Prishalecut Outdoor

Здравейте нов съм във фермата закупих тези семки и мисля да ги слагам навън но не знам как да ги поливам и каква тор трябва да замеся
IMG_20190407_234453.jpg
IMG_20190407_234444.jpg
IMG_20190407_234438.jpg

Всичките вече са в памучета

Но вече са показали коренчета не знам как стана това за един ден да пуснат почти всичките корен

54
18
Подръж ги още един два дни и ги слагаи в почвата.
ако имаш възможност сложи ги на лампа за някоя друга седмица не се иска нещо осебено взимаш 2 леда на осрам 23 w 6500к правиш си едно малко боксче и всичко е ток и жица но ако не можеш да ги гледаш вътре като ги вадиш вън им сложи по една бутилка отгоре.:)

510
243
Направо ги засаждай готови са.
Подръж ги още един два дни и ги слагаи в почвата.
а
До онзи ден задаваше въпроси, сега вече даваш съвети. Имаш ли идея за още 2 дни какъв корен ще пусне и знаеш ли колко лесно се чупят тези корени?

Ina

5,040
313

До онзи ден задаваше въпроси, сега вече даваш съвети. Имаш ли идея за още 2 дни какъв корен ще пусне и знаеш ли колко лесно се чупят тези корени?
Мен ми е пускало в памук и листа пусна чак и се наложи да го сложа с памука направо,нямаше как да излезе.Вярно два дни е множко,може и от сега да се сложат направо,може утре,но да не се навиват много в това.....В почвата ще им е по-добре и по-бързо ще пуснат листа.Е,останалото е вярно,което е написал:)Също не беше лошо да попроучиш въпроса с почвата и торенето,едното е ауто и е по малко по-различна схема,но всичко това да с е напише в един пост е много дълго и ще трябва да си ги видиш ти тук и в нета основните неща,а ние евентуално да ти помогнем за някакви подробности......

54
18

при положение че съм държал моите 1 седмица за 2 дни не вярвам да му пуснат чак толкова голям корен.
и да знам колко лесно се чупят.....
а и не виждам проблема.. научил съм казвам каквото знам.. ти като знаеш повече от мен защо не помагаш на момчето а само четеш?

54
18
при положение че съм държал моите 1 седмица за 2 дни не вярвам да му пуснат чак толкова голям корен.
и да знам колко лесно се чупят.....
а и не виждам проблема.. научил съм казвам каквото знам.. ти като знаеш повече от мен защо не помагаш на момчето а само четеш?
и не случаино казах един два дни защото всички се развиват по различен начин.

510
243
Както и Ина каза, едното е автомат, по - този начин го бавиш изключително много. На един автомат, ако му развалиш вегетацията си остава джудже. Отделно не си заслужава риска да пускат голям корен, защото можеш да го счупиш.

ти като знаеш повече от мен защо не помагаш на момчето а само четеш?
Защото вече съм го написал, затова. Какво очакваш, на всеки нов човек да се обяснява всичко от началото ли? В момента започваш да водиш спор с мен, защо аз не съм помагал. Помагал съм, затова имам дневници тук, точно за да помагам. Обаче мога да помогна само на този който иска, а този който го мързи няма какво да направя за него.

Снимката на корените на растението е на 8-ми ден след засаждане, на семка със същия корен. Самото растение е на 6 дни от както е показано над почвата, направи сметка, колко си ограничавал и стресирал в памук за 7 дни, а това за автомата, както вече казах не е никак добре. Чашката е около 100мл. и беше пълна с корени.

1.jpg

2.jpg

Ina

5,040
313
За начало да,ако седят повече да растат у вас обаче поне още един ще трябва.То има и по 50 вата,20 е малко мъничко,макар че ако сравниш с ЛЕД крушка или да не говорим с ЦФЛ 20 вата това свети най-силно.Спектъра е добре,студен…..

54
18
добре,но нямаше ли да ти излезе по евтино ако беше взел 2 леда?
щяха да те държат по дълго.
но пак е по добре от колкото без никакво осветление или да ги извадиш направо навън.виж А какъв смешен бокс си бях направил за 10 мин. От един кашон и аломиниево фолио

добре,но нямаше ли да ти излезе по евтино ако беше взел 2 леда?
щяха да те държат по дълго.
но пак е по добре от колкото без никакво осветление или да ги извадиш направо навън.
Темата е outdoor

54
18
Това е на близо 18 дена с две лед на осрам 23 w.
сам си направи сметката а това няма още 10 см..

Предната година ги гледах на тия нормалните крушки 4x100 за 17 дена бяха 18 см е да бяха се измъчили доста и не излезе мн материа ама все пак бързо излязоха