RSO

Здравейте
Някой има ли опит с покупка на RSO от България или Европа ?
Моля, споделете опит от къде може да се купува и от къде не трябва
Чета форума от около седмица и събирам знания за собствено отглеждане, но нещата няма да се случат толкова бързо колкото ми се иска.

92
18
Трябва да си отгледаш разтения и после се прави по рецепта на Рик Симпсън. Вземи си 6-7 семки автоцъвтящи от сийдсман индика с голямо THC над 20%, постави ги във вода докато се отворят, след това на БЯЛА мокра СЪЛФЕТКА за още един ден да пуснат кълн. Слагаш в малка картонена чашка на 1см с кълна надолу и посипваш леко с рохкава пръст. Поливаш на четири дена и задължително вентилатор да духа над тях. До втората седмица само на престояла вода, торове после и малко, че иначе може да изгорят. След два месеца си готов/а/
Прочети тук Ина дава супер инфо как го прави
Няма от къде да купиш, а и тук не се предлага, ще те баннат за търговия

Last edited:
Благодаря за отговора.
В момента действам по този сценарий с отглеждането на разтенията.
Попаднах на няколко сайта които предлагат уж RSO но не зная дали мога да се доверя на някой от тях

92
18
Предлага се само CBD Oil 5;10;15;20;30%, но то е различно. Има някаква полза от него със сигурност, защото мой познат се спаси, прескочи трапа. Не можеше да ходи, без оросяване на крайниците, посиняваха, киселини, лошо храносмилане, надута простата от лекарствата, но сега е добре и си ходи и работи. Ако е за тумори, диабетици, аутизъм и други сериозни последици най-вероятно няма да свърши работа, но не съм експерт. Рик Симпсън поне така казва. Виж инфото на Бг в сайта vaksini eu, цъкни на банера с канабис.

• Like
Reactions: Ina
Благодаря, задължително ще го прегледам този сайт!
Става въпрос за рак и по това което съм прочел до сега, по-подходящо е THC oil

92
18
Точно така, за рак е ТНС ако имаш къде да ги гледаш и имаш средства, поръчай си 15 семки за две реколти. Защото ако за пръв път гледаш някой път ги прецакваш от мерак, а новата доставка е бавно нещо. Посей си ги на етапи, примерно днес три семки другите четири след седмица, че като почнат да цъфтят все пак по малко да миришат, макар, че няма спасение. Отдели време виж как се плаща с биткойн в сийдсман, по-безопасно е. Тези автоцъвтящите не се пресаждат да знаеш, после с картонената чашка направо в голямата саксия.

92
18
Попаднах на няколко сайта които предлагат уж RSO но не зная дали мога да се доверя на някой от тях
Никой не знае, може да са пълни е химия и да има обратен ефект. Една позната поръча масло от Колумбия, плати доставка и на куриер, излезе ѝ 1500$, но нямаше избор.

Ina

5,214
313
Междувременно можеш да използваш олио от конопено семе(това е като вид зехтин и го има в аптеката ремедиум и разни био магазинчета )с накиснат цвят от дивак.Хората го ползват,когато няма марихуана с високо ТХЦ дивака,той с положителност има ЦБД поне,какот и други придружаващи полезни неща.Той няма много или почти никак ТХЦ(ти можеш да си избереш някой с хубави глави,възможно по-смолисти),но вс епак доста полезни неща,докато успееш да си приготвиш може да си набереш от него по-скоро,към есента.Може и връхчета ако бързаш и искаш веднага нещо да си направиш.Ще ти напиша как е рецептата,поне нещо да с е маже/пие докато се чака.И поне няма д аима психоефект,но пише за това олио от семената,че възстановява клеткитъе и също е полезно против рак само по себе си,а с накиснати цветове от коноп още по-добре.Също лечението може да с е подпомага със смяна на водата,хубава вода сипана от чешми,където се знае че е добра,хубава диета и почивка и спокойствие.Има и други билки,които биха могли да се пробват (но не някакви изгъзици,а хранителни неща,които няма да имат странични ефекти поне ако не помогнат много.просто да не с е чака без нищо д ас еправи за да не се задълбочава през това време,а и така човек като предприеме нещо и опитва поне се обнадеждава и се бори,което е много важно за болния.
Рецептата аз съм си правила със сух дивак/марихуана стривам това ,което съм набрала(глави или върхове,листата няма смисъл),завивам го в стъклена тава с фолио,пека го към 30,40 мин на загрята фурна на 100,110 градуса (това е с цел декарбоксилиране?! или нещо такова,за да се преобразуват някакви неща,но н е знам дали на дивака се налага,за всеки случай направи го така)и после в буркан го заливам с конопено олио от семена,пасирам и оставям да седи така с материала няколко дни,отвреме навреме тръскам,после може да с е прецеди за да е по-удобно за употреба.Държи се на хл;адно и трябва да с еизпие,да не седи някакви месеци,също не с е загрява,както зехтина,защото си губи свойствата,но може да се добавя към салати и тн като олио.Може да с епие на гладно,ако е с марихуана се внимава,защото може и да хваща доста,в такъв случай се тества,но по една чаена лъжичка сутрин и вечер мисля,че е добре.А с дивак-по една супена,и двете на гладно.Това е събирателна рецепта микс от на мои приятелки американки и каквото съм чела из нета:)Дали ще помогне не знам,но е полезно при всички случаи.
наскоро бях си направила и същото нещо само че по-хард РСО смесено с такова олио,защото по-лесно се употребява и усвоява и количеството става повече,но за РСОто чисто си трябва доста глави и трим за д а има достатъчно за дълга употреба,иначе става малко.

526
93
Пиши ми на лично .....ако става въпрос за живота на някой човек......докато ти се случат нещата ......трябва време........време......което не винаги е на наша страна.......вслучай с рак дори и начален стадий......времето е враг......едва ли не..........Помисли Хубаво.

Предлага се само CBD Oil 5;10;15;20;30%, но то е различно. Има някаква полза от него със сигурност, защото мой познат се спаси, прескочи трапа. Не можеше да ходи, без оросяване на крайниците, посиняваха, киселини, лошо храносмилане, надута простата от лекарствата, но сега е добре и си ходи и работи. Ако е за тумори, диабетици, аутизъм и други сериозни последици най-вероятно няма да свърши работа, но не съм експерт. Рик Симпсън поне така казва. Виж инфото на Бг в сайта vaksini eu, цъкни на банера с канабис.
Имам проблем с моето ак47 суто абе дали защото е на 33 31 градуса наобед но листата да нормален цвят но някой по нахапани от краищата имам едно на две дупки и едно със две жълти точки поливам с вода и с гуано за корени излезнаха главите тази седмица пак с вода и от другата вече ще торя пръскам за скакалци всякви гадини и ръся за охлуви какво може да е

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out