Prishalecut Outdoor

Дамм обадих се майка ги е посолила а тва с полицията доста често се случва заради съседите но няма как да ги намерят вече :)

Ina

5,214
313
Ще ми е интересно дали нещо ще им стане и дали ще се оправят(дано), солта е кофти.Сподели после.Но като си махнал почвата май е по-добре,отколкото да полееш през нея,както ти казах първоначално,може би щеше да е грешка…….

Все още има живот в тях но ще е късмет да се оправят щото едното е здравеняк и беше клюмнало ама го вдигнах с една баня и смяна на почвата

• Like
Reactions: Ina
156
63
И аз имам кофти случка от вчера. Изтървали са кокошките в градината и от 8 автоматика бебета останали само 3 късметлийчета. Хем им бях сложил изрязани шишета,ама ......... късмет.
Карай, здраве да е .

• Sad
634
243
И аз имам кофти случка от вчера. Изтървали са кокошките в градината и от 8 автоматика бебета останали само 3 късметлийчета. Хем им бях сложил изрязани шишета,ама ......... късмет.
Карай, здраве да е .
Само внимавай с такава бройка в твоя двор не е много на оферта според мен, пазете се.

156
63
Само внимавай с такава бройка в твоя двор не е много на оферта според мен, пазете се.
Да, малко е рисковано. Но си казах поне автоматиците може. Все пак не стават по 2-3 метра като другите. И като са на по скатано място.
Само където скатаното място беше веднага открито от пернатите гадове :)

Да, малко е рисковано. Но си казах поне автоматиците може. Все пак не стават по 2-3 метра като другите. И като са на по скатано място.
Само където скатаното място беше веднага открито от пернатите гадове :)
Прави си супа с виновника :д

IMG_20190511_112613.jpg
IMG_20190511_112605.jpg
IMG_20190511_112621.jpg
извинявам се за гадните снимки но от както са посолени седят така клюмнали има ли шанс да оцелеят

• Angry

Ina

5,214
313
Eх,не изглеждат добре.....Но кой знае,остави ги.Сега солницата и на майка ти всичките цветя,най-цъфналите и хубави да видим дали ще и е приятно!Само дето една семка коз струва повече от всяко мушкато,кажи и " по 10 евро на саксия ти посоли току що!"Извинявай ,че ще го кажа,не се отнася само за майка ти,моите родители ми изхвърлиха 5 цъфнали аутота и 10 редки клонинга в кофата,да...а и глупаците промити и страхливи!!!!!!!И си мислят,че ще се сдухаме,аз като отидох и като се развиках,тъпаци,идиоти и точно това им казах:"Това струва пари,вие ли ще ми ги възстановите тези пари?!"Мълчат,незаконно било,притеснили се за нас с какви хора общуваме......Пфу!

IMG_20190512_124103.jpg
Ами мисля че ще се поръчват нови семки има ли вероятност поне това да оцелее

• Sad
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1557656353679.jpg_1557656357780.jpeg
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1557657301762.jpg_1557657304149.jpeg

Ето я и търсачката втора година намира диви растения нещо позитивно да кача тук

• Like
Значи мисля пак да поръчвам от сеед мафията семената ще са MOBY DICK fem SUPER LEMON HAZE и HEADSHOT FEM ако може да дадете някакво мнение ще съм благодарен ^_^

Ina

5,214
313
Умряха ли другите?:(Ами най-вече гледай да не са с прекалено дълъг цъфтеж за тук аутдор да станат навреме.Има много хубави сативи и аз много обичам сативи,но понеже гледам само навън избягвам дългите,защото сативата губи много ако е обрана зелена,повече от индиката.остава рехава и въобще не си достига потенциала.Така че гледай от тази гледна точка да става до края на септември,най-много началото на октомври,особено и ако си в някой планински район,където бързо става влажно и студено есента.А не съм гледала нито едно от тях.Супер лемон хейз ми звучи дълго,иначе хейзовете много ми харесват:)

Ами не знам какво да правя ако можеш да ми предложиш някакви до септември с добив над 800 г защото другата година няма да сея

Умряха ли другите?:(Ами най-вече гледай да не са с прекалено дълъг цъфтеж за тук аутдор да станат навреме.Има много хубави сативи и аз много обичам сативи,но понеже гледам само навън избягвам дългите,защото сативата губи много ако е обрана зелена,повече от индиката.остава рехава и въобще не си достига потенциала.Така че гледай от тази гледна точка да става до края на септември,най-много началото на октомври,особено и ако си в някой планински район,където бързо става влажно и студено есента.А не съм гледала нито едно от тях.Супер лемон хейз ми звучи дълго,иначе хейзовете много ми харесват:)
И само това оцеля но не съм сигурен колко още ще живее
IMG_20190519_163951.jpg
IMG_20190519_163945.jpg

Ina

5,214
313
Има още време.Е,с добив над 800 грама това казахме зависи, освен от гените, от размера и времето за вег,от грижите…...колкото са по-бързи,толкова са и по-дребни обикновено:)Най-големите храсталаци и сативи могат да дадат и кило,добре отгледани,но пък са си цели дървета,растат до късно и стават огромни,обаче накрая няма време да си изкарат цъфтежа в БГ......По-скритичко е няколко по-малки храстчета,които да не се набиват на очи.Не знам и аз кой сорт,нека кажат колегите,аз ги избирам на момента или ако съм чула нещо,че е яко и нали ти казах,гледам да може да стане за у нас до край.От Мафията аз не съм пазарувала......Ако си си харесал тези пробвай пък тях,аз не съм гледала нито едно,още по-малко техните варианти въобще не ги знам.

Има още време.Е,с добив над 800 грама това казахме зависи, освен от гените, от размера и времето за вег,от грижите…...колкото са по-бързи,толкова са и по-дребни обикновено:)Най-големите храсталаци и сативи могат да дадат и кило,добре отгледани,но пък са си цели дървета,растат до късно и стават огромни,обаче накрая няма време да си изкарат цъфтежа в БГ......По-скритичко е няколко по-малки храстчета,които да не се набиват на очи.Не знам и аз кой сорт,нека кажат колегите,аз ги избирам на момента или ако съм чула нещо,че е яко и нали ти казах,гледам да може да стане за у нас до край.От Мафията аз не съм пазарувала......Ако си си харесал тези пробвай пък тях,аз не съм гледала нито едно,още по-малко техните варианти въобще не ги знам.
Ами аз съм пушил тяхно бях го взел от един дилър но изобщо не ми хареса ефекта качи ли не им е излязла реколтата и са го напръскали затова реших да си направя градина тази година

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out