Skunk24-семена

На какви сортове наблягате ?

• LSD

Votes: 6 40.0%
  • Orange Bud

Votes: 4 26.7%
  • Biddy Early

Votes: 6 40.0%

• Total voters
    15
178
93
Интересно ми е на какъв принцип избраха победителите и защо поетапно .

142
93
Наивно овчо племе!
Схема - 1
Появява се човек (Българин) и започва да рекламира бизнеса на банка за семки. Съмнително…
Цели: Хората да се вържат да започнат да пазаруват от там, а с поръчките си той получава личните им данни, като имена, адреси и всякаква нужна информация за разкриването на самоличността на лицето зад поръчката.
Резултати: Хората не се връзват и продължават да си пазаруват от добре познатите и сигурни банки.

Схема – 2
Същият този човек решава да раздава безплатни семки, и хоп овчото племе скача за да не изпусне „промоцията“
Цели: Същите, като тези по-горе, но в този случай няма поръчка, а си давате данните на човек, за когото не знаете нищо освен, че е българин и работи „уж“ за банка за семена.
Резултати: Хората се връзват на „промоцията“ и като послушни овце си раздават личните данни на непознат, а дори да не си дадат техните данни, е също толкова лесно да се достигне до тях, защото знаете как работи родната милиция и това, че сте дали данните на съседа това няма да ги спре.

Разсъждения:
Без много усилия, непознато за вас лице се сдобива с рекордно количество данни за хора, които отглеждат марихуана в България.
В задачата се пита:
Въпрос, защо и е на фирма с голям европейски пазар да се занимава с 10-20 клиента от България, от който към момента няма печалба а само разходи? Защо и е да полага толкова усилия, за да спечели 10 клиента, които ще направят оборот от 500$ в следващата една година?
Отговор:
Отговорът е много прост, както хората вързали се на схемата (Моите извинения, но не се извинявам), след години опити на МВР да се добере до потребителите на този форум те откриват начин и ето ви и вас на сцената, честито вие сте печелившите от коледната промоция на МВР!

Всеки пост, който по един или друг начин критикуваше Skunk24 беше изтрит, а потребителят наказан.

Вероятно дълго време няма да мога да посещавам фермата след този пост, така че Bye Bye

To make it easier for you to translate. In short, you are trying to reveal the identity of the people in this forum! Cannabis cultivation in Bulgaria is forbidden by law and is punished with imprisonment! Nothing that you say can assure us that you are a safe bank for us. Considering your persistent desire to order some seeds from you makes me think that you just want to reveal the identity of the buyers and that you are a policeman undercover.

Advocating for the use and / or growing of drugs in Bulgaria is forbidden by law, and you do exactly that!
In my view, and according to other people, there is a 90% chance that this is a scam!
Брадъре,по тая логика току що изгоряха най-учените,добри и качествени гроуъри в този форум от години и единственото нещо,което ни остава е да пожелаем на @firstcitizen ,@myzg1978 @Ina и @Vetrushka (който е твой човек доколкото помня,защо не го разубеди :D)и другите,които спечелиха,приятен престой в пандела.Ако толкова много искаха да ударят някой от форума мисля,че вече щяха да са го направили,според мен са видели,че тук не е място за дилъри,схемаджии и тн. а нормални хора и не се занимават с нас,ще кажеш че в цяло бг само ние ли гледаме какво?Да и аз коментирах горе долу против,но това си е мое мнение.Не вярвам Скънк 24 да са фенове на полиция и да се съгласили на схема каквато ти описа,да може да са малко ташак като банка за мен,но чак пък да направят такава схема не ми се вярва.Ама нали сме просто овчо племе(Нали знаеш,никой не мрази българи повече от българи:D)Всевиждащ овчарю би ли ни повел към истината.Доста арогантно се изрази,затова го казвам по този начин.Въпроса ти беше,защо тази фирма полагала усилия към 10-20 човека в бг и била на загуба правейки го(не виждам как обикновенни тестерчета са усилия,но добре),ами може би е зарибявка каквато,която и да е изгряваща НЕизвестна банка би направила за да потръгне,не мислиш ли.Преди човека да го постне даже не бях чувал за тях.Добре е,че се опитваш да предпазиш хората,но не го прави по този начин.Все едно аз да кажа ко стана е скорпио нали щеше да легализираш тревата,ама единственото което съм видял до момента е как си лепите лепинки на бурканите Свобода за конопа.Нали доста тъпо и гадно звучи.Това исках да кажа.

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,378
263
Брадъре,по тая логика току що изгоряха най-учените,добри и качествени гроуъри в този форум от години и единственото нещо,което ни остава е да пожелаем на @firstcitizen ,@myzg1978 @Ina и @Vetrushka (който е твой човек доколкото помня,защо не го разубеди :D)и другите,които спечелиха,приятен престой в пандела.Ако толкова много искаха да ударят някой от форума мисля,че вече щяха да са го направили,според мен са видели,че тук не е място за дилъри,схемаджии и тн. а нормални хора и не се занимават с нас,ще кажеш че в цяло бг само ние ли гледаме какво?Да и аз коментирах горе долу против,но това си е мое мнение.Не вярвам Скънк 24 да са фенове на полиция и да се съгласили на схема каквато ти описа,да може да са малко ташак като банка за мен,но чак пък да направят такава схема не ми се вярва.Ама нали сме просто овчо племе(Нали знаеш,никой не мрази българи повече от българи:D)Всевиждащ овчарю би ли ни повел към истината.Доста арогантно се изрази,затова го казвам по този начин.Въпроса ти беше,защо тази фирма полагала усилия към 10-20 човека в бг и била на загуба правейки го(не виждам как обикновенни тестерчета са усилия,но добре),ами може би е зарибявка каквато,която и да е изгряваща НЕизвестна банка би направила за да потръгне,не мислиш ли.Преди човека да го постне даже не бях чувал за тях.Добре е,че се опитваш да предпазиш хората,но не го прави по този начин.Все едно аз да кажа ко стана е скорпио нали щеше да легализираш тревата,ама единственото което съм видял до момента е как си лепите лепинки на бурканите Свобода за конопа.Нали доста тъпо и гадно звучи.Това исках да кажа.
Следващите изречения няма общо със skunk24.

Ще ви изблея нещо понеже съм овчица и да ме прощавате за псама.
Изобщо не се възприемам от най-учените във фермата. Тук в България (българската секция) има много талантливи градинари на които не мога да стъпя и на малкия пръст, а за чуждоезичната част да не говорим. Обаче ми е много яко, когато виждам, че хората учим един от друг :)
Само да кажа, че от фермата има изгорели български потребители и че са изгорели от мотивирани полицай, които са работели в свободното си лично време. Тези полицай толкова ли нямат по-приятни неща за правене в свободното си време? Ние ли сме най-големите престъпници в цялата държава? Вместо да преследват ганджа фермери по форумите, могат да си хванат някоя половинка, която да роди живот в живота им. До преди няколко години фермата нямаше автоматично триене на мета данните на снимките и въпреки моите предупреждения, както и предупрежденията на WDScorpio, имаше изгорели хора, защото не си бяха направили труда да прочетат правилата, а аз спамех по този въпрос в много теми. Имаше такива, на които им обраха градините за мета данните. Имаше и случай на потребители, които са се полакомили да продават на "нови потребители" (хора с които са се запознали онлайн преди ден), а се оказало, че са тръгнали да продават на полицай. (ако бяха прочели правилата и това щяха да го прочетат, че не трябва да се прави)
WDScorpio е направил повече за легализацията от 80% от хората, които писаха в тази тема, а да не говорим от хората в българската секция. Определено не говоря за лепенки по буркани.
Spiral Виждам, че нищо не виждаш, но ще прогледнеш. Гледай към небето и ще видиш не само "черни облаци", а ще видиш през тях, как изгряват Слънцето, Луната и другите Звезди. Приеми го като ирония, че в тоя живот има много ирония.

Spiral понеже ние нищо не правим, можеш ако искаш и ти да станеш полезен.

Ечи - бечи - беч - беч - Бее - Бее - Бее - Бечи - Беч

142
93
Следващите изречения няма общо със skunk24.

