Skunk24-семена

На какви сортове наблягате ?

• LSD

Votes: 6 40.0%
  • Orange Bud

Votes: 4 26.7%
  • Biddy Early

Votes: 6 40.0%

• Total voters
    15
251
43
не искам да изгоря пратил съм ти на лично имейла си, както ми поръча прати ми нещо по твое усмотрение, да не духам супата, просто от това наказание нищо не мога да видя едва успявам да пиша, но какво да се прави................

skunk24.com

Premium Member
Supporter
38
33
Стига глупости бе младеж.Супата ще я духаш накрая ако не седнеш и не помислиш с главата си...
Така Имейла ти ми трябваше за да знам ,че си ти.Защото всеки един може да пише аз съм еди кой си дайте ми семена.Семената ще ти ги пратят те.Поръчка не си правиш само напиши адреса на ТЯХ пак казвам на ТЯХ.Аз ще им кажа ето този имейл е на момчето пратете му ги и така.До сега да съм ти ги пратил 3 пъти...Хората вече ги получиха и забравиха.А аз съм унищожил всякакви данни за тях.

Моля до всички други бъдещи победители не давайте адрес,а дайте близък офис на Е***т или който ви е удобен и безопасен.Също така номер и имена.Така хем ще ми спестите информация която не ми е нужна и ще бъде по-безопасно. :)

251
43
Дълбоко се извинявам за дебилието, проявено от мен! Видях снимките и разбрах, писах, дадох си адреса, само те моля да им пишеш, за да потвърдиш имейла ми, който съм ти пратил на лично. Мисля, че доказа, че не си шмекер искрено желая да си получа наградата от теб! Повече няма да ти спамя в темата, очаквай хубава фотосесия от мен!

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,362
263
Благодаря на skunk24.com и екипа им за подаръка. Подаръка ми беше пристигнал преди много време, но заради времето аз се забавих с вземането му.
Страшни сортове !

Подаръка
skunk24.jpg

Брошура на BIG SEEDBANK и рекламни материали от Skunk24
skunk241.jpg
skunk242.jpg

1 семка BIG BANG на Green House. Големият Взрив ми звучи много голямо, имам големи очаквания в него.
skunk243.jpg
skunk244.jpg
skunk245.jpg

1 семка Pineapple Chunk и 1 семка Phantom OG Feminised Seeds от Barney's Farm. pt Едни от големите ми добива са със семена от Barney's Farm така че нямам търпение да ги пробвам. Pineapple Chunk (издържливо на мухал и болести) го дават да достигне до 25% тхц с уникален вкус на Сирене, Пръст и Скънк . Phantom OG също ми е много любопитно какво ще направи.
skunk246.jpg

Barney's Farm са написали на гърба на семената, че са сувенирни семена :)
skunk247.jpg

Слънцето много ме радва :)

1 семка Blue Dream на Humboldt Seed Organization. Blue Dream също ще ми е интересно, защото има 2-ма яки родителя Blueberry и Super Silver Haze. Родителите сами по себе си са супер яки, Blueberry и Super Silver Hazeа сами по себе си са ми от топ сортове за вкус и ефект, а тяхната комбинация ми е любопитно какво е станала. Дават го със сладък, плодов, лимонов, билков и лют вкус. Охаааа

skunk248.jpg
skunk249.jpg

1 семка Cream Caramel auto на SweetSeeds. SweetSeeds правят хубави неща, гледал съм техни сортове, така че много се радвам и на тази семка. Синьото Слонче ми е любимо :)
skunk2410.jpg
skunk2411.jpg

5 семки FAST OG KUSH от BIG SEEDBANK. Много щедро от тяхна страна. Никога не съм отглеждал нещо тяхно така, че определено ще ми е интересно .
skunk2412.jpg
skunk2413.jpg

Рекламни материали от Skunk24. Лепящите реклама ми хареса, че е на фона на глави. Само трябва да измисля къде да ги лепна :)
skunk2414.jpg

Всичките семки са феминизирани, отново всичките семки в подаръка:

1 семка BIG BANG на Green House
1 семка Pineapple Chunk Barney's Farmи
1 семка Phantom OG Feminised Seeds от Barney's Farm
1 семка Blue Dream на Humboldt Seed Organization
1 семка Cream Caramel auto на SweetSeeds
5 семки FAST OG KUSH от BIG SEEDBANK

Отново благодаря на Skunk24, Green House, Barney's Farmи, Humboldt Seed Organization, SweetSeeds и на BIG SEEDBANK за хубавият подарък.
skunk2415.jpg

251
43
След като наградата ми мина през 4-5 човека :cool:, най - накрая стигна до мен, получих си ги ден преди Коледа, доста добър подарък при все, че не съм от най-послушните.:) Искам да благодаря на скънк 24 и на техния представител в България- спестиха ми едно 120+ лева за семки и доставка, всичката,бумащина, мислене какво ще стане с пратката останаха скрити за моя милост и т.н. Ако е възможно може ли бъдеще поръчките ми да минават през техния представител ще ми е много удобно.
С индор няма да мога да ви зарадвам, но за аутдора обещавам, че ще се постаря, тазгодишният аутдор няма да бъде заебааутдор!!! Ето и описание на наградата:
1 семка BIG BANG на Green House
1 семка Pineapple Chunk Barney's Farmи
1 семка Phantom OG Feminised Seeds от Barney's Farm
1 семка Blue Dream на Humboldt Seed Organization
1 семка Cream Caramel auto на SweetSeeds
5 семки FAST OG KUSH от BIG SEEDBANK
Рекламни материали 4бр. на този етап нещата изглеждат много повече от точни! Айде стига съм разправял долу са снимките.....В заключение само ще кажа, че искам да се извиня още един път на скънк24 за дебилието от моя страна, а на скептично настроените само ще кажа - един българин беше казал: "За да спечелиш, трябва да играеш!":) МИР!!!

Dup(01)20190103_171954.jpg

20190103_163720.jpg

5 семки FAST OG KUSH от BIG SEEDBANK.Направи ми впечатление, че тази банка я няма в уебсайта ви, явно е млада банка, която прави първите си стъпки, за да потръгне, силно вярвам, че имат хубава стока.
20190103_164314.jpg

Last edited:

Ina

5,100
313
Това е подарък за рожден ден няколко клонингчета от показаните подаръци,излиза че е от вас и затова му сложих и лепенки и му обясних откъде и какво:)Отворихме и сайта ви да му покажа сортовете:)Друг път му викам да си вземе сам хаха Че все няма какво да гледа и пуска паднали семки от предишния гроу:D

251
43
Това е подарък за рожден ден няколко клонингчета от показаните подаръци,излиза че е от вас и затова му сложих и лепенки и му обясних откъде и какво:)Отворихме и сайта ви да му покажа сортовете:)Друг път му викам да си вземе сам хаха Че все няма какво да гледа и пуска паднали семки от предишния гроу:D
Да си го виждала този пич, че поръчка искам да правя, а той сякаш е потънал вдън земя..........

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush
12