Vetrushka & Wdscorpio Out/in-door 2018

415
143
Тази година с моят приятел @Vetrushka взехме решение, да обединим сили и да направим обща градина. Избрахме прекрасно място, вдън гори тилилейски, през 9 планини в 10-а, разбира се в близост до река и до едно поточе, от което ни се наложи да пием вода, тъй като, някой забрави да вземе шишето с водата :) и да се надяваме, че няма да ни тръшне дизентерия или ентероколит.
Сега към съществената част, избрали сме да отгледаме 20 растение + -
ето и сортовете
Critical+ 2.0 Feminised - Dinafem
Mama Mia Feminised - Seedsman
LSD Feminised - Barney's

Има още няколко, за който ще споменем на по-късен етап, включително няколко семки на един български бриидър, на когото благодарим.

Аз отделно ще отгледам в друга градина
Euphoria CBD Feminised - RQS
Kama Kush CBD - Kannabia seeds

Изкопахме 20 броя дупки, към който ще добавим перлит, кокос и пясък, защото почвата се оказа чернозем примесен с малко глина. Ще използваме основно за торене Кристалон и по настояване на Ветрушка едно две органични растения, за които ще се погрижи сам, аз лично го смятам за лудост да мъкна 2км чували с тор, но той си знае :).
Ще използваме автоматизирана система за напояване и торене, която съм усъвършенствал от миналата година и към нея ще приспособим капково напояване и възможност за контрол през интернет, но за нея ще пиша в по-късен етап.
1.jpg

В темата, ще бъде мазало, защото ще отразяваме общата градина, моята CBD градина и вероятно индоора на Ветрушка, а може би и още нещо. Така че... заповядайте, вземете си столче и се наслаждавайте.

The posts posted by this user are strictly for educational purposes only. The user does not neither grow or use marijuana for any purposes.
Thank You

415
143
Диванчето дръпнах за тук. Колко голям расад ще слагате?
За отмора:
Пускаме от всички семена по една за майки, включително и един регулар Biddy Early на Serious seeds, ще вземем 40 клонинга и най-силните 20 ще ги изкараме в градината, а другите може да ги пръснем в околността за да не ги изхвърляме. Имаме и 3 автоматика Blue Cheese, Haze 2.0 и Anesthesia но те ще са ни последна грижа, защото някак не ми харесва как се представят автоматите outdoor, за мен автомата си е само за вътрешно отглеждане.
Силно се надявам, средата или края на май месец да сме изкарали клонингите. Миналата година ги изкарах на 10-ти Юни и събрах средно по 120г от растение.

Kot

1,112
163
Успех, с интерес ще следя, особено LSD. Пожелавам ви накрая някой от двамата да не се полакоми и да обере сам градината и уж някой ви я е намерил и обрал. Нещо подобно се случи по-миналата година с един градинар от форума.

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,363
263
С голям интерес ще следя темата и за това си дърпам стол за първия ред. Желая ви успех с проекта, плодородна година и нека Бог да е с вас за да ви пази! :smoking::fire:

Ina

5,214
313
Успех, с интерес ще следя, особено LSD. Пожелавам ви накрая някой от двамата да не се полакоми и да обере сам градината и уж някой ви я е намерил и обрал. Нещо подобно се случи по-миналата година с един градинар от форума.
Не ми приличат те двамата на такива някак си,мисля че имат градинарска етика ако мога така да се изразя:)Успех и от мен,двамата обединени ще сте много добри!

631
243
Изобщо не може да става дума за такива неща. Със скорпи се познаваме от 20+ години, винаги сме знаели кога кой какво и къде има, било indoor или на вън и винаги сме обменяли опит.

631
243
Искам да похваля изключително много seedsman, поръчката дойде буквално за 1 работен ден. До сега не бяхме поръчвали от там и съм изключително доволен. Ако някой пазарува от там има голяма сметка да се пазарува с BitCoin. При направена поръчка от над 50EU дават освен 3-те бонус семки, още 8 заради крипто валутата.

Бонус семките които ни дадоха обаче не мога да разбера дали са Фем. или Рег. не пояснили тази подробност на 3 от сортовете. (Critical Kush, Lemon Og Candy и Afgan Kush x Skunk)

При нас ще има малко промени, няма да стартираме регуларните семки за да не се бавим излишно с определянето на пола, защото се забавихме достатъчно със старта.

