Skunk24-семена

На какви сортове наблягате ?

• LSD

Votes: 6 40.0%
  • Orange Bud

Votes: 4 26.7%
  • Biddy Early

Votes: 6 40.0%

• Total voters
    15

Ban

19
3
Пичове бройте ме и мен , за тази година (по-скоро предстоящата) съм се нахъсал един аутдор дневник да направя. А любимо сортче Mazar :) Късмет на всички.

Ina

5,214
313
Благодаря ви още веднъж!Получих,всичко е точно и вашият представител беше много любезен и експедитивен!:)В наградата се включват семките,лепенките и брошурките,да не си помислят хората нещо друго;)Поздрави!

174
93
Благодаря и аз.
Благодаря ви още веднъж!Получих,всичко е точно и вашият представител беше много любезен и експедитивен!:)В наградата се включват семките,лепенките и брошурките,да не си помислят хората нещо друго;)Поздрави!
С тая снимка трябва да получиш още една награда Инче.Успех с отглеждането.

415
143
Наивно овчо племе!
Схема - 1
Появява се човек (Българин) и започва да рекламира бизнеса на банка за семки. Съмнително…
Цели: Хората да се вържат да започнат да пазаруват от там, а с поръчките си той получава личните им данни, като имена, адреси и всякаква нужна информация за разкриването на самоличността на лицето зад поръчката.
Резултати: Хората не се връзват и продължават да си пазаруват от добре познатите и сигурни банки.

Схема – 2
Същият този човек решава да раздава безплатни семки, и хоп овчото племе скача за да не изпусне „промоцията“
Цели: Същите, като тези по-горе, но в този случай няма поръчка, а си давате данните на човек, за когото не знаете нищо освен, че е българин и работи „уж“ за банка за семена.
Резултати: Хората се връзват на „промоцията“ и като послушни овце си раздават личните данни на непознат, а дори да не си дадат техните данни, е също толкова лесно да се достигне до тях, защото знаете как работи родната милиция и това, че сте дали данните на съседа това няма да ги спре.

Разсъждения:
Без много усилия, непознато за вас лице се сдобива с рекордно количество данни за хора, които отглеждат марихуана в България.
В задачата се пита:
Въпрос, защо и е на фирма с голям европейски пазар да се занимава с 10-20 клиента от България, от който към момента няма печалба а само разходи? Защо и е да полага толкова усилия, за да спечели 10 клиента, които ще направят оборот от 500$ в следващата една година?
Отговор:
Отговорът е много прост, както хората вързали се на схемата (Моите извинения, но не се извинявам), след години опити на МВР да се добере до потребителите на този форум те откриват начин и ето ви и вас на сцената, честито вие сте печелившите от коледната промоция на МВР!

Всеки пост, който по един или друг начин критикуваше Skunk24 беше изтрит, а потребителят наказан.

Вероятно дълго време няма да мога да посещавам фермата след този пост, така че Bye Bye

To make it easier for you to translate. In short, you are trying to reveal the identity of the people in this forum! Cannabis cultivation in Bulgaria is forbidden by law and is punished with imprisonment! Nothing that you say can assure us that you are a safe bank for us. Considering your persistent desire to order some seeds from you makes me think that you just want to reveal the identity of the buyers and that you are a policeman undercover.

Advocating for the use and / or growing of drugs in Bulgaria is forbidden by law, and you do exactly that!
In my view, and according to other people, there is a 90% chance that this is a scam!

skunk24.com

Premium Member
Supporter
35
33
Този твой коментар ама въобще няма да си направя труда да го коментирам. :) Наказан единствено беше L33 понеже не се спря. Как всички ти въобще в този сайт ли си или ?

415
143
Въпрос, защо и е на фирма с голям европейски пазар да се занимава с 10-20 клиента от България, от който към момента няма печалба а само разходи?

Защо и е да полага толкова усилия, за да спечели 10 клиента, които ще направят оборот от 500$ в следващата една година, а в същото време вие инвестирате същата или по-голяма сума за да се рекламирате, като раздавате семки?

skunk24.com

Premium Member
Supporter
35
33
Дали са 10-20 при положение ,че около мен само са 4-ма.Дали ще са 10-20 , 100-200 , 1000-2000 мен слабо ме вълнува.Стига ми и 10-те да са доволни.Колко оборот ще направят също не ме интересува.Решили са да предложат нещо хората дали ще съм аз който ще работи за тях или следващия си е все същото.Ти ако можеш да дадеш някакви съвети допълнителни за сигурност който да помогнат дай...Ако не недей да плюеш без да ме познаваш.
Въпроси също можеш да зададеш директно на тях.

263
63
Браво, браво! Честито на победителите! И на мен! Обяснявай какво трябва да правя сега?

Kot

1,112
163
Според мен всичко най-вероятно си е наред, но заради малкия шанс едно лице да си купи от сайта 10 еднакви сета от семки и да ги раздаде на хора от форума не ми се рискува. Аджеба, някой от вас писа ли на официалните имейли на сайта да пита българина за тях ли работи, знаят ли за тази промоция?

skunk24.com

Premium Member
Supporter
35
33
Няма да поствам емайла им тук да не кажете ,че съм си го измислил нещо...Имейла го има на сайта им пишете няма проблем всеки който иска.
Също така може да се опиташ да си купиш такъв сет семена от тях(не вярвам да се получи).

