Privet!!!

Zdr na vsichki!Izvinqvam se,4e ne pi6a na kirilica no prosto nqmam v momenta!Neveroqtno mn se radvam,4e ve4e ima Bg grow forum i to tuk v thcfarmer.S nqkoi ot vas se poznavam ot PROMENA a s dr 6te se zapoznaq sega!
Edna snimka ot posledniqt mi proekt White Widow clones!
Happy Grow pi4ove!

2,263
263
Добре дошъл на борда!

здрасти :cool:

фермата е много добра, на всичко отгоре е и сигурно място където да можем да дискутираме свободно.

бтв: хубаво изглеждащи растения, от пръв поглед помислих че са лоураидери

Добре дошъл на борда!

2,263
263
толква малко, че като гледам кви кланове са направили колегите градинари ми заприличва на контър страик и ние сме с заложниите. навъртай се наоколо ще разбереш за кво говоря ;-)

10
0
ехехе още един БГ гроуър на хоризонта :).Клонингите са невероятни изглеждат много сочни бтв чатни едно пм май съм те скивал в друг чужд форум,но не съм сигурен :) всичка най-добро ;)

Ami ne moga da 4atna pm tr mi 10posta kato za na4alo!RooR az vlizam samo v 4ujdi forumi sprqh da vlizam v Promena i sled nqkolko meseca razbrah,4e sa q zatvorili.A vie pi4ove nad kakvo rabotite v momenta? Az sega sym na proekta grapefruit hahah i se podgotvqm za ne6to seriozno-C99 i Chemdog D x SD IBL.

Привет и от мен

нов съм на хоризонта съвсем начинаещ форумчето изглежда добро но със много слабо българско присъствие

2,263
263
Привет и от мен

нов съм на хоризонта съвсем начинаещ форумчето изглежда добро но със много слабо българско присъствие

Здрасти Maкena що за име тва

добре дошъл във фермата ни :)

респект

Прякор от дете и в един момент се осъзнаваш че хората знаят кой е Макена а дори незнаят как е истинското ти име и така :)

Явно е време да стана фермер да си защитя името :)

685
113
Здравеите и от мен .......аз негледам никакви растения освен мухала зад дивана, но пък ми е интересно да пробвам ... можеби някои ден :)

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds