Plagron's " Green Sensation "

168
16
Шега бе приятел!Гледам само на лампа,дори не пуша трева гледана на вън ,сигурно 6 7 години вече.Не че нещо.Просто така съм избрал.
ОК-ясно.

1,079
113
Шега бе приятел!Гледам само на лампа,дори не пуша трева гледана на вън ,сигурно 6 7 години вече.Не че нещо.Просто така съм избрал.
Искаш да кажеш ,че на лампи стават по-хубави,а?
Гледана на слънчице според тебе е по-лошо от лампа?
Ако е така ,ще си първия който го твърди това.

59
6
1.Слънцето никога не е светило 18 часа.
2.Не съм казал че на вън не са хубави,но място за сравнение спорд мен няма.
3.Когато главите на растение гледано отвън станат като тези на растение гледано на лампа се обади.
4.Докато ти отгледаш 1 реколта навън аз ще съм го направил 2,а в по-добрия случай и 3 пъти.

А и при този вид на природата определено предпочитам нещо което знам че не е расло в почва в която само от кремиковци знаят какво има.

1,079
113
И 4 реколти да изкараш на лампи,аз само от 1 растение навън ще имам повече от тебе.И главите не колкото това на лампички,а 10 пъти по-големи могат да станат.

685
113
И 4 реколти да изкараш на лампи,аз само от 1 растение навън ще имам повече от тебе.И главите не колкото това на лампички,а 10 пъти по-големи могат да станат.
Ами действай :friday:

П.С. на теория и аз мога да стана космонавт :very_first_smiley:

14
0
Да явно колегата Еуфория е направил грешка при поста си! Също тъка съжалявам ако съм те засегнал с нещо, но ти точно сега направи това с мен засегна ме като каза "не мисля да качвам каквито и да е снимки или компрометираши материали и веки нормален човек сигурно се сеща защо"! С това твое изказване намекваш, че по голямата част от нас са не-нормални щом поставят снимки да своите растения в форума! :sign0023: Явно и ти си от тези тъка наречени от мен "филмари" :anim_10:

да филмар съм и си е мой избор какво ще правя вие си решавайте за вас ;) :very_first_smiley:

Аз, като като филмиран космонавт, какво да кажа? :D Аре малко по темата Plagron's " Green Sensation " - не е незаменим, но за тея като мен с по-малко време да пестят (адмирации към всички, които) беше идеален и след като разбрахме за него друго не сме ползвали (не се е налагало) и мога да кажа: доволен!
За всички, които разбират нещата - знаете, че може и без него, но с него е много по-лесно. към 20 години го има това и още не могат да го стигнат, правете си изводите - и проучването!!! Аз пиша от личен (отличен) опит :rauch08:

едит: и мисля да добавя и снимка-две скоро, че да не съм голословен:) само да не ме намразите:):)

59
6
Frederik почва да ме кефи!!И да искараш 30 пъти повече никога няма да постигнеш това което можеш на лампа,а и вътре можеш да гледаш големи не си мисли че само навън можеш да искараш толко от едно,обедил съм се с очите си.

1,079
113
Мда и колко хиляди лева за обурудване трябва да дадеш?И колко пари за ток?
Вътре на лампа може,ако имаш 10 1к ватови лампички и едно хале.А и какво може да постигнеш повече с лампа,което не можеш навън,не разбрах?Пък и никога,чак....
П.П. искараш и обедил в Българския език няма,ти сигурно си Холандец за това така.Знаеш повече! :evilgrin0040:

342
18
Аз, като като филмиран космонавт, какво да кажа? :d Аре малко по темата plagron's " green sensation " - не е незаменим, но за тея като мен с по-малко време да пестят (адмирации към всички, които) беше идеален и след като разбрахме за него друго не сме ползвали (не се е налагало) и мога да кажа: доволен!
За всички, които разбират нещата - знаете, че може и без него, но с него е много по-лесно. към 20 години го има това и още не могат да го стигнат, правете си изводите - и проучването!!! Аз пиша от личен (отличен) опит :rauch08:

едит: и мисля да добавя и снимка-две скоро, че да не съм голословен:) само да не ме намразите:):)
и ти ли си от Плагрон-Атами крю-то?

59
6
Какво крю бе ахахахаххаха ние сме банда,шегувам се аз гледам трева не пиша книги за това бъркам буквите.Тази реколта ще е за всички които завиждат(очевадно).

Какво крю бе ахахахаххаха ние сме банда,шегувам се аз гледам трева не пиша книги за това бъркам буквите.Тази реколта ще е за всички които завиждат(очевадно).
досега не си показал нищо на което да завидим, покажи нещо на което да се възхитим:tongueout

59
6
Добре power of sun чудех се защо сте толко насъскани,но явно не завиждате просто сте комплексирани.

685
113
Добре power of sun чудех се защо сте толко насъскани,но явно не завиждате просто сте комплексирани.
Охо... почнаха се и обиди вече :tmi

П.С. Много се разпусна този форум :evilgrin0040:

аз ти се радвам бе приятел, за кво да ти завидя пак не разбрах. Така е по шарен форума, има кво да научим(поне аз де). Следя с интерес темата ти за DWC и ти желая най-искрено успехи:beer

Здравейте всички

прочетох цялата тема и малко ме хвана яд за изгубеното време. представям си как се чувстват някой от участниците в този спор.

значи... доколкото се сещам Euforia и Fireblade имат поне по 2 реколти изцяло хранени с Плагрон и според мен са отсяли по нещо с опита си. Нека не създаваме идоли на определена марка продукти сред аудиторията и да ги караме да мислят че виж сега две капки от това и тиквата се превръща в каляска. Няма такъв филм момчета както няма и глави колкото главата ми.
Когато купувате нещо за 5 кинта получавате продукт за 5 кинта а не за 500. Кренвиршите в магазина също бият филе Елена по продажби и популярност но се сещате че едното няма нищо общо с другото.
Кофата братле , понеже донякъде съм запознат с работата на кофата , досега на пазара торове за хидро от 3 лева не съм виждал. За 3 лева тор според мен ще мъчи растението поне 3 дни преди да го умори или в краен случай ще изкараш 3 грама от него но мисля че това ти е ясно. Навъртай се в форума прави си кефа но дай да не бъдем толкова крайни в преценките за другите събеседници

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out