Аз ще направя и един indoor, но него ще го отделя в друга тема, за да не става много нахвърляно тук. Смятам да пусна клонинг от LST на Барни и се чудя за другия сорт дали да е Critical + 2.0 или Mama Мia.
Ако някой ги е гледал 2-та може да даде съвет.

1234.jpg

wsl

25
13
Може да пишеш 1 писмо до съппорта на сиидсман, няма да останеш без отговор на въпроса си дали са фем или не.. :)

Може да пишеш 1 писмо до съппорта на сиидсман, няма да останеш без отговор на въпроса си дали са фем или не.. :)
Искам да похваля изключително много seedsman, поръчката дойде буквално за 1 работен ден. До сега не бяхме поръчвали от там и съм изключително доволен. Ако някой пазарува от там има голяма сметка да се пазарува с BitCoin. При направена поръчка от над 50EU дават освен 3-те бонус семки, още 8 заради крипто валутата.

Бонус семките които ни дадоха обаче не мога да разбера дали са Фем. или Рег. не пояснили тази подробност на 3 от сортовете. (Critical Kush, Lemon Og Candy и Afgan Kush x Skunk)

При нас ще има малко промени, няма да стартираме регуларните семки за да не се бавим излишно с определянето на пола, защото се забавихме достатъчно със старта.

Аз ще направя и един indoor, но него ще го отделя в друга тема, за да не става много нахвърляно тук. Смятам да пусна клонинг от LST на Барни и се чудя за другия сорт дали да е Critical + 2.0 или Mama Мia.
Ако някой ги е гледал 2-та може да даде съвет.

View attachment 791662
Здравейте искам да попитам доволни ли сте от тези барни и динафен ?

wsl

25
13
Dinafem имат сравнително стабилна генетика.
Не мога да кажа същото за Barney, въпреки, че са по-известни..
Питай чичко Гугъл, предполагам ще ти даде полезна информация на всеки един твой въпрос. :)

631
243
Не съм гледал на тези банки, Скорпи беше гледал автомат на Барни мисля, че беше синьо сирене или нещо подобно и ми хареса. Сега се спряхме на тези сортове, защо има достатъчно информация в нета и мислим, че за нашите условия ще се справят добре.

В тази връзка да ви питам има ли шанс да си поръчам директно от холандия и да ми дойдат здрави семената,,да чел съм темата за проблемните поръчки на семена ,обаче се интересувам от сортовете на един dutch брийдър Sannieshop който си бачка сам и неговите сортове ги няма по сийд банките ,или по добре да не рискувам?

631
243
Ние вече имаме бебета, на този етап са на CFL по 105 вата, 5500К. Почвата е купешка, ЛСД е в почва на Атами, а другите на Пларгон. За сега съм ползвал само стимулатор за корени, ползвам на Атами.

Critical+ 2.0
cr1.jpg

Mamma Mia
mama.jpg

LSD
lsd.jpg

all.jpg

631
243
При нас има промяна по осветлението, пуснахме ги на 400W MH и колкото и странно да звучи с нея ми е по- лесно да потдържам температурата от колкото с CFL-а. Сега лампата е на около 50 см и съм с малък изкарващ за този момент и е 23 градуса. От както ползвам cooltube съм изключително доволен. Двата ми CFL на 6-7 см. днес през деня е стигало до 30 градуса.

Critical+ 2.0
critical.jpg

Mamma Mia
mamma.jpg

LSD
lsd.jpg

all.jpg

lambs.jpg

245
63
Mama mia е готина има Мазар в генетиката, за това я поръчах, че Мазара е много скъпа семката.Клонира се перфектно - моята е като часовник на 14 ден щръкват корени от ватата.На 13 тия няма нищо, на 14 ден - чак космати корени. Още си я имам на бонзай , от 2014 стабилна е

Доста ще ми е интересно капковото как ще го командвате чрез интернет и дали на такива места има обхват за такива устроиства ако може да споделите

653
143
Доста ще ми е интересно капковото как ще го командвате чрез интернет и дали на такива места има обхват за такива устроиства ако може да споделите
Пич има оператор в Бг, който има интернет там където другите нямат дори обхват ; )

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out