Rastafaska's Grow Room

174
93
Преди малко вдигнах малко лампата,че жегата и влагата май им идват малко в повече.Сега е на около 60 см от върховете и скоро,ще се възстановят.
Сигурно някой от вас се питат,защо използвам архаичните MH/HPS лампи.Причината е топлината.Отглеждам само зимата,а бокса ми е в стая която не отоплявам и тази топлина ми трябва.
Защо Архаични?Това са си най яките лампи.80 процента от хората в БГ гледат с такива.Нямам доверие на LED.

Kot

1,112
163
Защо Архаични?Това са си най яките лампи.80 процента от хората в БГ гледат с такива.Нямам доверие на LED.
Не са най-яките, най-яките са double ended HPS. :D

178
63
В събота и на вдовичкие казах чао,но не за последно:).Страхотно ухаещи и лепнещи,не знам защо,като че ли през цялото време ги подценявах.За съжаление,единствената последна снимка е с познатото качества...

178
63
Между другото,лампите са "филипс" с общо предназначеие,на трети (и последен) гроу

178
63
Няколко думи и за силвър хейза
Много приятен,ароматен,не държи много,но за мен това е предимство,защото нощта по това време на годината е дълга...Нищо извънземно,просто хубав и качествен.Но от друга страна,аз нямам база за сравнение,защото от много време насам пуша само собствен коз и пия само от на баща ми ракията:D

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out