Ще ви изблея нещо понеже съм овчица и да ме прощавате за псама.
Изобщо не се възприемам от най-учените във фермата. Тук в България (българската секция) има много талантливи градинари на които не мога да стъпя и на малкия пръст, а за чуждоезичната част да не говорим. Обаче ми е много яко, когато виждам, че хората учим един от друг :)
Само да кажа, че от фермата има изгорели български потребители и че са изгорели от мотивирани полицай, които са работели в свободното си лично време. Тези полицай толкова ли нямат по-приятни неща за правене в свободното си време? Ние ли сме най-големите престъпници в цялата държава? Вместо да преследват ганджа фермери по форумите, могат да си хванат някоя половинка, която да роди живот в живота им. До преди няколко години фермата нямаше автоматично триене на мета данните на снимките и въпреки моите предупреждения, както и предупрежденията на WDScorpio, имаше изгорели хора, защото не си бяха направили труда да прочетат правилата, а аз спамех по този въпрос в много теми. Имаше такива, на които им обраха градините за мета данните. Имаше и случай на потребители, които са се полакомили да продават на "нови потребители" (хора с които са се запознали онлайн преди ден), а се оказало, че са тръгнали да продават на полицай. (ако бяха прочели правилата и това щяха да го прочетат, че не трябва да се прави)
WDScorpio е направил повече за легализацията от 80% от хората, които писаха в тази тема, а да не говорим от хората в българската секция. Определено не говоря за лепенки по буркани.
Spiral Виждам, че нищо не виждаш, но ще прогледнеш. Гледай към небето и ще видиш не само "черни облаци", а ще видиш през тях, как изгряват Слънцето, Луната и другите Звезди. Приеми го като ирония, че в тоя живот има много ирония.

Spiral понеже ние нищо не правим, можеш ако искаш и ти да станеш полезен.

Ечи - бечи - беч - беч - Бее - Бее - Бее - Бечи - Беч
Хахах да не съм се изказал правилно,доста съвети за сигурност в фермата точно от него съм ги взел,а за каузата,как да бъда част като не съм получил нов отговор какво да правя,спазих първите инструкции,чакам следващите. Ясно ми е,че трябва да се пазим,а още по ясно ми е,че човека не се е занимавал само със стикери :D. Явно аз съм нетърпелив просто. Колкото до коментара ми,не бях съгласен да ви наричат овце за нещо,което надали има ЧАК такъв риск,щом сте го направили. Това е едно,а да си пишеш с други на лично за сделки и тн. разбира се, че е недопустимо. Извинявам се все пак ако съм се изказал неподготвен;)

skunk24.com

Premium Member
Supporter
41
33
Hello everyone at THC Farmer,

As I saw some of users here write about us unfounded lies. I would like to explain all of you here this whole situation. I don't know who is standing behind this attack on our shop but I only can suppose that it is someone from our competitors from UK. I don't know which shop pays thosehaters to tell those lies about us, but probably someone who don't like our low prices and our free seeds promotions.

First of all:

1. We are not undercover police. We are reliable seeds distributor and biggest seed companies in the world can confirm that we are loyal. Have you ever heard about undercover police shop? Because I am in this business 10 years and never heard about anyone. Think. Is that possible that police shop can be at official seeds dealer list at Dutch Passion, Barneys Farm, Fast Buds or any other famous breeder website? No! If we opened a shop specially to catch few growers in Bulgaria why we just don't open a Bulgarian shop? We are in the market many years, so where are all those growers which we putted in front of judge? I think some of you smoke too much.

2. We do not allow to grow our seeds in Bulgaria. We only give away seeds which are legal and we do not nothing what is illegal. Rules of our contest says that people can’t grow that seeds in Bulgaria. We prefer users which wants to make a grow diary, but this grow must be done in country like Holland or Spain where cannabis growing is legal. Read once again contest rules.

3. We don't need your addresses, we only need a proof in pictures at this forum that our seeds are in Bulgaria, and people likes them. This is how business works. Every new product in the market make promotions and give away samples. So we do. Anyone who wants free seeds in exchange for picture can just write a message in this thread that he want seeds. We can ship seeds from abroad or from Bulgaria to yours friend, grandpa or any other address how you like. We don't care what you do with seeds. You can not grow it in Bulgaria!

