Skunk24-семена

На какви сортове наблягате ?

• LSD

Votes: 6 40.0%
  • Orange Bud

Votes: 4 26.7%
  • Biddy Early

Votes: 6 40.0%

• Total voters
    15

Ina

3,196
313
Все пак тия семки не са някаква дъвка, която да я подъвчеш и край. Не бих гледал някой сорт просто защото го имам наличен. Трябва да е сорт, който да искам да гледам. Авто семките, които ми ги пращат понякога като подарък в поръчките ги хвърлям в кофата или пък такива с 80 дни цъфтеж.
Дадена е елементарна игра с елементарни правила и е показана наградата,изглежда за всички еднаква.Ти в случая имаш два варианта:да участваш за тази конкретна награда или да не участваш,като второто не е задължително да се декларира в пост.А претенции може да предяви човек,когато плаща и поръчва,тогава би било уместно.

179
143
точно така, а шежду другото бъди ърлито не е лошо и лови стабилно но трябваше да има поне една индика :) пред индика и сатива естествено избирам индика, сативата не е за мен поради ред причини но това не е от значение !

skunk24.com

Premium Member
Supporter
40
33
Hello everyone!
I see there is a lot of doubts from your site. We would like to tell you that we are reliable seed supplier, and you don't have to worry about your safety. You can read more about us here:
https://www.thcfarmer.com/community/threads/skunk24-com.96952/
We got lots of customers in all over Europe mostly UK, Spain, Poland, The Netherlands, but now we would like to offer our service in Bulgaria.

I just tought that is would be easier if our man in Bulgaria will deliver you free seeds. But if you are affraid there is no problem we can ship prizes to everyone of winners by international post service from Poland (this is where we are based). If there is anyone who speaks English and is so kind please translate my text. We will choose winners tomorrow and let you know here.
Also I would like to know more about payment and delivery methods you prefer. Please wrote your sugestions here.
Best regards,
Mac

skunk24.com

Premium Member
Supporter
40
33
Здравейте всички !
Виждам ,че има много съмнения от ваша страна.Бихме желали да ви кажем ,че ние сме надежден доставчик на семена и не трябва да се тревожите за безопасността си.Може да прочетете повече тук:

https://www.thcfarmer.com/community/threads/skunk24-com.96952/
Имаме доста клиенти от цяла Европа повечето от Англия,Испания,Полша,Холандия,но сега искаме да предложим услугите ни и във България.

Мислех си ,че ще бъде по-лесно ако нашият човек във България ви достави безплатните семена.Но ако ви е страх можем да ги изпратим и ние на всеки победител чрез Интернационалната поща в Полша (откъдето сме и ние).Ще изберем победителите утре и ще ви уведомим тук.
Също така бих искал да знам повече за начините на плащане и на доставка, който предпочитате.
Моля напишете предложенията си тук.
С уважение,
Mac.

skunk24.com

Premium Member
Supporter
40
33
Първите ни трима победители са : firstcitizen , Ina и myzg1978.
Oстават още 7 награди който да бъдат спечелени.Затова пишете в тази тема ако искате да вземете участие.

164
63
Eeeeeeeeeeeee , хора чакайте ме и мене бе! :) Пиши ме и мен да участвам, ако не съм закъснял. Честито на печелившите. Имам само няколко претенции - да са женски, да не чиста индика, доволен добив, да ловят стабилно и цъфтеж най-много до началото на октомври, все пак България сме!:party1:

firstcitizen

First Citizen
Supporter
503
263
Първите ни трима победители са : firstcitizen , Ina и myzg1978.
Oстават още 7 награди който да бъдат спечелени.Затова пишете в тази тема ако искате да вземете участие.
Благодаря ви много, радвам се, че съм от победителите. За мен е огромна чест и радост.

164
63
Това за абсолютно всички семена ли се отнася, при вас как са бонус семките, по ква схема ги давате, женски ли са, мога ли да избирам? Само да не ме прецакате ейййййй:)

164
63
Така и така ще ви ставам бъдещ, клиент:) имам една питанка - да предположим си направя сега поръчка докато има намаление, кога най-късно трябва да платя, за да НЕ ми анулират поръчката? Примерно поръчам си утре семки поръчката отлежава 30+дена и аз я плащам след месец и вие тогава ми я пращате. Ще важи ли намалението от 40 процента направя поръчка сега и я оставя да отлежава?

skunk24.com

Premium Member
Supporter
40
33
Да ако си я платиш.И не искаш да я вземеш веднага ще остане иначе до ден два се анулират поръчките.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out