Scrog Начало

39
18
Ами мога да намеря сякакви бидони ама,ще ме осетят наще и това е проблема,аз по принцип изчаквам водата около 20-тина часа да се дехлорира,незнаех че не е достатъчно,сега ще търся някакви съдове но незнам май бавно ще стане
Мерси много приател за бързите отговори

39
18

Трябва ли това растение да го топирам 2-ри път?

Вижте какво става с останалите и бавно растът,на някои им промих почвата дано да се оправят?

2,263
263
Много кофти изглежда ситуацията при теб приятел.
стига ги мокри да не би да са загнили корените. бтв сложи болните под карантина за всеки случай да не е няква зараза щото не вярвам да имаш проклятието на кофти гроу бокса.

39
18
Мерси рип реших да ги сложа тези цветя навън,а туко що ми прристигнаха 5-ауто ак47,сатива/индика микс Ц на грийнхаус и още 5 семки които незнам какви са,бяха сложени при аутофлоърите.Смятам ак47 да гледам сега в бокса,а тези растения навън и дано се оправят няма да има скрог засега ще продължа на есен с скрога.Сеедсман ме учудиха в петък поръчвам-понеделник семките дойдоха

168
16
С по колко литра вода да промия всяка саксия,почвата е около 13-15л.
И сигурно ли е че са преторени,почвата която ползвам е от предните растения,най вероятно е така както казваш,с биобиз беше торено с почти цялата гама
Брат, ами аз си мисля, като използваш отново пръста е съвсем възможно баланса на почвата да се е поразвалил и сега използвайки минерални торове им е дошло повечко на растенията и промивката , която си може и да не даде резултат... сещам се , че съм чел някъде за подобна ситуация... там човека пресажда- като направо отряза някаква част от почвата с корените( някъде 10/10 см) и ги сложи в нова почва. Аз си мислих , че като от резна корените нямаше да оцелеят , но след седмица започна да се оправя китката. Не помня какъв сорт или много подробности, но ако се стигне до там, че да загиват- можеш да пробваш този вариант.
ПП Много кофти се изразявам , но сум :smiley_joint: и е трудно...

168
16
"1-Автоцъфтящите растения може ли от тях да се правят клонинги"...

Ами не могат, братле. Ами те за 2-3 седмици започват да цъфтят яко и няма как да няправят подходящи разклонения... и други причини има май, но се сещам само , че някой брийдър беше си го няписал в сайта.

39
18
lowlife ak47 auto пристигнаха много бързо удивен съм от сийдсман,имам и още 7 сорта,незнам само това ак47 дали ще добро колкото легендарното на сириоссийдс

168
16
Честно да ти кажа- не мисля че ще се доближи особено. Аз като гледах Whitе Moscow (произлиза от white russian na Serious)бях доволен от резултата като цяло, но рудералис има ли в гена, значително се сваля потентността. Давам птози пример, защото white russian ми е любимия сорт и силно се надявах малкия му потомък да не се различава , но уви...

39
18
Незнам какво да ви кажа изсъхнаха тези които бяха вътре,искарах някои навън и те се оправиха със същата почва,ак-47 също ще застрада от това незнам на какво се дължи?

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds