• 🎅 Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Prishalecut Outdoor

Ina

2,967
313
Ми мен не ми изглежда умряло...….Даже изглежда по-добре от преди......Ако искаш пробвай да му сипеш една мая да видим какво ще стане,може да го свежне.Едно кубче на 10 литра,но ти може да не правиш 10 литра.В една купичка разбъркваш колкото ще ползваш мая с вода,малко меласка ако имаш малка лъжичка(може някаква кафява захар съвсем малко,но не мед)и това го сипваш в основното количество вода(примерно на 5 литра половин кубче и така си ги смяташ горе долу),оставяш малко да "се раздвижи",тя става бяла жълта водата и с нея поливаш цветето(когато е за поливане,оставяй го и да изсъхне).Мен ми освежи това едни сдухани клонингчета,кой знае...….Това се ползва рядко,не постоянно,еднократно и по-натам може пак.Няма да му навреди поне......

IMG_20190604_131205_093.jpg
IMG_20190604_131252_652.jpg
IMG_20190604_131154_409.jpg
IMG_20190604_131716_544.jpg
IMG_20190604_131751_161.jpg

Мерси за съвета с маята нямах на кубчета и сложих едно пликче мая на прах преместих го пак под лампата и избухна ^_^ ✓

Извинявам се за едната снимка

Ми мен не ми изглежда умряло...….Даже изглежда по-добре от преди......Ако искаш пробвай да му сипеш една мая да видим какво ще стане,може да го свежне.Едно кубче на 10 литра,но ти може да не правиш 10 литра.В една купичка разбъркваш колкото ще ползваш мая с вода,малко меласка ако имаш малка лъжичка(може някаква кафява захар съвсем малко,но не мед)и това го сипваш в основното количество вода(примерно на 5 литра половин кубче и така си ги смяташ горе долу),оставяш малко да "се раздвижи",тя става бяла жълта водата и с нея поливаш цветето(когато е за поливане,оставяй го и да изсъхне).Мен ми освежи това едни сдухани клонингчета,кой знае...….Това се ползва рядко,не постоянно,еднократно и по-натам може пак.Няма да му навреди поне......

• Like
Reactions: Ina

Ina

2,967
313
Men 3,4 kлонинга ми бяха взели,дали от премокряне,оставих ги да съхнат и после реших с маята,защото и преди съм виждала че ги изкефва,тя е нещо като евтин,достъпен коренов стимулатор:)Помагало ми е и преди това с други цветя на които съм пробвала,миналата година като ги изкарвах всичките ги полях с мая на засаждането(макар че те си имаха добавени всякакви бактерии и не беше наложително).Иначе има такива бактерии повече щамове и тн специално за тази цел много по-добри,но според мен добра е и тя,а може човек веднага да я купи отвсякъде.Но пак казвам,не се сипва често,след време,когато е доста по-голямо или когато пресаждаш може още веднъж с кубче да повториш.Кубчето се води по-живо,но и пакетчето става,да.А сега да поисъхне доста добре и май наистина започва да се съвзема!Явно се е неутрализирала солта вече.Можеше да добавиш малко дребни камъчета нещо в почвата за да не седи дълго мокра и да влиза повечко въздух.....В този и вид поливай доста рядко.Може да се пробият дупчици отсрани на кофичката в по-долите части,където мислиш,че би седяло по-мокро да влиза от там кислород,това също много помага.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out