Skunk24-семена

На какви сортове наблягате ?

• LSD

Votes: 6 40.0%
  • Orange Bud

Votes: 4 26.7%
  • Biddy Early

Votes: 6 40.0%

• Total voters
    15
13
3
Аз си имам семена,но пък няма да ми е излишна някоя фемка, та записвам се и аз късмет на всички:smoking: :D
Никога не са излишни още семки колега!Може да стане чудесна градина от тях с много сортове в нея.:):)

137
93
Добре звучи,но ще пропусна аз. Някак си да си дам име и адрес ей така на бг магазин за семки не е добра идея според мен.Трябва да занимавам мои хора от други градове да ги взимат-дълга и широка. Успех на всички и най вече внимавайте.:smoking:

Ina

4,218
313
Той не е БГ магазина,а само промоутъра за тук е БГ.Аз съм виждала същата промоция в друг сайт-icmag и там си ги получиха хората,само че не бяха българи,да.Иначе наградите и играта беше същата.

137
93
Той не е БГ магазина,а само промоутъра за тук е БГ.Аз съм виждала същата промоция в друг сайт-icmag и там си ги получиха хората,само че не бяха българи,да.Иначе наградите и играта беше същата.
Тя работата ще е легитимна,аз не се съмнявам,че ще си ги получите. Просто откакто ми дойдоха полицаи на вратата,само кола да чуя,че минава до нас докато отглеждам и се схващам,камо ли да си дам инфото на някой др. Естествено това си е мой проблем и не искам да ви филмирвам,пък и съм приготвил dna genetics за следващия ми гроу и не знам кога ще ги ползвам тези безплатни семки,по-добре друг да ги вземе.Пък и аз по малко от 6-7 не гледам,така че ми трябват сортове с близки характериситки и цъфтежи иначе става каша в бокса. Извинявам се ако съм повлиял на решението на някой.

Kot

1,013
163
Ако ми предложите семена по мой избор от archive seeds се записвам. От мен индор дневник и други бонуси като реклама:)
И аз не искам семки. Искам да дадете на L 33 семки по желание, че ми е интересно да видя негов индоор дневник, стига само аут.

528
143
И аз не искам семки. Искам да дадете на L 33 семки по желание, че ми е интересно да видя негов индоор дневник, стига само аут.
Не предлагат семена от archive и съм пас от играта :)

Last edited:

Kot

1,013
163
Не предлагат семена от archive и съм пас от играта :)
Тая банка е странна малко, в сиидсман всичките сортове без един са неналични.

528
143
Записвам се за 5 семки от най-якия сорт (indica), който ще ти кажат началниците, ще ги сложа side by side до "моите" семена, за да уважа играта все пак. Не знам какво да избера от това, което предлагате, затова дайте най-доброто си :)

963
263
Хайде и аз да се запиша, решил съм тази зима да изгледам някоя чиста сатива. Нещо индиките от oudoora ми идват доста тежички този път, освен крита. За сега съм се спрял на нещо от тези сортове (Super Silver Haze, Moby Dick, Desfrán или Kali Mist) , но все още не съм решил, ако случайно спечеля обещавам дневник около или малко след нова година.

Kot

1,013
163
За безплатни награди не би трябвало да имате чак претенции...…
Все пак тия семки не са някаква дъвка, която да я подъвчеш и край. Не бих гледал някой сорт просто защото го имам наличен. Трябва да е сорт, който да искам да гледам. Авто семките, които ми ги пращат понякога като подарък в поръчките ги хвърлям в кофата или пък такива с 80 дни цъфтеж.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out