Prishalecut Outdoor

54
18
Предната година ги гледах на тия нормалните крушки 4x100 за 17 дена бяха 18 см е да бяха се измъчили доста и не излезе мн материа ама все пак бързо излязоха
да като осветлението не е хубаво се издължават но не знам както решиш.

И при мен се издължиха много заради слаба светлина, тези 10-20w не бих ги ползвал пак.

634
243
Оставете ги тези сантиметри нищо не значат. То може и да е 1 метър издължено с 4 разклонения само. Важното е да прави колкото се може повече възли, да върви сбито и като излезе на вън да "избухне" Ето колко големи извадих последните 2 години автоматите на вън. Първата снимка е Анастезия, а втората blubery kush и двете са на по 16 дни на лампа. На втората снимка, къша няма дори и 10 см, но върви много сбит заради MH лампата. Последните снимки е на финала същото растение.

anest1.jpg

av2.jpg

au2.jpg

au2_4.jpg

И всичко това го пиша вече за N-ти път във този форум!

Vetrushka, да разбираме ли че автоматите се вадят навън в дупките между 15-20 дни ? Как си ги поливал след това ?

това тая пръст от градинката до вас ли я взе или?
и защо не сложи поне фолио на този кашон малко от малко..
Пръста е с дървесен мъх и няква тор имаше в нас а фолио днес ще сложа и ще снимам :)

Ina

5,214
313
Крушките с жичка не вършат никаква работа,само нагряват и хабят ток,стовата ако беше нещо друго цял гроу щеше да направиш.:)Смени я с една ЛЕД крушка,има евтини вече и коя да е 15 вата и нагоре ще ти свърши много по-добра работа и към прожектора ще върви.Може и ЦФЛ,защото са още по-евтини.....
Почвата наистина изглежда малко кофти,сбита,иначе може и да е хранителна,но изглежда на кал,оставяй я да изсъхне и отгоре я поразравяй леко ако с е наложи,зашото ще се бетонират в нея бебетата и няма да има въздух за корените.Може да се пробият дупки острани на саксиите с тази цел,за въздух.....

263
63
Сложих и прожектора и една нормална 100w View attachment 865556

Човек, развържи кесията и си вземи една цфлка около 5 хиляди лумена, за около 10-20лв. Аз ползвам 2 от 5500лм за 30 лв общо и ми вършат перфектна работа. Пръстта НЕ трябва да бъде мокра до кости, а леко влажна!

Някой може ли да ми помогне със разклоняване/топиране кога и как се прави и ако може някакъв съвет как се правят клонинги
Благодаря предварително

54
18
Аз имам един малко офтопик въпрос, извинявам се за което, но реших да не пускам тема само за това ...
Та някой може ли да ми препоръча лед крушки (евтини и ефикасни до колкото може) да изкарам вегетацията докато ги топирам 2-3 пъти и станат вече за хпс-а...
Съответно какви ватове, лумени и бройки ще са ми нужни за 6 семки и на какво разстояние се държат? Благодаря предварително! :)

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out