Royal Creamatic - In Progress

• Thread starter AttemptOne
  • Start date
  • Tagged users None
bbking

bbking

САмо изкарващ връзваш към Култюба и.Миналата година имах някъв дневник с Култюб+Изкарващ само и ударих бая

AttemptOne

AttemptOne

20 DAYS LATER.

Здравейте деца на бъдещето! :D

Направо светят в тъмното ^^

Развиват се според мен добре. По препоръки на колега ги поливам 1мл/л Bloombastic + 2мл/л Bloom + 4мл/л Top MAX + ATAZyme естествено.

Вече с лупа 30x увеличение и LED диод-че (много е удобна и ми харесва, но не мога да видя чак толкова от близо, че да преценя...) - усет?

Та така... Ето малко снимки - моля за критики/съвети/коментариииии !

Готови ли са? Да чакам ли почвата да изсъхне - вчера имахме поливка... И да ги пускам 2 дена тъмно? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

Ето и малко снимки.

bbking

bbking

Готови ли са? Да чакам ли почвата да изсъхне - вчера имахме поливка... И да ги пускам 2 дена тъмно? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
100% готови и прекрасни!Ако имаш време ги остави на тъмно.....Не нужно да изсъхне почвата докрай,за да ги бутнеш на тъмно

AttemptOne

AttemptOne

Yoo Silas, my brotherr !

10x за отзоваването bb !

Аааааааа...

Отговора който исках да чуя е на лице... Дилемата е и не чак толкова "дилема", че ще ги оставя още 1-2 дни защото не съм ги промил - мисля, че е нужно... Добър вариант ли е?

Промивам с x2л вода всяко и след 12 часа гася за 2 дена, окей? > трим > кюринг 2 седмици?

Още ми се виждат свежи ама явно е настъпил момента > марулки :D

Last edited:
P

pticenegro

Мисля си, че щеше да е хубаво 1 седмица промивки да правиш, може да остане накакъв гаден вкус от торевете (поправете ме ако греша) :) Или пък да направиш няколко промивки с FloraKleen ?
Поздравления за китките иначе ! Екстра са !

AttemptOne

AttemptOne

Да по принцип и аз така знам, НО колегата каза "готови са на 100 процента" това значи, че от тук нататък може да губя THC? Затова мисля да полея всяко цвете с по два литра вода след което ще ги оставя за 40-48 часа на тъмно. След което режа > трим> кантар > кюринг.

Peace \\//

Chupakabra

Chupakabra

И_аз_съм_на_мнението_на_бен10_5_дена_светло_с_флъш_и_после_2_дни_тъмно_и_секира.

P

pticenegro

В такъв случай поетапно бране да направи ? Първо реже горните, изчаква малко, след това долните глави ? Или не 'убаф този метод :D

bbking

bbking

Аааа!!!!!
Промии ги хубаво!!!
Имам приятел,който повърна от моето торене.При това на ОрганИка.Бях ги промил само с 1 вода...
Иначе са ГОТОВИ!

AttemptOne

AttemptOne

Ааааа.

Цветята бяха поляни с 4л вода - мисля, че им стига за желания флъш...

И от днес почвам тъмния период за който става дума 48 часа - удачно ли е той да е 24/28 часа и резултата да е същия или по-добре да изчакам?

БЛАГОДАРЯ ЗА ВКЛЮЧВАНЕТО !

peace u all \\//

bbking

bbking

Само 1 поливане,било то и 10л не прави нищо.По-добре ги остави на лампата и им дай още 2 поливки с вода.Ама не да ги удавиш.....

AttemptOne

AttemptOne

Имат си нужните поливки за тези 5 дена имат 2 поливки с x2л вода и горния слой на почвата изсъхна... Слагам ги 24-28 часа сън и секира.

Мирише на плод/билка.......... :D

Chupakabra

Chupakabra

Сложи саксийте на мивката пълниш с вода и да тече докато стане чиста водичка.Това е флъш.
След това са принципно 2та дена тъмно и секирата

AttemptOne

AttemptOne

Ммм даааа...

Готов съм с бурканите! Хехе. Също така чисто нова ножичка - отлична.

След малко стават 48 часа. Взел съм си и канап - ще ги суша в бокса нали няма проблем, че ще е включен изкарващия + обдухващия?

THCivo

THCivo

Аз оставих само изкарващ,обдухващия много бързо ще ги изсуши без него според мен

Chupakabra

Chupakabra

3-5 дни да висят там после по земята на спрени вентове 1 седмица(бавно_доизсушаване) и после буркана.Ако изтраеш 2 месеца ще има и ферментация (по-добър вкус и качество)

Top Bottom