STOP WRITE LIES ABOUT US!
First users received the seeds and are happy. Any one who want seeds just write here. If you don't want seeds just go away.

WE HAVE A NEW PROMO !
Check this out:

fastbuds en.jpg

42fastbud.jpg

https://skunk24.com/

534
93
Ти знаеш ли ,че това фантом ог ако е това за което си мисля и съм пушил от щатите!!!па ние тука тайфата ще го гледаме до 2020 поне!!!хахахахах:smoking::cry::smoking:

55
33
Преди малко се видях с моя човек където ги получи. Всичко е както трябва. Доволен съм. Имам 2 Фантома и аз. Какво да им се оплакваш на тях фантом курабийки + ох джей къш.. Много съм доволен и че не ми е пакетчето с Лесния скънк ами тези- бърз критикал НЛ. Опаковано добре. Като цяло много съм благодарен. Това е доста потенциал в семки.

264
63
Правя си поръчката в момента, въпросът ми е като си ги вземам от сайта трябва ли да плащам доставка?

skunk24.com

Premium Member
Supporter
41
33
Незнам каква поръчка си правиш...Кажи ми имейл и ще се разбера с тях да ти пратят.Така всеки може да им пише и да...Няма нужда от поръчка.

Kot

1,136
163
Преди малко се видях с моя човек където ги получи. Всичко е както трябва. Доволен съм. Имам 2 Фантома и аз. Какво да им се оплакваш на тях фантом курабийки + ох джей къш.. Много съм доволен и че не ми е пакетчето с Лесния скънк ами тези- бърз критикал НЛ. Опаковано добре. Като цяло много съм благодарен. Това е доста потенциал в семки.
Ти не си си отгледал десетките семки, които имаш пък нови взимаш... :D

264
63
Виж кво ми пишат моля те разбери се с тях от безплатните искам самО биг девил хл ауто, колкото дават, ако ще плащам за доставка, от тебе искам да си ги получа. еДИНСТВЕНАТА претенция която имам ЗА неподаръчните семки е да са фото, жътва най-късно до края на септември , женски, подходящи за североизточна българия, да има сатива НЕКЪВ ПРОЦЕНТ и да имат хубав добив да ловят стабилно.

Hi Josep,

We can not send you seeds which you choosed. We will send something
similar from our free seeds stock. If you want courier delivery then you
should pay for it. If you can accept post delivery then it is free.
Please decide. Yes you will receive merchandise. But if you don't want
no problem. Also if you need stealth shipping it is also possible but
then you will not receive seeds in original breeders packaging.
Please let me know quick so I can ship it on monday.

skunk24.com

Premium Member
Supporter
41
33
Незнам за какви претенции говориш след като са описани наградите.Ти искаш нещо по избор явно за да ти напишат така. :)

264
63
помогни ми човек, искам биди ърли, а от подаръчните ако може девила хл.

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,378
263
Ти не си си отгледал десетките семки, които имаш пък нови взимаш... :D
В тори ред на мисли и аз имам стотици регулар семена, но защо да не взема и тези, които ми подаряват? Това което подаряват са сортове, които нямам (фемки и автоматици). Винаги е хубаво човек да има разнообразие, както и да пуши разнообразие. Автоматите са отлични за аутдор за бърза реколта преди основната фотопериодна, а от фотопериодните е възможно да ми хареса сорта и да искам да си оставя клонинги за да си ги пазя като генетика. Един сорт Fruit Spirit на Рояла си го пазех с години от клонинги. Fruit Spirit не беше нито най-силния, нито най-добивният сорт, но беше невероятно вкусен пушек. Точно заради вкуса и аромата го отглеждах и пазех, нищо, че вече нямаше ефект върху мен, заради толеранса ми. Невероятно вкусен сорт!!! В същото време NL пак на рояла в същите условия ми даваше повече добив и беше къде къде по-силен от Фрута, но Фрута си го пазех няколко години, като си вземах клонинг от клонинг от клонинг от клонинг ...

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out