Skunk24-семена

На какви сортове наблягате ?

• LSD

Votes: 6 40.0%
  • Orange Bud

Votes: 4 26.7%
  • Biddy Early

Votes: 6 40.0%

• Total voters
    15

skunk24.com

Premium Member
Supporter
35
33
Добър ден искам да ви попитам на какви сортове наблягате ? Някой от тези сортове ще бъдат раздадени безплатно тук.

П.С: Само да кажа плащане с карта още нямаме.Работим по въпроса ,но с краен срок немога да се ангажирам за съжаление...

skunk24.com

Premium Member
Supporter
35
33
Трябваше да изтрия предишната тема понеже обърках тука нещо.Та пак казвам кажете сортовете който са ви харесали най-много и бихте искали пак.Пула е максимум до 10 така ,че ще трябва да се посъберат малко повече коментари за даден сорт ,че да бъде добавен.

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,363
263
Трябваше да изтрия предишната тема понеже обърках тука нещо.Та пак казвам кажете сортовете който са ви харесали най-много и бихте искали пак.Пула е максимум до 10 така ,че ще трябва да се посъберат малко повече коментари за даден сорт ,че да бъде добавен.
Преместих си поста от изтритата тема, че да не го пиша 2 пъти.

Иначе за конкретен сортове, много ми допада Biddy Early на Serious Seeds. Уникален аромат, издържа на мухал, на студ, добива е приличен и става по нашите ширини.

Big freeze (Big head genetics), става края на септември-началото на октомври, дава доволно количество, ефетка му е дигащ, основно в главата, весел, не е много тежък, ако не прекалиш. Като негативна страна бих отбелязъл, поне при мен, че последните 3 седмици от цъфтежа листата му рязко пожълтяват и окапват. Мисля, че проблемът не е недостиг на елемент, защото другите бяха добре, може и да е по чувстителен от към торене незнам, като изключим това, препоръчвам.

skunk24.com

Premium Member
Supporter
35
33
Та малка промяна в плана :

Здравейте, търсим 10 доверени потребителя който биха искали да получат безплатни семена от нас.
Пишете тук ако искате да получите безплатни семена от Skunk24.Ние ще изберем победителите и ще напишем имената им тук.След това ще се свържем с вас за да уточним как точно да получите семената.
Семената ще бъдат изпратени без подател затова се уверете ,че адреса на който ги изпращаме е правилен и безопасен.Отглеждането на тези семена не е позволено в България.Затова предпочитаме потребители, който ще ги отглеждат в държави в който е позволено.Както и да са регистрирани във форума от поне една година.

След като победителите получат семената си трябва да постнат тук снимка на нещата, който са получили.Потребители, който не добавят снимка няма да могат да участват в следващите промоции и раздавания.Ето снимка на нещата който искаме да подарим:

IMG_8499.jpg
IMG_8501.jpg

Всеки плик съдържа 10 семена ,стикери и каталози.
Успех.
Skunk24.com

skunk24.com

Premium Member
Supporter
35
33
Значи при 10 офертата трябва да е топ така ли да разбирам? Пиша те кво да правя ...
Коя е семката? Аз на Green House & Co ми хвана окото.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash