• 🎅 Early Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Plagron's " Green Sensation "

1,547
263
Добра реколта поздравления колега, ще се радваме да видим твой дневник във фермата.

Благодаря много, Рипп, но смятам да си вдигам чукалата оттук заради изказванията на завистливи момиченца като този по-горе с неразгадаемия ник или пък еуфоричната кифла.
Този форум ми е интересен защото определено има хора, на които да се радвам, от които другите да черпят идеи и опит, обаче редом с тях разни младежи се стараят по всякакъв начин да изпъкнат, да се изтъкнат и да "сдухат балъците". Е, аман от такива палячовци, които се побъркват от злоба, че и днес ще си дадат парите на кварталния смотаняк, който няма да им шитне кой знае какво. И като видят някой, който гледа откакто свършиха офертите 100гр БГ за 20лв (20 000 бяха тогава) и е канабинансово независим, направо изсъхват от злоба.
Ако искам ще съм и от пето районно крю, някъде да видяхте да ви бутам даден продукт, нещо алъш-вериш да правя? Говоря от личния си опит само. Който търси намира, а който иска постига. Как - това си зависи от него. Всеки знае, че има хиляди правилни техники за добри резултати, ама... вие знаете повече, нали? Аре стига. Всеки си гледа както иска и после се кефи или се е провалил, но се учи и ако иска, се научава. По своя си начин.

Това е съобщение до тия дето гледат повече монитора отколкото растенията си. Видях няколко потребителя, заради които си заслужава да не се връзвам на Алхимиците (нарекох ви така щото искате като си избършете задника сутрин, хартията да е станала на 20-левка, както и да вадите грамажи изпод запалка с фенерче без да вложите никакво старание да разберете растенията) и заради тях ще продължа да следя темите. Явно сме много малка общност още и границите между майстора и лаика са още тънки.

Рипп, още нещо - нямам почти никакви снимки, останали са ми само на разни проблемни растения. Всички снимки пазя в главата - хард, който не могат да източат. Напролет обаче мисля да си отгледам едно единствено аутдорище и е възможно да направя един дневник, зависи как е животът.

Успех на пичовете.

245
113
Благодаря много, Рипп, но смятам да си вдигам чукалата оттук заради изказванията на завистливи момиченца като този по-горе с неразгадаемия ник или пък еуфоричната кифла.
Този форум ми е интересен защото определено има хора, на които да се радвам, от които другите да черпят идеи и опит, обаче редом с тях разни младежи се стараят по всякакъв начин да изпъкнат, да се изтъкнат и да "сдухат балъците". Е, аман от такива палячовци, които се побъркват от злоба, че и днес ще си дадат парите на кварталния смотаняк, който няма да им шитне кой знае какво. И като видят някой, който гледа откакто свършиха офертите 100гр БГ за 20лв (20 000 бяха тогава) и е канабинансово независим, направо изсъхват от злоба.
Ако искам ще съм и от пето районно крю, някъде да видяхте да ви бутам даден продукт, нещо алъш-вериш да правя? Говоря от личния си опит само. Който търси намира, а който иска постига. Как - това си зависи от него. Всеки знае, че има хиляди правилни техники за добри резултати, ама... вие знаете повече, нали? Аре стига. Всеки си гледа както иска и после се кефи или се е провалил, но се учи и ако иска, се научава. По своя си начин.

Това е съобщение до тия дето гледат повече монитора отколкото растенията си. Видях няколко потребителя, заради които си заслужава да не се връзвам на Алхимиците (нарекох ви така щото искате като си избършете задника сутрин, хартията да е станала на 20-левка, както и да вадите грамажи изпод запалка с фенерче без да вложите никакво старание да разберете растенията) и заради тях ще продължа да следя темите. Явно сме много малка общност още и границите между майстора и лаика са още тънки.

Рипп, още нещо - нямам почти никакви снимки, останали са ми само на разни проблемни растения. Всички снимки пазя в главата - хард, който не могат да източат. Напролет обаче мисля да си отгледам едно единствено аутдорище и е възможно да направя един дневник, зависи как е животът.

Успех на пичовете.
ей hal 9000 що тъй се палиш..... какво толкова, че някои те е критикувал .... как може да си помислиш, че всеки би харесал твоя начин на гледане и изобщо твоето мислене! Аз лично много се изкефих от количеството и начина по които изглежда и бих се радвал да споделиш под каква/и лампа/и си ги отгледам, какъв сорт са и т.н. :)

ей hal 9000 що тъй се палиш..... какво толкова, че някои те е критикувал .... как може да си помислиш, че всеки би харесал твоя начин на гледане и изобщо твоето мислене! Аз лично много се изкефих от количеството и начина по които изглежда и бих се радвал да споделиш под каква/и лампа/и си ги отгледам, какъв сорт са и т.н. :)
Отдели, моля те, малко време и пак прочети какво съм написал. Много си се засилил, готин:hunter:
А тия са снимани пред своя дом и са гледани на 3 х 600 в 3 култюба и всичкото стана за 2 месеца

245
113
Отдели, моля те, малко време и пак прочети какво съм написал. Много си се засилил, готин:hunter:
А тия са снимани пред своя дом и са гледани на 3 х 600 в 3 култюба и всичкото стана за 2 месеца
Не обичам да се впускам с размисли, да препрочитам такива драматизирани постове и на си ги слагам при сърце. Просто ми беше любопитно как са гледани, защото изглеждат доста добре ;) :yes

245
113
тогава не се изказвай неподготвен, да не те нахраня!
Винаги съм подготвен :evilgrin0040: бъркаш мен е с някои!

А за "нахранването" нямаш проблем аз съм винаги гладех за такива като теб хрускам си ги за закуска ;) :muscle

245
113
Аз си знаех, че като си покажа дечурлигата ще бъда намразен, хаха.
Ей, не заплашвай, интернет гангстер алипав. Ще ме намериш почти всяка вечер в Арт клуба. Ела да ме изгладиш, де!
Деба форума смешен. 5 човека в час и другите на състезание по мерене на пишки.
Я пали бе, Фреди Меркюри!
Никога не бих го направил просто не ме познаваш! Аз съм много позитивен човек, не мога да изпитвам злоба към човек които не ми е направил нищо!! И лично аз започнах да те уважавам много повече след като постна снимките си, не знам защо тъка излишно си вкарваш филми в главата!

Сега моля те послушай ме малко..... човек много пъти прави една и съща грешка! .. и тя е, че започва да си мисли какво другия би си помислил за него! Което не е сходно е това което всъщност си мисли дадения човек! И това е грешката ти!! .... опитай се да не се товариш с излишни неща като това дали някои си сулйо му пука за теб!

Успех ;)

R

Riokoz

Guest
Такааа , и аз мислех да ви зарадвам с малко снимков материал , но все повече се замислям дали изобщо си струва да хабя "лента" !
Много Шефове , много разбирачи особено "позитивните" .
Ако това е да си позитивен не ми се мисли какво ти е негативното отношение Фреди !
... и това всичко се случва за някакъв бустер !
:fighting0040:

245
113
Ако това е да си позитивен не ми се мисли какво ти е негативното отношение Фреди !
... и това всичко се случва за някакъв бустер !
:fighting0040:
Е... кажи ми какво си очаквал ?

Пак ще го повторя.... ако трябва всеки ден!! ВСИЧКО Е ВЪПРОС НА ГЛЕДНА ТОЧКА. не ми се става начална учителка..... тъка, че престанете да си избивате комплексите към мен!! Ако имате да питате нещо свързано с отглеждането Оки, но не искам да отговарям на комплексирани въпросчета!

п.с. На хора с по 2,3 Акаунта, криещи се.. неща да отгоравям. Изобщо на каквито и да било нападки от каквито и да било лица! :rock

53
6
Сега е момента да покажете че не сте деца!Стига спорове и кавги!

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out