и няма кой да изкаже мнение...????!!!заслужава ли толкова пара

аз съм го ползвал заедно с Плагрон алга блоом и не съм очарован даже остави малко горчив вкус(мое мнение)

163
63
значи да си продължавам с дъча и да не се занимавам с глупости..същата комбинация мислех да пробвам и аз,мерси за бързия отговор

163
63
GS не е booster...!!!
Sorry ако съм объркал някой,но в сайта на плагрон грийн сенсейшън е в категория боостърс...незнам на кой да вярвам...на проиводителя или на теб :) не съм ползвал нищо на плагрон затова разпитвам и не споря :cool

198
18
това което имах предвид е че греен сенсейшън въпреки че е сложен в саита при боостерите той не е такъв,по-скоро помага да действието на боостера и допълнително стимулира растенитето да приема високите стоиности на p k на боостера,нещо подобно на топ макс на биобиз,това са аминокиселини които позволяват да вдигнеш ЕЦ точно в периода 3-6 седмица когато трябва растението да форсира образуването на големи глави които да имат и по високо тхц...

198
18
аз също имам греен сенсейшън... той няма в садържанието си p k и затова ако не се използва боостер резултата няма да видим...
не бих си го купил отново...

Здравейте наистина не знам как твърдите че имате грийн сенсейшън и давате такова грешно инфо поне прочете малко какво съдържа( PK 13,14 под различни форми като начало + много други важни съставки)
http://www.uk420.com/boards/lofiversion/index.php/t223717.html
http://www.hydrogrowsystems.co.uk/store/product.asp?spc=PGS
:rastadancing: и да бустер е и върши пефектна работа и няма нито 1 продукт на био биз с които да се сравни (който го е ползвал знае )

55
6
Здравейте,нов съм във форума но като видях какви разбирачи има реших да се регистрирам.По думите на (Euforia) който имал (греен сенсейшън) :spacecraft: разбирам че явно нишо не разбира... или не е чел етикетите,да не говорим че ако го е използвал,няма да каже нищо лошо защото продуктите наистина работят и си заслужават парите... 2 поръчай си го от e-bay и ще излезе същите пари 3 на етикета изрично пише да не се изпозва pk-13-14 защото в него има достатъчно и още много неща.... като протеини,хормони на цъфтежа и още много други неща което ме навява на мисълта че това е BOOSTER ако това не е BOOSTER значи явно не разбирате нищичко и дори не сте опитали :middlefinger

397
113
Че е Бъстер бъстер е! Ама и dutch и ти Kofata ми мязате на някакви прохождащи бизнесменчета. И ще ви каза защо си мисля тъка!!! Ето защо изведнъж се появявате и започвате да хвалите този продукт! Ок не казвам, че не става или, че е боклук ... просто не мисля, че е толкова невероятен колкото го изкарвате .. все едно е магически еликсир!! Нали все пак си е бъстер като всички останали а и бих казал не от най-добрите!!

П.С. Аз бих го пробвал знам, че е на ниво, но не мисля, че е от най-добрите!

55
6
Брато пробвай го и повярвай ми ще пееш съвсем различна песен,не съм бизнесменче обичам тревата колкото майка си и мисля че не бих говорил глупости без да съм пробвал нещо.Смятам че върши достъчно работа поне задоволи моето желание.

55
6
При това най-доброто за един може да е боклук за друг.Слушал съм много хвалби за Bio Bizz например и един приятел беше испозвал дори и след като ги замени (не искам да споменавам с какви да не каже някой че съм бизнесменче) но след това каза че с Bio Bizz все едно не бил слагал нищо.Не знам кое е най-доброто но знам кое ми е свършило най-добра работа.Ако толкова разбирате преди да пробвате няма да коментирате.Опитал съм доста различни марки и смятам че Green Sensation ще задоволи напълно очакванията ви.

Здравейте,нов съм във форума но като видях какви разбирачи има реших да се регистрирам.По думите на (Euforia) който имал (греен сенсейшън) :spacecraft: разбирам че явно нишо не разбира... или не е чел етикетите,да не говорим че ако го е използвал,няма да каже нищо лошо защото продуктите наистина работят и си заслужават парите... 2 поръчай си го от e-bay и ще излезе същите пари 3 на етикета изрично пише да не се изпозва pk-13-14 защото в него има достатъчно и още много неща.... като протеини,хормони на цъфтежа и още много други неща което ме навява на мисълта че това е BOOSTER ако това не е BOOSTER значи явно не разбирате нищичко и дори не сте опитали :middlefinger
:drunk честно да ти кажа не струва и от къде се пръкнахте с тоя греен сенсейшън....? :evilgrin0031:

55
6
И ти сигурно си го пробвал в интернет :party0045: нали ако не струваше нямаше да говоря за него.Кажи нещо по-добро което може да изпозвам?

198
18
добре де,ще се поправя :) :
боостер е,но за мен не е... http://plagron.nl/Index_uk.htm
това е сайта на плагрон не виждам да пише нищо нито за калии нито на фосфор... ако бг.вносителите са си измислили такива и са ги добавили е друг въпрос...инфото из нета е оскъдно за продукта и въпреки цената си го купих,но просто не съм доволен от резултата...
П.С:средния пръст го оставям без коментар
като има хора доволни да покажат резултати...

397
113
Аз държа на мнението на euforia защото го знам от доста по-вече време от този dutch и Kofata които се появяват изведнъж и започват да хвалят дадения продукт предполагам дори и без да са го пробвали(ако греша и сте го ползвали и имате опит с него нека да видим резултата). С удоволствие бих го пробвал стига да покажите крайния резултат и той да е задоволителен)

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out