263
63
По молба на безоловен, питах ЛИЧНО ВЪВ УЕБСАЙТА НА СКЪНК 24 ЕТО КАКВО МИ ОТГОВОРИХА
моля фърст да ни покаже и разговора с безоловен и да ми махне лага, че аз тука душа бера!
P.S. Надявам се, че знаете английски, коментарът ми на български продължава по-надолу.

> Customer message: Hello! Do you have a campaign for giving free seeds
> in the bulgarian section of [email protected]

Hello!

Yes at this moment we have a contest in which users can win free seeds.
Only thing they must do is to add a photo of received seeds in our
thread. Users can not grow those seeds in Bulgaria or any other country
where growing is illegal. But seeds are 100% best quality cannabis seeds
from worlds best breeders. I also heard that some of people are affraid
to give their address etc, because they are affraid of police, but I
wrote in our thread that if someone is affraid of getting seeds from our
person in Bulgaria can order directly from us. This is not a problem.

Best regards,
Mac

Мисля, че ще е най-удачно и безопасно да си получим наградите от сайта директно. Не се обиждай, български представителю, :)но все пак си непознат. Тука във форума държим да си аз да си бъда Josep, Ина да е Ина, безоловен да е безоловен myz1978 да е myzg1978 и т.н.:):smoking::party1:

263
63
Нека всеки да пита сам за себе си в уебсайта, за да провери!

263
63
Казвай сега какво да правя, за да си получа наградата, какво ми включва наградата? Желая да си я получа от скънк 24 какво да им пиша?

174
93
По молба на безоловен, питах ЛИЧНО ВЪВ УЕБСАЙТА НА СКЪНК 24 ЕТО КАКВО МИ ОТГОВОРИХА
моля фърст да ни покаже и разговора с безоловен и да ми махне лага, че аз тука душа бера!
P.S. Надявам се, че знаете английски, коментарът ми на български продължава по-надолу.

> Customer message: Hello! Do you have a campaign for giving free seeds
> in the bulgarian section of [email protected]

Hello!

Yes at this moment we have a contest in which users can win free seeds.
Only thing they must do is to add a photo of received seeds in our
thread. Users can not grow those seeds in Bulgaria or any other country
where growing is illegal. But seeds are 100% best quality cannabis seeds
from worlds best breeders. I also heard that some of people are affraid
to give their address etc, because they are affraid of police, but I
wrote in our thread that if someone is affraid of getting seeds from our
person in Bulgaria can order directly from us. This is not a problem.

Best regards,
Mac

Мисля, че ще е най-удачно и безопасно да си получим наградите от сайта директно. Не се обиждай, български представителю, :)но все пак си непознат. Тука във форума държим да си аз да си бъда Josep, Ина да е Ина, безоловен да е безоловен myz1978 да е myzg1978 и т.н.:):smoking::party1:
Какво общо има твоя лаг с нашия разговор?

263
63
извинявай не съм се изразил правилно, просто ти ме питаш нещо, аз даже не знаех че съм награден, за което мерси, че ми каза. не се търпи този лаг и този разговор със сайта не го водя за мене си, а за всички!

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,363
263
Честито на Ina и на myzg1978. Радвам се, че сте си получи наградите безпроблемно, вярвам, че и вие им се радвате :)

Josep вярвам, че си взел поука, но наказанието ти от 5 наказателни точки(лаг и затруднения в ползването на фермата) изтича на Dec 6, 2018 at 8:17 AM. След определени развой на едни събития във фермата поради които имам и собствена вина, част от правата ми бяха ограничени и опцията ми, която премахва наказанията не функционира. Мога да дам expire now на наказанието, но то си остава и продължава да функционира. Един вид вече не мога само да махам наказания, а само да наказвам. Но реално аз не съм и модератор.
Josep това са Terms of Service and Rules с които си се съгласил при регистрацията .
Banning: People who violate these forum guidelines repeatedly are subject to banning. Once someone has been banned from the site, we do not allow complaints about it. Once banned, we are done with that individual and no amount of complaining from other members will help. We don't need to justify our bans. This only causes more work for the moderators, which is usually the reason for the person being banned in the first place. So those who complain about a banishment, are subject to being banned themselves.
Josep ти се държа по-същия начин, като L33 да не кажа, че дори държанието ти беше по-лошо в друга чужда тема + много спам. Реално не си по-различен от L 33. Ако твоето наказание бъде свалено, тогава трябва и наказанието(лага) на L33 да бъде свалено. Но на този етап остават наказанията и на двама ви.

Josep не виждам причина, защо да ти се маха наказанието. Успяваш да пишеш в тази тема и на лични съобщения. Можеш да се свържеш чрез лично съобщение със skunk24.com за да му обясниш как да си получиш наградата, но до колкото разбирам ти ги искаш от официалният сайт на skunk24.com, а не от българския потребител/представител.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out